Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 31

2009-06-23 16:14

as taip pat turiu nuompne del indaploves.kai ipranti tai tiesiog nepamainomas dalykas.musu seima 4 asmenu.aisku kai kuriuos iprocius reikia keisti.rankom stengiuosi visai neplaut, nes tiesiog gaila vandens ir laiko.gaminant maista esu ipratus panaudotus dubenis jei yra reikalas tiesiog svariai iskrapstyt,na gal dar perliet vandeniu ir indaploven.pliusas tas ,kad nesikaupia nesvarus indai kriauklej.vaikai iprato pavalge isvalyt likucius ir sudet lekstes imasina o ne kriauklen-gryzus akiu nebado indu kruvos,paprastai jungiam po vakarienes.noreciau pasakyt kad kuo puikaisiai plauna ir puodus.juk ir rankom plaunant kartais reikia pamirkyt jei kas prikepe,taigi jei puodo uzkart neplaunu tai tiesiog istatau ji ten su vandeniu,po to ispylus ji tikrai isplaus.indu svara dar pastebejau priklauso nuo to,kaip svariai isvalysi maisto likucius,jei liks stambesniu prilipusiu likuciu tai po to gali jie ir likt prikibe-nes jie nekur neisbega tai kur jiem detis.indu papildomu mes tikrai nepirkom-turiu peitu serviza 6 asmenim ir jo indu pilnai pakanka kartais net dviem dienom,na turim aisku kiekvienas savo megiamus poudelius dar.taigi as uz indaploves!tik laikui begant iskyla mazytis nesklandumas-gincai kas turetu is jos iskraustyt ir surusiout indus.na cia kaip ir su skalbykle rubu-visos jas turim automatines bet vistiek labai pavargstam skalbdamos

aciu visom mamom

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-06-25 22:26

Nesukelia man jokiu nemalonumu namu tvarkymas  ,nes neuzsileidziu tiek,kad neperlipciau...kiekvienas daiktas turi savo vieta,ir yra padedamas i vieta,kai jo nebereikia...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-06-26 09:25

babce, labai šaunu, kad jūsų šeimai taip išeina :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-26 09:31

kad ir kaip stengiuos,bet mums nepavyksta taip puikiai palaikyt tvarkos.taip nebuna,kad daikatai visada butu savo vietose.yra 2 vaikai,is kuriu vienai 3 metai,tai tos tvarkos tikrai neislaikysi ilgai

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-10 22:48

oj, tvarką mėgstu ir aš, pedante savęs nepavadinčiau, bet tvraka turi būti.. mama sako, kokia vaikystėj buvau netvarkinga, tai dabar atvirkščiai Kasdien plaunu grindis, siurbiu kambarį, valau dulkes.. Dar plius papildomi darbeliai, kaip indų plovimas, skalbinių lyginimas ir kt.

Visi daiktai turi turėti savo vietą, ir jei jie ten "negrįžta", tai būna tokių dienų, kad galiu bumbėti gerą valandą dėl to

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-07-19 21:54

man tai jau nusibodo bumbėti :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-19 22:17

oi aš bambu ir bambu ir kartais pagalvoju ar čia aš į temą ?ar girdi mane nes kartais atrodo kad niekas aprt manęs negirdi.Na bet jau taip turi būti, man mano mama bambėjo, dabar aš savo vaikams ir kartais net vyrui. Bet tvarka pas mane jau yra, einu ir po dešiomt kartų iš paskos, nepakenčiu išmėtytų daiktų, na būna kad kojas užverčiu ir sakau viskas gana man dzin, bet dienai prėjus kitą ir vėl kimbu į tvarkymo ceremoniją

