Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Auginam svetimus vaikus

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-02-27 12:03

Neesu įsitikinus, kad verta užvesti šitą temą, na, bet.... Jau 6 metai auginu vyro vaikus (jie neteko mamos). Norėjau paklaust ar dar yra tokių mamyčių. Pasidalinkim patirtim.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-27 12:08

saunu,kad augini vaikucius,jei myli vyra tai ir vaikai turetu buti kaip tavo,zinoma mamos meile kai pagimdai savo leliu labai skiriasi kai augini na savo bet kaip ir ne savo vaika,as pati neauginu svetimu vaiku,bet va mano vyras augina mano mergaite ji jam svetima,

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-02-27 12:29

Jau senai tuos vaikus laikau savo.  Net lauktuvių parvežu visiems vienodai, nors mano dukrytei tik 4, o jiems jau 13 ir 15. O kaip tavo vyras, ar niekad nepastebi, kad jis elgias kitaip, nei su savo vaiku elgtūsi. Nors vyrams turbūt lengviau, vistiek vaikų priežiūra ir auklėjimas ne jų sritis

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 189

2009-02-27 12:38

sveikos mano vyras irgi augina mano du vaikus ,o ju tevas net 6metai ir nesirupina ,jis turi kita seima jam net neidomu kur vaikai gyvena jei net mieste pamato tai lik nepazistimi praeina ,o sitas kitu dvieju vaiku tevas perka viska net neskiria vaiku ,

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-27 13:04

sveikos, mano vyras augina mano sūnų ir mūsų jau mažiuką, labai abu myli ir neišskiria, mes net pamirštame, kad vyresnėlis ne jo tikras sūnus, prisimename kaip svetimi užklausia, o tikras sūnaus tėvas vaiką po isšsikyrimo matė tik 2 kartus, dabar jau 6 metai kaip nėra matęs, va tau ir tikras tėvas. O su vyru jie labai gerai sutare būna, kad ir pasipeša, bet yra geri draugai ir vyra vadina tėčiu, nors jam nieko nesakėme, jis pats pasirinko jį taip vadinti, todėl abu tuo džiaugemės, kad mano sūnus jį priėmė kaip tėtį

2009-02-27 13:13

o  mano  vaikai tai vadina vardu  ji ,bet ju tevas kaip isiskyreme tai buvo gal viena karta pamates ,o dar kaip turejom su jou buta ir ta pardave kad nepalikti vaikams ,o dabar man dar moketi skola reikia puse metu uz ta buta nes kas ten gyveno pridare skola ir buvo ant manes sutartis padaryta tai moku as dabar ,jam vienakarta paskambinau pasakiau jis net nusijuoke kad man jo skola reikia moketi jis pasake tegul taviskis moka

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-02-27 13:53

Wau kaip visos graziai rasote apie savo vaiku patevius, net saldus pavydas aplanko... ar is tikro taip ir yra?

Mano vyras turi sunu 16 m. bet jo nuo 3 metu neaugina, tik apsilanko pas mus sveciuose, bet pats negali pakesti to jo pasilankymo laikotarpio, nes visada islenda jo vaiko nekultura musu seimos atzvilgiu, o pats vaidina  ziauriai nuskriausta :( (  Sis pavydas ir jo toks elgesys atsrirado ,kai mes susituokeme

na o mes kartu auginame mano sunu 13 m. ir bendra 1.2 m. suneli, man tai abu vaikai yra vienodai mylimi, na o vyras myli mano sunu , bet labai ir ji spaudzia, kad daznai buna tarpusavio santykiai itempti, o as puolu kaip liute gint dydziojo vaikelio...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-27 14:51

