Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio psichologija > Kaip užmigdote mažylį?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-07-17 08:41

pirmosios dukros tai abi su merliukais miegoti keliaudavo,o mažoji tai tik su savo kiškiu-tokiu bjauriu,nusmurgusiu-kojytę kiškelio prisiglaudžia prie nosytės ir tuoj užmiega

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-17 08:45

pastebejau,kad jau 2-3 metu vaikai turi kazka pasiimti su savimi einant miegoti.mano dicke ne isimtis.susiima kokia 5 leles,dar uz save dvigubai didesni tigra pasiguldo,tai jau man ar teciui tos vietos kaip ir nebelieka[kartais vienas prigulame salia,kartais kitas,kad greiciau uzmigtu].

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-17 12:06

viskas jau aisku :) pas mus marlium vadina :) tai todel truputi ir nepagavau kampo ;)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-17 19:22

mama sake, kad mano sesuo uzmigdavo irgi su merliuku. maniske jau ismoko uzmigti ne valgydama. buvo vargo, bet vertejo, nes ir pati ramiau dabar miega, ir dantukams tas valgymas kenke. nors dar keliasi nakti pavalgyti, bet bent jau uzmiega svariais dantukais. suguldau chebra, paskaitau pasaka, palaikau mazele uz rankytes ir viskas, uzmiega.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-07-23 00:14

simona26 2009 07 16    

atleiskit kad klausiu bet kas tas merliukas ?  mano katyte tai visad kai jau pavargsta su manim isdykauti tai pradeda zysti,tada paguldau ir uzmiega.vakare po paskutinio maitinimo visada labai gerai uzmiega,o rytais po pirmo maitinimo dar kartais mane pasokdina-tai soske pameta,tai zaisliukai nustojo skambet :) ale poto irgi uzmiega.

anksčiau sauskelnių nebuvo,tai vaikučiams tokias merlines palas siūdavo ir burnytę su mažesniu pavalydavo.mano didžioji su tokiom palutėm užaugo ir užmigdavo tą merliuką prie nosytės prisiglaudusi,o mažiukė tai dažniausiai bevalgydama MPužmiega.irgi galvoju kaip bus be jo....

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-07-29 11:31

Niu mes tai uzmiegame pacios visada, paguldau i lovyte, ji sus avo merliuku pazaidzia, pasneka, pasivarto ir uzmiega, kartasi greiciau, kartais leciau. Visaip buna. Anksciau tai tik ant ranku uzmigdavo prie krutines prisiglaudusi, tai su vyru pakaitom migdydavome. O va dabar jokiu bedeliu su miegeliu. :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-29 12:05

Mūsų mažius užmiega vienas, pasakau aaaa daryk ir viskas ant šoniuko ir miega

2009-07-29 13:41

saunuolis vaikas o jus cia taip nuo gimimo iprate, ar kaip?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-14 13:28

Ne velnio ,manoji viena pati neuzmiega.Ji nuo kudikystes pripratusi pas mene ant ranku uzsupama buti.Stai ir dabar,viena ranka klavetura baksnoju,o kita prilaikau ant keliu pusiau gulincia ir besimigdancia.Galiu ant vienos rankos pirstu suskaiciuoti,kiek kartu ji viena pati uzmigus buvo.Rodos jau alpsta,net neatsimerkia,bet vistiek kaip kirminiukas raitosi,vos paimi ant ranku,tuoj ir atsiraso.

2009-08-14 13:39

kiek vaiku, tiek ir budu jiems uzmigdyti. vat mano puske irgi panasaus amziaus dukryte turi, tai princese uzmiega tik vezimely. po to perkelia i lovyte, bet uzmigti reikia tik vezimely. buvo momentas, kada dukryte su manim neuzmigdavo, reikejo tik tecio, dabar jau praejo, uzmiega vel tik su manim.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-14 13:39

Kadangi pati maitinu,tai dazniausiai bevalgant ir uzmiega,o jei ne,tada i lovyte paguldau ir salia pasedziu kad nesikeltu,nes labai jau stotis nori kai miegucio reikia daryti

2009-08-14 14:04

o neverkia, kad bandai be pienelio uzmigdyti?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-14 14:10

Na ne,kad ji jau buna pavalgiusi,tai tik paguldau ir po kiek laiko uzsnusta

2009-08-14 14:18

na va, saunuole mergina,  o pas mus abu noredavo uzmigti butent valgydami, o ne vieni.

2009-08-14 14:39

Mažojo nemigdau jau senai , paguldau pakalba su meškiu ir miega, jei neramus būna tai lopšinę padainuoju, jei ramus tai į lovytę tik pagaudau ir viskas, jokių buvimų ar glostymų jam nereikia   o dičkis tai tik nuo metukų užmigdavo, reikėjo jam kad supuočiau, glostyčiau ir t.t. kiekvienas vaikas savaip pasirenka .

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-14 14:49

na man su dukra tai vargo vakariene budavo kol ja uzmigdydavau supdavau valanda laiko kol uzmigdavau vezime jei migdydavau reikedavo tiek vezima trankyti tai jau visi sakydavo kad dukra uzaugusi bus kosmonaute,o sunus tai tikras priesingybe ,bevalgydamas uzmiega,arba tereikia truputi pasupti 5 min ir jau vaikinas paluzes,na dukra paaugo tai pati eina gult ,tik va bedele lt priprato miegoti kambaryje ne viena tai dabar vargstu kol uzmiega,prisigalvoja milijona dalyku ir valgyti ir atsiprasant sisioti,su klyksmais nueina miegot,tai gaunu pati pagulet kol uzmiega nes nuo tokio riksmo bijau kad seimininkai nepagalvotu kad as ta vaika musu,bet manau kad greit viskas susitvarkys kol vel apsipras savoje cia lovoje ir aplinkoje

2009-08-14 14:57

Man taip buvo su pirmu sūnumi iki metų laiko , tiesiog skraidydavo vežimas, bet po metų viskas aukštyn apsivertė , kas liečia miegą, pradėjo gerai ir miegoti ir mygdyti nereikėjo. Na bet jis ir judrus begalo, o mažasis ir ramus ir nuo gimimo nereikia jo sūpuoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2009-08-14 15:02

Mano dukryte uzmiega tik ant ranku su lopsine.Kai matau kad jau nori miegucio,paguldau i lovyte,tai ta pradeda muistytis,tai vienaip,tai kitaip atsigula,kol galu gale  atsiseda ir pradeda savaip sneket ir sypsotis arba atsistoja .

Kaip užmigdote mažylį?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-14 15:08

na as jau kai laukiaus sunaus jau pradejau ir b ijoti galvoju vajei jei bus tokia patrakusi kaip dukra tada tikrai mano naktys vel parduotos,bet aciu dievui tikra priesingybe,matyt dukra i mane atsigime nes mama pasakojo kai buvau dar kudikis tai iki 8 men buvo kosmaras,niekas su manimi nenoredavo pasilikti buvau ziaurei nerami,tai mama sako kai laukiaus brolio mano tai net galvojo darytis isvalyma nes po manes nei vieno vaiko nebenorejo bet brolis tikra priesingybe man labai ramus berniukas buvo

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-14 16:03

Su dukra buvo daug paprasciau su miegu.Paguldydavau ir viskas,ji miegodavo.O vat su mazuoju tai ne,jam  jau reikia draugijos.Dar kol visai maziukas buvo,dar nieko, o dabar jau tokia stadija,kad reikia paglostinet kaktyte,galvyte arba nugaryte. 

3

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio psichologija > Kaip užmigdote mažylį?

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.