Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio psichologija > Kaip užmigdote mažylį?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2008-10-27 10:52

vos ne kiekviena savaite pas mano mazaja keiciasi norai...kartais pavyksta uzmigti vezimeli,kartais auto kedutej kai ja supi...dazniausiai uzsupuoju ant ranku...o dabar kelias dienas kol neuzdedu ant veiduko kokio skuduriuko tol apie miega jokios kalbos ka megsta jusu kleckiukai???

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-27 11:04

manoji ir sunkiai uzmiega turiu kiekviena karta uzsupti,turiu atsisesti i foteli ir linguoti pirmyn ir atgal,arba i sonus ir dainuoju lopsine,jei ir tai nepadeda tai einam da zaisti

Kaip užmigdote mažylį?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-10-27 16:47

Kol buvo mazi reikejo pasupti,dabar uztenka marliuko ir pabuti salia.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-27 16:54

Maniskio supt niekada nereikejo, bet be kokio skudurelio neuzmigdavo. Dar ir dabar mano vyrukas be tokio ranksluostelio, kuri kutyčiu vadina, neužmiega

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-27 17:23

mano dukrytei nereikejo nieko tik mamos papas burnon ir vaikas jau miega,o kaip nustojo mamos papa zyst tai ant keliu pasidedavau pagalve ir pasiguldydavau savo mazge ir supdavau taip ir labai gerai uzmigdavo arba su buteliuku pripilu pienelio kol isgeria ziurek ir nuluzus kartais net neisgerdavo uzluzdavo

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-10-27 18:16

Mano uzmiega tik smarkiai supant ant ranku ir dainuojant, kiti budai mums netinka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2008-10-27 20:36

Mamytes, o kaip suprasti vaikiukas su skuduriuku uzmiega?as tai kol savo migdau, ir tik ant ranku, jau pati vos nemiegu ir dar ar jusu mazyliai valgo naktimis?

[/url">

" alt="">[/url]

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-27 21:11

Mums su skuduriuku, tai reiskia ji uzsidet ant veiduko, prie nosytes ar taip rankytese pasilaikyt. Be jo apie joki miega negali buti nei minciu

2008-10-27 21:48

kol maitinau krutimi tai nakti daug daug kartu maitindavau ir drauges turincios vaikus visos vienareiksmiskai sake kol maitinsi tol taip ir bus,man tai ir pasitvirtino

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-27 22:02

Mes kas kart vis kitaip uzmiegam. Pastaruoju metu uzmiega ant lovos nosyte ikisusi i adijala. Kartais reikia pasupuoti ant rankyciu.  Nors pati nebegaliu maitinti mazosios,bet nakti ji 2val atsikelia pavalgyti.

2008-10-27 22:05

tai normalu nes jus dar mazytes

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-28 09:29

ir as da keliuosi bet ivairiai viena nakti 2val kita4val o ir buna kad visa nakti ismiega bet cia buna tik labai labai retaiKaip užmigdote mažylį?

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-28 10:44

Jaunamama2 2008 10 27    

Mamytes, o kaip suprasti vaikiukas su skuduriuku uzmiega?

Galima duoti kokį merliuką ar natūralaus pluošto medžiagos gabalėlį, kad kvėpavimui nekenktų, taip pat mačiau, kad yra tokių "stebuklų" ir pirkti naujagimiams skirtose parduotuvėse.

Duodi į rankytes, vaikas suka tą skuduriuką, aplink nosį visaip sukioja ir pan - fantazija neribojama :)

Vieniems tinka šis metodas, kitiems - jo visiškai nereikia ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2008-10-28 14:19

Aciu jums uz patarimusbutinai pabandysim, o valgom mes po 2 kartus per nakti. pati as nemaitinau niekada, neturejau pienuko ne lasovalgom Nestle Nan, o ka jus duodat maziukam?

[/url">

" alt="">[/url]

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-10-30 14:05

nesikrimsk dėl to, kad pieno neturėjai .jokia čia bėda. man nei su vienu vaiku nebuvo pieno, kad ir kaip norėjosi maitinti pačiai. jau ligoninėj daktarės apžiūrėjusios pasakė, kad pas mane per mažai. O maniškės dar ir labai didelės gimė tai joms dar daugiau reikėdavo... mažei dabar jau tuoj bus 4 mėn. o mišinio suvalgo kaip koks 7 mėn lelius. čia pagal tas lenteles ant pakuočių. tai pradėjom košes jau kapoti, nes pienas jau nebelenda, nusibodo. O pieną mes geriam hippo mišinį alergiškiems vaikams. biški alergiški esam.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-10-30 17:44

Maniski uzmiega ant ranku supamas, arba lovelej, pridejom pakojas kad suptusi lovyte, tai lengviau pasidare, o kartais buna kad net pats uzmiega besikalbedamas su zaisliuku pakabintu virs lovos.... na cia taip retai buna :)

o valgyt seniau keldavos butinai du kartus,o dabar kartais ir visa nakti ismiega, bet ir tas ne itin daznai buna :) o valgom vis dar MP. tfu tfu tfu kad kuo ilgiau turetume :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-11 22:47

Mano vaikas pakeite miegojimo iprocius - uzmiegam baveik viasda tik ant rankyciu nosyte uzsidengusios merliuku ir su soskiukiu. O lovyte nors ir su lingemis, bet labai retai jomis pasinaudojame, na nebent ji ima atsibudineti, tai pasupuoju ir vel toliau miega. O keliames mes tai nuo pat gimimo tik viena karciuka nakti. Mes valgom SIMILAC misini. Vienu metu valgeme SIMILAC ADVANC bet sitas jai kazkaip nelabai patiko.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-16 13:25

mažiukė užmiega tik supama ir tai tik ant rankų, nors lovelė su lingėm jai nepatinka... o va su dičkia nebuvo problemų pieno butelis į rankas ir į lovą. gerdavo ir užmigdavo.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 200

2008-12-02 12:16

kazkaip jauciuos keistaimaniskis vaikinas uzmiega bevalgydamas paskutini maitinima...duodi misineli ir viskas suvalgo ir ziurek ir miega o jai taip nutinka kad kol nunesi i lovyte prabunda-tai pagulodai i lovyte ir ijungi zaisliuka kuris groja taip mes paklausom ir  uzmiegam...nakti nesikeliam o akytes atmerkam ape 9 ryto

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-02 12:37

O tai ko tu čia keistai jautiesi? Taigi džiaugtis tokiu vaiku reikia

Mano mergaitė irgi užmigdavo be problemų ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio psichologija > Kaip užmigdote mažylį?

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Dovydas