Na bent pas mus tikrai viskas gerai ir savimi didžiuojuosi,kad savo vaiko ir savo gražiuosius metus neatidavėm mūsų nevertam žmogui. Nesuprantu tų mamų kurios gyvena dėl vaikų, logikos net nematau. Todėl džiaugiuosi ir savimi ir tomis moterimis, kurios skiresi ir kuria gyvenima su savo atžalomis iš naujo, o dėl vyrų tai retas po skyrybų kuris bendrauja noriai ir grąžiai, vyrai jau tokie išsiskyriau ir viskas , vaikas tavo, auklėjimas tavo ir t.t.skautau jei nenori bendrauti tai ir nereikia, bet visada sakau gyvenimas turi lazdą kuri senatvėje tikrai atsisuks , bet tada bus pervėlu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-02-27 15:01

taip as tuo irgi didziuojuosi, kad ryzausi ishsiskirti ir kad radau pagarbos ir meiles verta vyra, kuris mano vaikus aukleja kaip savus.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-03-04 14:47

labas,as ir auginu vyro sunu,jam dabar 9m,taip pat turim du bendrus.vyras vienas ji augino nuo puses metu,nes ji paliko drauge ,kartu ir vaika.as ta vaika auginu nuo 2metu.jis net nezino,kad as ne jo mama.veliau reikes jam pasakyt.bet istikruju jauciasi,kad vaikas nuo mazumos augo su teciu,jis pagrinde klauso tik jo,tetis jam yra viskas.

2009-03-05 06:05

sveikos nesuprantu tu mamu kurios palieka savo vaikus vyrui auginti ,as tai negaliu net pagalvoti ,kas butu . o tai ta mama kuri paliko savo sunu tai net neaplanko vaiko

2009-03-05 08:45

kamile123 2009 03 05    

sveikos nesuprantu tu mamu kurios palieka savo vaikus vyrui auginti ,as tai negaliu net pagalvoti ,kas butu . o tai ta mama kuri paliko savo sunu tai net neaplanko vaiko

mes net nezinom kur ji yra,ne karto kai as su jais neaplanke

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-03-05 09:15

Daiva1007 2009 03 05     kamile123 2009 03 05    

mes net nezinom kur ji yra,ne karto kai as su jais neaplanke

O jums ir mama, tai ar ji verta motinos vardo? As nemanau, kad vaikas savo gyvenime ja pavadins mama, nes berniukui ji tik biologine motina, kuri pagimde ir paliko...uztat vaikui tete ir yra svarbiausias...

2009-03-05 10:06

tai jei jis ir nezino gal ir nesakykite geriau kaip bus didesnis ,tada  ,as tokia motina paimciau ...............,

2009-03-05 10:51

kolkas tai nesakysim,bet aplinkiniai tai zino,gali kiti ka nors leptelt,kaip dazniausia buna

2009-03-06 10:33

o kas teisybe tai jo va ir mano kaiminai leptelio va prisidare vaiku ,o kitas vyras augina ant mergaitei pasake kaimine .tai kaip nulekiau ,o ji man sako na o ka neteisybe mergaite ir berniukas  zino bet pries draugus jiems geda kad neturi tikro tevo ,o ka padarysi jau toks gyvenimas ,daiva tu tikrai esi saunoule kad augini kaip savo vaika , o tokia motina paimti ir p.......k s.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-19 07:07

Jetau nu bet jus ir saunuoles mamytes ,Stiprybes jum ir dideles kantrybes auginant vaikiukus ...Atliekate siame gyvenime begalo dideli zygdarbi ..

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-19 07:26

as ne taip senai buvau atradusi sia tema,bet neisdrysau komentuoti.MAMOS,jus esate DIDVYRES.Nes tikrai ne visos ryztusi tokiam poelgiui

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-20 10:23

Is tikruju saunuoles Jus esate,vaikai neklati kad ju teveliu keliai issikyre jiems vistiek reikalinga siluma, meile ir supratimas.Saunuoles.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-09-20 11:22

prisidedu prie doriuko zodziu.,.

1

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Auginam svetimus vaikus

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
akvile