Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8
Mama.lt

Mama.lt

2010-08-05 11:24

Mano namai visada dvelkia svara.Kiekvienas daiktas turi savo vieta..jei jis ne savo vietoje,nepatingesiu ir ji nunesiu  ten kur ir turi buti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-06 21:58

O...Tai pats nuobodziausias ir mano nekenciamiausias uzsiemimas... deja, tenka...o kai dar esu tokia baisi pedante...as ir megstu kai visi daiktai savo vietose, ir kai tu daiktu apskritai nera daug.mane erzina ne ten palikti batai ar ne taip pakabintas rubelis spintoj. o spintoj tai viskas y pac turi but idealu, kaip saknt, rubeliai lentynose sudeti taip, kad i krasta,, isipjaut" galetum... nu zodziu tokia jau esu. ga lir per daug.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-06 23:36

linora 2010 08 06    

O...Tai pats nuobodziausias ir mano nekenciamiausias uzsiemimas... deja, tenka...o kai dar esu tokia baisi pedante...as ir megstu kai visi daiktai savo vietose, ir kai tu daiktu apskritai nera daug.mane erzina ne ten palikti batai ar ne taip pakabintas rubelis spintoj. o spintoj tai viskas y pac turi but idealu, kaip saknt, rubeliai lentynose sudeti taip, kad i krasta,, isipjaut" galetum... nu zodziu tokia jau esu. ga lir per daug.

Pas mane tas pats!kiekviena lentyna suskirstita net..Kur maikutes kasdienai,kur pasipuosimui,dzinsai,timpes taip pat turi savo lentyna

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-07 01:06

na pas mus 4 padauziukai,labai idialios svaros neturime,bet dickiai jau  patys kury laika susitvarko pilnumoje kekvienas savo kambary,tik mazes turtus einam rinkt , is visu kampu jau beveik visi,nes ypatingai kamuoliukus kaip pazeria tai ziurek jau is antro auksto dauguma atsiranda pirmame,o turto pas ja begalybe,tik spek rinkt,buna nunesu koky zaisla,net nepastebiu,kaip jis jau kitoj vietoj atsirade,bet siaip tai turim taisykle jog kekviena sestadieny visi ciumpam ir tvarkomes namus ,jaigu nesame namie pareigas atidedame sekanciai dienai,na o siaip tai as dazniausiai pati viena lakstau is vieno y kita auksta,bet visuomet pradedu svara nuo wc,ir vonios kambariu ,pirma issveiciu vaiku aukste ir tik paskui einu y pirmaji auksta,paskui ,vel lekiu y antra auksta ir lendu y vaiku,sveciu kambary,paskui vel y pirma auksta ,salionas,musu miegamasis,ir lyginimo,skalbimo kambarys ,virtuve visuomet lieka paskutine. oiiiiiiii   

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 10:39

na musu seimoje ir pamasi situacija kaip pas Baby1, pas mus tris padauziukai, tvarkausi kasdien, kaskart issamiai is ryto, tik dazniausiai tos tvarkos nei kvapo nelieka iki vakaro. Vaikai vyresni du tai turi savo kambarius ir visada patys juos tvarko, as gal karta i menesi padarau kartu su jais generaline, o seip na kazkur kas antra- trecia dienele jie tvarkosi savarankiskai, kilimine danga pas mus miegamajam ir dukros kambaryje , tai sunus vyriausias siurbliuoja, o kitus kambarius ir sunaus grindis as sluoju, plaunu kiekviena diena, mane erzina jai matau siuksliu, trupinuku ant grindu, tuo labiau dabar kai mazylis sliauzioja.Aisku erzina ne vietoje padeti daikatai,bet visi seimoje stengiasi prisiziureti, mazylio zaislai daznai ismetomi po kambari bet cia ir dazniausiai padeda vaikai.Nepagalvokit tik kad as verciu vaikus pastoviai tvarkytis, bet kazkaip jau taip iprate kad tvarka palaikyti, vaikai mato kad tvarkausi tai kimba ir  surenka mazylio zaislus, aisku buna dienu kad jiem nesinori kambari tvarkytis, as tik pasakau kad pas tave ar pas tave jau reiktu susitvarkyt, nenori dabar , susitvarkys veliau , maxsimum kita dienele, bet tiek kad jie atsiveda draugu daznai, as paaiskinau kad negrazu vestis i betvarke tai ir nekyla problemu su tvarkymuosi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-08-19 12:48

sveikos.

rasau i tema kaip tvarkyti namus. Siulau apsilankyti mano bloge, kuriame pasakojama, kaip tvarkytis galima naudojant amway produkcija. Cia nera reklama, tiesiog noriu parodyti kad si produkcija yra tikrai veiksminga, nes daugelis ja peikia nezinia del ko. aplankykit mano bloga, kaskart desiu naujas nuotraukytes ir rasysiu vis kitokius isbandymus su sia produkcija. aciu uz demesi

http://renciosblogas.blogspot.com/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-19 13:16

nu nmanau kokybe atitinka kaina...loc zinaun kad geri.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-11-27 14:49

