Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio psichologija > Kaip užmigdote mažylį?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-14 16:11

ateja 2009 08 14    

na as jau kai laukiaus sunaus jau pradejau ir b ijoti galvoju vajei jei bus tokia patrakusi kaip dukra tada tikrai mano naktys vel parduotos,bet aciu dievui tikra priesingybe,matyt dukra i mane atsigime nes mama pasakojo kai buvau dar kudikis tai iki 8 men buvo kosmaras,niekas su manimi nenoredavo pasilikti buvau ziaurei nerami,tai mama sako kai laukiaus brolio mano tai net galvojo darytis isvalyma nes po manes nei vieno vaiko nebenorejo bet brolis tikra priesingybe man labai ramus berniukas buvo

Stai del  ko as nenoriu antro vaiko, nes tokius vaikus kaip Mantas galejau auginti penkis vienu kartu, o kas zino jei bus antras priesingybe, o dazniausiai taip ir buna.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-08-14 16:46

Na iki metu tai reikedavo pasupti,ir dabar kartais reikia.Na ivairiai uzmiega,buna kad reikia kartu pagulet,vakarais dazniausiai pats uzmiega,pasivarto,arba geriant pienuka uzmiega.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2010-01-18 19:35

manasis uzmigdavo labai greit, kai niniuodavau vienos lopsines melodija  ir jo delniukas budavo mano rankoje....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-18 19:48

mažoji tai kol visų lovų neaplaksto ir visų patalų nesukuisia,tol negula į savo lovelę

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-18 22:11

Darbar (11mėn.) jau ir mano dukrytė dažniausiai užmiega pati. Kartais, bet laaaaabai retai, aki būna nerami, tai nugarytę pakasau, ar paglostau ir užmiega saldžiai.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2010-01-18 22:22

mano suneliui 6men ir jis uzmiega pats ir taip nuo dvieju menesiu isgeria pienuka paguldau i lovyte ir viskas uzmiega ir taip miega visa naktele sau :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-19 09:40

mes neturime jokių gulimo - miegojimo ceremonijų paguldau ir išeinu iš kambario girdžiu kad pakalbina savo žailsiukus, susiglaudžia rankutes(pamaigo) ir miega. Esu ir šalia sėdėjusi skaičiau knygutę, dainavau daineles tai vaikui mano visi miegai išlakstydavo, tad nusprendžiau palikti ramybėje ir pačiai užsimigdyti, po kol kas ji man taip užmiega, o kaip bus toliau laikas parodys

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-01-19 10:35

su pirmaja dukra budavo daug paprsciau,paguldydavau i lovyte,duodavau merliuka ir ji usmygdavo,o su sita dama tai pradeda musu lovoje miegoti,tai reik ir merliuku 2,ir mano rankos pirstu,dar pakasyti nugaryte,pazastis,dar izgeria arbata ir uzmiega ir tada jau perkeliam i jos lovyte, iki ryto miega savo lovyteje,ai dar nakti geria arbatos,nu vienu zodziu su nesamonem va mes tokiom uzmiegam

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 12

2010-01-20 02:02

o vat maniski tik ant rankyciu ir staciai laikyt turiu :) tik taip "atsijungia" bet nereik ylgai supuot...minutes neuztrunkam...o paskui y lovyte ir ciucia liulia be mamos :) savo lovoj leidziu miegot tik diena tarp pagalviu... ir dar kad maniskis soskes visai neima, tai geria daug arbatyciu...net miega su buteliu... :) paguldau antsoniuko,buteliuka itaisau ir miega,kai nebenori isspjauna ir issiziojas "knarkia" ;( aisku buna kad pabunda slapias slapias :D ) nu cia kekvienas maziukas skirtingai :) maniskis pvz "mamitukas"tai tetis neikaip jo neuzmigdo...nebent geraspusvalandis asaru,rekimo ir is nuovargio po truputi apsiramina ir uzminga :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-20 09:10

maniškiui mažyliui greit treji,o nakčiai užmiega tik susirangęs man ant kelių,nenori nei šalia gulėti,nei rankytę duoti nei dar kaip nors....o pvz pietu krenta i savo lovyte ir parpia,o nakčiai nori pasimyluoti,pasupuoti,anksčiau dažnai,dabar tik kartais lopšinę padainuoti :-)

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-20 09:20

man tai brazdes variantas idealus atrodo, manau kad jau neturetu iskilti kazkokiu sunkumu. mergyte taip pripratus jau. taciau mano atvejis panasus y jurytes mano dukrai ir norisi dar pries uzmiegant pakalbeti, paburbuliuoti, pasiglostom mudvi as nuolat niuniuoju lopsines ir uzmiega ji per 15 min. jau net laika nuemiau :)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-01-20 09:36

Mes apsikabinusios mama ar teti uzmiegam,butinai reikia plauku jai,pasikutenimui,veideli trina i plaukus ir kaifuoja,su mama uzmiega greiciau,bet prie tetuko miega ilgiau

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-20 17:49

uoi kaip kaikurios vargsta su uzmigdymu..musu uzmigimas dar nepasikeite-paguldau i lova,muzikele ijungiu,zaisliuku duotu,ir iseinu is kambario.tai mergina dar pazaidzia,pakalba ir uzmiega pati.nusisauciau jeigu reiktu ant ranku migdyti :D

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-04 19:59

Pietu miega  miegot kartais dar pasupu,bet paskutiniu metu pasiguldau i lova ir salia atsigulu.

O vakare uzmiega musu lovoj paskui perkaliam i mazosios lovyte.Oi tik nezinau kaip bus darzelyje....

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-10-23 21:51

maniskis buna isupamas i adajala ir suupu ant ranku. jei prie papulio uzmiega, tai pakeliu atsirugti ir i lovyte. kartais pats uzmiega

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-10-24 07:54

oj kaip pavydžiu toms mamoms kuriu vaikučiai patis užmiega mes migdom vežimuke čia dažniausiai aš taip darau nes ant ranku ilagi negaliu išnešioti kerta rankas, o vyras migdo supdamas ant ranku,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-10-24 12:57

na as savo mazylio nebesupuoju , pasiguldau sale saves apsikabinam ir miegam :) na o kai uzmiega keliauja i savo lovyte :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2012-01-06 17:54

Mano vaikas pats uzmiega, man tereikia ji paguldyti i lovyte ir jis ten sau pusvalandi kalba, zaidzia ir po kurio laiko uzmiega.

4

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio psichologija > Kaip užmigdote mažylį?

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
JOKUBAS