Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-26 13:00

Bet kaip noreciau,kad kazkas uz mane tai darytu...Jei jau viena diena pasimuliuoju,tai kita nezinau nuo ko pradeti

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-26 13:18

man ir reikia namų tvarkytojos, mano vyras vis sako ką čia tvarkyt? gal man ir su galva negerai?

2009-08-27 11:19

Jo,mums negerai su tom galvom ,nes kai puse dienos ant keliu sliauzioji ir valai bei zaislus renki,o vakare gryzes vyras paklausia ka veikete,o parodyti kaip ir neturi ka,tada tai jau verkti norisi...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-27 11:54

uždaras  ratas su tuo tvarkymu.. atrodo čia tik vakar sutvarkiau, o šiandien, kaip ir nesimato, kad ten tvarkyta buvo.. teisingai kažkas sakė, eini ir eini.. (kad dar svoris kristų, tai nebūtų taip abydna tvarkytis eini eini, kojų vakare nepavelki, o svoris vietoj stovi )

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-27 11:58

O aš nenorėčiau, kad tvarkytu mano namus kas svetimas, mama kelis kartus buvo perdėjusi daiktus į kitas vietas brrrr bariau, kaip sudėta taip ir turi būti, o svetima taip pagal mane nesutvarkytu kaip aš noriu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-08-27 13:30

as irgi pritariu tau kristulka manau kad ir man neitiktu kito zmogaus sutvarkymas,as pedantiska sitam reikale

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-27 19:00

kristulkai jau ir as pritariu.jau net kartais savo vyrui neleidziu padet man tvarkytis :) nes jau pati lyg koki metoda tvarkymosi turiu ar pan,o cia man dar kitas zmogus isimaisytu.tai poto visvien man reiktu eit is paskos ir per naujo tvarkyt :D

2009-09-05 13:27

na maytes pasidalinkite patirtimi-su kokiomis priemonemis valote mikrobangu krosnele? gal yra kokiu specialiu valikliu butent jai?

2009-09-05 13:38

As tai nenaudoju jokiu specialiu priemoniu,tik vanduo,feiris ir skudurelis ir labai gerai isisvalo.

2009-09-05 13:40

na as irgi taip valu,bet sakau gal yra kokiu specialiu valikliu kai siais laikas tiek visko pilna :D

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-23 12:18

o nerūdijančio plieno paviršiui gal kokį gerą valiklį pasiūlytumėt? turiu kažkokį šššš.. pirktas kartu su plytele (buitinės technikos parduotuvėj),, ale gi jis nieko nevalo. O gal kas kokių kitų būdų žino?

2009-09-23 14:28

Žinok davė pabandyti iš FM valikli, nu šakės apakau, kaip per reklamą papurški brauki ir blizga, užsisakiau dabar laukiu kol man atveš

2009-09-23 15:32

Mano pazystama irgi pradejo platinti sias prekes,tai sakiau varysiu pasiziureti kaip ir kas

2009-09-23 16:02

Bent pirmas įspūdis buvo geras, kaip panaudosiu kas dien bus matyt ar nuomonė nesikeis, užsisakiau dar dėmių valiklį ir stiklo(orkaitėm, katlentėm) valiklį, patiko dar tai kad kainos labai prieinamos

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 33

2009-10-29 18:15

Labai geras išradimas - dangtis mikrobanginėje šildomiems indams uždengti. Tada po šildymo telieka tik jį išplauti ir sykis per savaitę mikrobangų krosnelę pravalyti.
Ją valau paprastu indu plovikliu. Buvau kažkada nusipirkusi ir mokrobangei skirtą valiklį, bet jis stebuklų nepadarė.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2010-03-05 11:01

Tvarkos/švaros patarimų pateikta www.seimoms.lt Namai skiltyje --> Tvarkos idėjos;   Švaros patarimai

Aš tvarkau namus su sudrėkinta mikropluošto šluoste iš GreenWalk, labai nemėgau valyti dulkes. Nekenčiu, nes tik apsisuki ir vėl pilna, kai dvynukai aplink zuja. Dabar tai tapo paprasčiau, nes ilgiau nekimba jos. Mistika kažkokia.

Vakar išbandžiau jų šluostę veidrodžiams ir kt. stiklo paviršiams. Vyresnioji dukra (8m.) visą vakarą čiauškėjo "Mama, taip niekada nebuvai nuvaliusi, kaip tu čia valei". o stebuklą tik šluostė atliko.

O man mintis kilo, kai nebereikia jokio  cheminio purškiklio/valiklio, perleisiu veidrodžių valymą dukrai.

Atkris darbas O ir dukra galės jaustis įvertinta, kai valys ir nuvalys.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-16 22:27

kristulka26 2009 09 23    

Žinok davė pabandyti iš FM valikli, nu šakės apakau, kaip per reklamą papurški brauki ir blizga, užsisakiau dabar laukiu kol man atveš

ot,pritariu.jei kalbi apie orkaičių ir židinio valiklį-aš jį nusipirkau,tai rezultatas stulbinamas-vyryklė kaip nauja

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-17 03:10

aš ne mama aš jau močiutė. bet padedu vaikams. kaip dėl tvarkos tai kiekviena paimta daikta panaudojus padėk į vieta. nereikės tvarkytis tik dulkes išvalyti, pas mane namuose toke tvarka. pažaidei paskui susitvarkyk. kas antra diena prasiurbei ir visa tvarka.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-17 08:28

pritariu,liudui

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-17 10:29

na as nzn bet ziuo metu tikrai kad nenoreciau kad kas tvarkytu mano namus,nezinau ka pati tada tureciau ka veikti,jei buciau uzsiemusi,tai aisku butu neprosal tai,aisku niekas nesutvarkys namu taip kaip pats kad nori,bet paimkim tos kurios valosi,as asmeniskai pati valau viena nama pas moters ir kartais as jai taip isvalu kad pas save taip neissivalau,ir valantis pas kita zmogu tu niekad neisvalysi taip kaip savo namuose kad tvarka darytum,nes butu nepatogu landzioti kur nereikia ir neissitektum i laika

7

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Austeja