O aš viską valau su bio akmeniu. Galiu kas nori parašyti, permesiu turimą info biovalymas eta gmail.com

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-11-28 12:17

as tvarkydama namus apskritai nenaudoju beveik jokiu chemikalu. plauti grindims naudoju vaikisko muilo druozles, kilimu, kiliminiu dangu pas mus nera tai tarp grindu ir vaiko tiesioginis kontaktas kiekviena diena, todel nesinori kad chemijos likuciu butu ant pavirsiu kur dukra lieciasi

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 129

2010-11-28 13:23

2010 08 05    

Mano namai visada dvelkia svara.Kiekvienas daiktas turi savo vieta..jei jis ne savo vietoje,nepatingesiu ir ji nunesiu  ten kur ir turi buti

Visiškai pritariu,nes ir aš taip pat elgiuosi,atrodo,kad negaliu paskui užmigti,kai žinau,kad koks nors daiktas ne savo vietoj

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-11-29 17:29

Man tai cia jau pedantizmu kvepia.Jei as taip tvarkyciausi,kad ne duok dieve kuris nors daiktas ne savo vietoje,tai ko gero iseiciau is proto.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2010-11-29 17:47

pritariu tau vaivorykste,as tai ir tvarkausi ,valausi,bet tik sutvarkyk ziurek mazoji jau vel suvertus,ir nelekiu jai as ispaskos,tai dayugiau nieko ir neveikciau tik tvarkyciau ir tvarkyciau.

2010-11-29 17:49

Su vaikais tvarkos nepalaikysi.Vistiek vienas ar kitas daiktas atsiras kitur nei turi buti.Nu nebent buciau pedante,diena nakt nemiegociau,tai tada lakstyciau ir deliociau daiktus i savas vietas.Bet manau,kad sunku tokiems zmonems.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2010-11-29 18:00

as tokia viena pazinojau tai mergaite i ranka sausainio negavo kad tik nepritrupintu,per diena kelis sykius valosi,tai man toks muziejus sakydavau tie tavo namai

2010-11-29 18:07

Tai jau tikrai.Muziejus,o ne namai.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-11-29 19:59

as pati irgi nesu pedante  :D dulkiu,siuklsiu ar purvo nera, taciau visada pasitaikys kad kur kambaryje kampe guli popieriaus priplesyta ar dar kokiu zbitku vaiko pridarytu :D  o pavyzdziui jeigu savo stala susitvarkau-ant kurio ir kosmetika,ir keleta kazkokiu suvenyru, ir panasiai..tai niekada pas mane stalas nebuna tvarkingas  :D  viena diena susitvarkiau jau skaityk pedantiskai,kita diena vel ten viskas apkrauta,uzkrauta.. dingsta ta tvarka savaime :D mano mama visus savo daiktus tipo pasideda i vieta  :D  paskui neranda kur pasideda :D  ot va tau ir "vieta" :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-29 22:14

As tvarkausi ir grindis plaunu kasdien.galima sakyti salionas,miegamasis ir virtuve svaru grazu,o jau vaiku kambarys tai ne mano zona.bet ten uzsuku kasdien,suluzusius zaislus aprankioju.didysis sestadieniais tvarkosi,bet ziuriu irgi palaiko tvarka.maziukas zino kur jo zaislai,tai retai kada atsinesa i saliona.o kas liecia valgyma,tai kambariuose uzdrausta,nes po to nuo kilimu kokius sokolado gabalelius nebeis isimti,tam yra virtuve ir jie zino.grieztai,bet jau mazasis(1,4m)zino ir kur kokia vazele turi buti,ir ko galima ar negalima

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-02 11:22

Susiivarkau ir metu tvarkymąsi iki sekančio karto :D visitiek iš to maža naudos.. tuo žaislais, darbais ir kuo tik nori visi paviršiai apkruanami.. dirba merginos vadinasi :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-12-02 11:48

kekviena diena siurblevimas grindu plovimas privalomas.o seip sedziu namucuose su vaikais niekur nedirbu dabar tai pasiskirstau darbeliu viena diena tai spinteliu sveitimas kita dar kas ir taip ratu.o sest buna visos seimos darbas namu valymo.spintose verciam drabuzius is naujo susidedame nes vistiek per savaite susikuicia ir visa kita namuose.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-02 13:48

Jau kaip spintų tvarkyt nemėgstu Baisu. Atrodo tik sutvarkiau, ir vėl jovalas. Mano daly, tai ten viskas gražiai sudėliota, aišku būna tokių, kai kur per skubėjimą pakuičiu, bet vos tik laiko turiu, vėl viską gražinu į senas vietas. O pas vyrą ir merginą - katastrofa :D Mergina gabi - pati atsidaro komodą, nors ir rankenas nusukom, iškuičia visur, sumaišo kojines ir t.t. Pas vyrą panašiai.. Nesusidės iš vakaro drabužių kuo rengsis, o ryte tada patamsy kuičia visas lentynas, kur mano džemperis, kur mano kelnės..

O tvarkyt, tai man tenka

8

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Lukas