Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-04-29 15:27

Man patinka, kai namai grazus, tvarkingi,neesu pedante,  dazniausiai tvarkau tik tai kas butina, na kad lova paklota butu, kad indai suplauti, dulkiu nebutu kalnai, stalai neapkrauti ir pan., kartais uzeina noras tvarkytis, tada tvarkausi is pagrindu.  

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-25 17:37

kai studijavau... ojojoj kaip gyvenau :D anksti ryte keldavaus ir gryzdavau laaaabai velai - velyvasias zinias paziuredavau ir i lova. tai apie namu tvarkyma nebuvo ne minciu. is nuovargio nei bardako nesimatydavo :) bet siaip, esu svaros megeja. man labai nepatinka vaikstant basomis jausti trupinius ar zemes :) stengiuos tvarkytis kiekviena diena, bet nesu svaros verge :)

noriu pasidalinti patirtimi del valymo priemoniu. nzn, gal kuri jau seniai ta atradote. vandens kalkes valau su citrinos rugstele, arbatinuko kalkes irgi labai gerai issivirina. o orkaite svarinu su lietuvisku valikliu, jis kainuoja apie 5 lt, o efektas kaip kad rodo per reklamas :) uzpili, palauki ir vuolia! :) tereikia nuvalyti.

gal kuri dar geru valikliu galit parekomenduot? :)

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-05-26 14:25

man labai patinka vonia kai išsivalau su soda ir citrinos rugštimi... viskas būna balta... o iš valyklių ir aš pagrinde naudoju lietuviškus higėjos firmos. tik langus ir visus stiklus, veidrodžius , monitorius valau su froschu. labai geras nepalieka jokių ruožų.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-26 14:31

O langus aš valau su tokia šluoste,kuri skirta valyti veidrodžiams,stiklams.labai gerai valo ji.nors ji ir brangoka 32lt,bet tarnauja metus ar ilgiau.

2009-05-26 22:08

Daiva1007 2009 05 26    

O langus aš valau su tokia šluoste,kuri skirta valyti veidrodžiams,stiklams.labai gerai valo ji.nors ji ir brangoka 32lt,bet tarnauja metus ar ilgiau.

bet su viena juk visu nenuvalysi? girdejau, kad jos geros... bet kiek ju reikia prisipirkti... ar as klystu?

2009-05-26 22:12

ne čia viena tokia,ją galima skalbti .aš pirma langus nuplaunu vandeniu,o paskui nuvalau ta šluoste.tos šluostės negalima nei saulej džiovinti,nei ant jokių šildytuvų.Ji turi išdžiūti natūraliai.vyras nuvalo mašinos langus,tai atrodo kad stiklo net nėra.

2009-05-26 22:25

o ji ir slapia gerai valo? man atrodo, kad jei ji dregna, tai liks valymo zymiu

2009-05-26 22:27

aš ir taip galvojau,bet ji tikrai valo gerai.taurės,stikliukai blizga.

2009-05-26 22:31

tada liuks :) reikes nusipirkti, nes stiklo valymas - kazkoks kosmaras. valai, valai, saule pasviecia ir ziuri, kad dar baisiau kartais atrodo. kokios firmos servetele gal atsimeni?

2009-05-26 22:35

žinok reikia pažiūrėti,gal ryt užmesiu akį.jų parduotuvėj nėra pirkti,jas platina.jų atstovybė yra Panevėžyje,jei neklystu.Bet kaip palengvina langų valyma.valai valai,kaip tu sakai ,saulė pašviečia,vieni ruožai likę.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-05-27 10:39

nu zinokit anksciau buvo labai geru sluosciu SENUKUOSE uz 5lt. tai man dar tada sese nupirko,nes as vis ne toki nusipirkdavau tai irgi labai gerai valo tuos visus stiklus ir as su juo vienu visus langus nusivalau bet pirma palau su paprastu skudureliu o tik paskui su tuo,tai irgi nepalieka valymo zymiu as jau minejau sitoj temoj apie ta skudureli,tai kaip mes su sese sakom svarai taip o vargui ne,tarpkitko mano vyras irgi labai pamego juo masinos langus valyti,bet juo negalima valyti su jokiais plovikliais langu skysciais ir panasiai ir po kiekvieno valymo reikia isplauti ukiniu muilu,patikekit jau du metus naudoju ir vis dar geras,bet visada isplaunu pasinaudojus tuo ukiniu muilu,labai gaila bet to pavadinimo as ir pati nezinau,reikes gal pas sese paklausti jei ji atsimins

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 25

2009-05-27 17:01

Aš tai kalbant apie namų tvarkymą esu didelė tinginė. Bet jau kai prisiruošiu, tai susitvarkau viską - nuo spintų iki visiško kambarių sutvarkymo. Bet tuo pačiu ir stengiuosi, neapjaukti nieko, daiktus dėt į jiems skirtas vietas, indus išsiplaut, gal dėl to namai neatrodo, kaip po karo.