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-19 22:30

na ir as pasisakysiu sioj temukej ;) kaip viena mamyte jau sake tai ir pas mane tas namu tvarkymasis uzeina fazemes :) kartais uzeina dienos kad kiekviena kampeli suziuresiu,isvalysiu, o kartais tik pagrindinius dalykus apsitvarkau. man kazkaip problematiska rubu spintoj palaikyti tvarka :D  kai tik viska graziai rubus susidedu,susilankstau,tai ziurek po keliu dienu vel ten bardakas :) vis galvoju kaip su tais rubais man susidraugaut kad jie nelakstytu po visa spinta :D o dazniausiai maniskas tvarkymasis prasideda kai labai nuobodu ir neturiu ka veikt,arba kai su draugu apsipykstam,tai besitvarkydama savo pykti isseikvoju :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-20 07:48

ir as is tu ,kuriuos dazniausiai bamba,aiskina,bet kas is to-dazniausiai niekas manes neklauso.buna,kad ir as uzsiuntu ir is pasiutimo sakau,kad nebetvarkysiu,man vienodai rodo.bet apsisuku po kokios valandikes ir vel kimbu tvarkytis.

2009-07-20 10:29

kas dėl rūbų , gal matėte per Labas rytas laidą rodė patarimus kaip susitvarkyti spintą man patiko.

1 pasidėkite 4 dėžes ir an jų parašykite 1- išmetimui, 2 - atidavimui, 3 - valymui, 4 - pagalvojimui ir atsirinkite iš spintos visus rūbus, kurie tvarkingi dėkite ant lovos. Dėžę skitą pagalvojimui, nuneškite ir pasidėkite taip, kad nekristų į akis ir jei per metus nepasigesite iš ten rūbų vadinasi jie nereikalini taip pat

2009-07-20 10:31

oi dar, spintoje maikutes , kelnes susidėkite pagal atspalvius pvz. maikutės baltos, ant viršaus mėlyno atspalvio, kt juodos, tada nereikės visų kelnoti , o žiurės akys į tam tikrą spalvą, nepatingėkite tvarkydamos spintą matuotis pvz, prie sijono pasimatuokite vienus baltinukus, kitus ir taip prie kelnių ir kurie baltinukai gražiai dera prie tų kelnių ir pasikabinkite 3 ar kelis baltinukus, nereikės atidarius spintą matuotis nes jau žinosite, kad šiandiena einu su šiais

2009-07-20 18:48

oi daug teks matuotis :) bet idomi ideja,reiks kada pabandyt :) isvis geriausia butu jei butu dvi kelnes dvi maikes ir vsio :D

2009-07-20 19:53

moters garderobe to niekda manu nebus, spinta lūžta , bet vis nėra ko apsirengti

2009-07-20 22:37

na taip :D  yra anekdotas. kada vyras sako kad neturi kuo apsirengti,o kada moteris? vyras tai sako kai nera svariu rubu,o moteris-kai nera nauju :D

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-07-22 15:40

nu geras cia anikdotas arba mano sesuo visada sako visi vyrai kiaules o as neturiu ka apsirenkt

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-22 16:26

Vakar kaip tik varčiau J. Statkevičiaus knyga "Grožio kirtis" ir man patiko ten viena mintis:  Nesakykite, kad neturite, ką apsirengti, nes tuomet jūs parodote, kad neturite fantazijos.

Likau susižavėjusi :) Gera idėja. Man patiko.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-07-23 16:44

gera ideja! galima ir su senais rubais atrodyti jog butum jos tik nusipirkus,tik reikia paderinti rubus vienas prie kito,ar papuosalus kitus

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-23 17:29

Ten kaip tik ir buvo pabrėžiama, kad aksesuarai turi sudaryti apie 50 proc. mūsų garderobo. Kodėl? Būtent dėl šios priežasties.

Vienas pavyzdys nuotraukomis buvo: modelis su tuo pačiu paprastu juodu kostiumėliu, keičiami tik aksesuarai, šaliai, kepuraitės, ir visai kitaip atrodo pats modelis.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-07-23 18:23

tai taip.as jau seniau kazkada panasu straipsni skaiciau tai ir pati meginu eksperimentuoti,vis derinu ka :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2009-08-13 17:28

nekenciu tvarkymosi,esu nereali tingine,todel daznai turiu gedos pries nelauktus svecius.bet kai atradau amway produkcija,kazkaip maloniau tvarkytis.dabar kasdienei svarai naudoju tik viena valikli. jei turit klausimu parasykit sandruteik@info.lt

5

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Deividas