2009-05-28 10:56

pasinaudosiu laurencijos patarimu kaip tvarkyti namus, suskirstant juos i zonas :) nuo kitos sav pradesiu. logiskai mastant, taip tvarkant tikrai nenuvargsti ir nesusideda visi darbai i viena diena. pvz, spinta sutvarkyt vos ne visa diena sugaisti, o jei po viena lentyna - liuks :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-06-04 22:27

Skaij, įdomu, kaip sekasi? Ar kol kas pasitvirtina ta sistema, ar tinginukas nugali? ;)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-06-04 22:30

Oi, visai pamiršau parašyt dėl langų valymo. Čia klausėte apie valiklius.

Pas mane tokia istorija: dukra kambario langą buvo pasipuošusi tokiomis prie stiklo lipdomomis dekoracijomis (na, gal žinot, tokios kaip želatininės gėlytės, širdutės). Tai kai jas nuėmėm - nors nusišauk. Kad ir kaip bevalytume, ant lango riebalų dėmės. Išbandžiau 3 skirtingus stiklo valiklius - beviltiška. Iš pradžių lyg ir apvalo, bet paskui akivaizdu: langas vis tiek nešvarus.

Kol neapsikentusi tiesiog pamuilavau skystu muilu šluostę ir įsitikinau: BINGO! Muilas kuo puikiausiai nuvalė visas dėmes, langas net gurgždėjo švara. paskui tik sužinojau, kad į visus tuos fabrikinius langų valiklius deda truputėlį vaško. O jis, aišku, riebių dėmių nenuvalys, pats tik dar labiau nuriebalina langą. Jei stiklas prieš tai buvo švarus - vaškas jį nublizgina. bet jei buvo nešvarus, vaškas padaro dar blogiau. O muilas nuvalė viską. O tada jau su valikliu tiesiog dėl didesnio spindesio dar papurškiau ir pavaliau :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2009-06-04 22:39

Saunuoles tos mamos , kurios sugeba dar ir sistemu laikytis su vaikais, man tai niekaip nesiseka, kiekviena diena po kelis kartus tenka sluoti, siurbti, valyti. sluostes geras veidrodziui, stiklui, virtuvems baldams isigijau tik po 1.5lt norfos parduotuveje, truputi sudrekinti reikia, galima dar kokio valiklio uzdeti, greitai ir graziai nesvarumai pasisalina

2009-06-05 07:49

Laurencija. negaliu sakyti, kad oj kaip faina :) viskas liuks :D   pirma savaitė - neišėjo man kiekvieną dieną save priverst sutvarkyti kažkokią konkrečia zoną ... bet manau, kad kitą sav bus geriau :D   man, asmeniškai sunkiausia su spintų lentynom. :) toks jausmas, kad ten gyvena siaubas baubas :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-05 12:33

lukasa 2009 06 04    

Saunuoles tos mamos , kurios sugeba dar ir sistemu laikytis su vaikais, man tai niekaip nesiseka, kiekviena diena po kelis kartus tenka sluoti, siurbti, valyti. sluostes geras veidrodziui, stiklui, virtuvems baldams isigijau tik po 1.5lt norfos parduotuveje, truputi sudrekinti reikia, galima dar kokio valiklio uzdeti, greitai ir graziai nesvarumai pasisalina

Atvirkščiai! Be sistemos su vaikais neįmanoma - arba išprotėsi besisukdama kaip šuo aplink savo uodegą, arba spjausi į viską ir gyvensi apsikuitus ;)

O kai yra sistema - tuomet viskas paprasčiau: šiandien tvarkau šitą, rytoj kitą. Taisyklė "viskas į savo vietą" irgi turi būti nelaužoma ir nuo pat mažens turi būti vaikams kalama.

Aišku, idealiai čia viskas skamba :D Bet pati kartais sėdžiu prie kompo tarp neplautų lėkščių

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-05 14:09

Nezinau kaip jums, bet man kartais atrodo, kad tos neplautos lekstes ten dar ir dauginasi.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-05 15:43

Ai va kaip čia yra!!! O aš galvoju... ryt atsisėdus nebuvo nei vienos, o vakare reikia alkūnėmis stalą prasišluoti...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

3

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Mindaugas