Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-03-31 18:28

O del kilimu,tai jau anksciau minejau,kad visai nuemiau,tai grindu svara palaikyti visai nesudetinga,bet karta per diena butina.Va siandien musu name( nakti) truko vamzdziai,tai dabar vanduo beka srutinas,nieko negaliu visa diena daryti,isejau visai is namu,kad nesinervuociau,sedziu dabar prie kompo,o virtuveje baisu.. Ai yra kaip yra

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-03-31 22:05

na toleta isveisti man tikrai uztenka i savaite karto,o tokius kaip krastus vistiek pavalau nes mano dukryte naudojasi tuo paciu toletu su vaikisku dangciu,o kvapo blogo nebuna nes dabar tikrai didelis pasirinkimas visokiausiu muiliuku kurie ir svara palaiko ir aromata gera skleidzia tai su tuo bedu tikrai nera nes butent ir dedam muiliukus i unitaza,dar kartais imetu ir tokiu melynu tableciu i bakeli jos tirpsta ir neleidzia apsinesti bakeliui

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-04-01 12:55

O kaip su langais? Jau valėte?  :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-04-01 14:07

aha as jau kaip tik vakar issivaliau,nes uz lango toks grazus oras pas mus tai negalejau atsispirti labai tvarkytis mane tada trauke kai pavasaris toks pasirodo,o siandien sakiau uzauolaidas issiplausiu,spinteles jau issivaliau liko dar kelios nepabaigtos bet manau jei ne siandien tai rytoj pabaigsiu

2009-04-01 14:29

Na aš kol kas tik nuo kompo dulkes alkūnėmis valau

2009-04-01 19:10

tai cia irgi darbas,alkunem nuo kompo dulkes valyt ,pavargau jau siandien tai atejau ir as su alkunem dulkiu nuo kompo pavalyt nes siandien per spinteliu valyma iki dulkiu valymo nespejau prisokt tai ir as alkunem pavarysiu

2009-04-01 19:18

Nespeju as ir langu bei veidrodziu valyti,kartais as valau,o dukryte is kitos puses vel teplioja.Visa laime,kad turiu "stebuklinga " skudureli su kuriuo labai greitai ir svariai nusivalo visi stikliniai pavirsiai

2009-04-01 19:19

Kartais pagalvoju,kad tikrai esu durna ir pati nezinau ko noriu,nes viskas man nesvaru ir blogai,ypac kai saulyte skaisciai sviecia

2009-04-02 10:48

tai ir pas mus tas pats tai kas kad issivaliau langus jau isvidaus dukryte aptepliojus vel nes kai tete gryzta is darbo tai prilimpa tiesiog prie jo,man sese taip pat suorganizavus ta stebuklinga skudureli tai as irgi labai juo dziaugiuosi ir greitai issivalau langus,kaip as juokiuosi ir sakau svarai taip o vargui ne ,nu tikrai su juo labai smagu valyt tuos langus kai prisimenu kaip anksciau vargdavom tai net siurpas ima uz tai ir atideliodavom tuos langu valymus,bet as tai nezinau ar ju dar yra pirkti tu skudureliu,nes sese irgi sake ju neranda

2009-04-02 20:34

As tai buvau pas savo bendradarbe uzsiprasiusi,nes tik per platintojus prekiavo.Sakiau reikes dar uzklausti,gal dar viena uzsirezervuoti,nes tikrai labai geras daiktas.Mes ir masinai specialiai skudureli pirkom,tai kai kaimynai pamate,kad vyras ant saules masina plauna,sake-  liks demes,bet veliau stebejosi: masina kaip nupoliruota buvo,kaip is salono .Tai pritariu,kad siurpas ima pagalvojus kaip anksciau bruzindavom iki pamelynavimo tuos langus bei veidrodzius,o dabar tik viens du trys -baigta

2009-04-03 10:33

uoj mergaites visa sia savaite dariau generaline ir pagaliau susitvarkiau viska tai siandien jau ramu,labai puikus oras pas mus tai siandien visa savo laika skirsiu dukrytei ir zaisim abi laukuti,na o tuos skudurelius buvo anksciau galima rasti senukuose lygtai,bijau sumeluot bet man atrodo sese is ten pirko,bet jie kazkaip tai atsiranda tai prapuola ir as noreciau dar kelis nusipirkti nes tikrai super dalykas tai tokie kaip langu ir veidrodziu valymas pasidaro malonumas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-04-03 13:55

taigi taip tualetas tai ypationga vieta kur reikia krupsciai valyti ir dazniau nei karta per savaite, bet cia velgi, kai pabadai akis savo seimynelei, kas krastus apsisiojo- tuomet ir sulauki ne tik pagalbos bet dar ir tvarkos prisilaikymo :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-04-03 14:33

O as jauciu esu tikra pedante. Tiesiog negaliu ziureti i ne vietoje padeta daikta ar dulkiu padengtus pavirsius. Iskart nuotaika sugenda. Tiesa, po gimdymo aprimau . Nebelieka tiek laiko tvarkytis. Budavo saulyte uzmiega, o as puolu tvarkytis, bet ji labai jautri ir man betriuksmaujant atsibusdavo :) Tai nusprendziau buti tik mama :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-04-03 14:42

Iki pedantės tai man kaip drambliui iki kosmoso. Patinka tvarka, bet kad ta mano šeimyna............... Tvarkyk netvarkes apsisuki ir vėl tas pat. Pas kokius konsultantus galima tų skudurėlių nusipirkt? Aš tai kažkokius turiu kur langam ir veidrodžiam valyt, bet jie nelabai mane džiugina, todėl manau kalbat apie kitus.

2009-04-03 16:49

Matai as ir pati nezinau kur galima tu skudureliu isigyti nes man sese parupindavo,bet ji anksciau buvo pirkusi juos parduotuvej o ne pas konsultantus,bet dabar sake vel ju neranda,reikes dar uzklausti pas ja ir jei ras butinai pasakysiu kokioj parduotuvej ,na pas mus irgi visko buna ir apsiverciam ir savaitgaly tai leidziu ir sau pailseti ir nematyti tos betvarkes,nes kai seimyna sede prie teliko ir man norisi su jais kartu pabuti ir pavepsoti televizoriu,o per savaite jau tada plusu kad savaitgali galeciau su seima buti,bet aisku jei dirbciau darbe tai kazin ar irgi kiltu noras po darbo tvarkytis,bet kai sedziu namie su dukryte i betvarke numoti ranka negaliu,bet tokias generalines tvarkas kaip langu valymai ir uzuolaidu plovimai gi kiekviena savaite ir neplaunu,bet pries sventes tokias dideles generalines tai pasidarau,o siaip kaip ir visos voniu valymai,,grindu plovimai ir panasiai tai kiekviena savaite,kasdiena tik siurbiuosi ir dulkes valau,nu aisku kartais buna kad kokia diena ir praleidziu bet retai.

2009-04-03 17:05

Man rods Amway prekiauja. Bet as perku Jyske 4 buna supakuoti: melynas, žalias, geltonas ir rausvas. Man jie labai geri ir nebrangūs :)

O langams dar esu nusipirkus valytuvą

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-04-03 22:34

O tai čia tie mėlynas žalias geltonas ir rausvas - būtent tie kažkokie stebuklingieji?

Nes aš tokius turiu. Anksčiau pirkdavau pavienius minkštus skudurėlius. šitie man - lygiai tas pats, niekuo neypatingi. Patogūs, bet kai veidrodžius valau, vis tiek chemijos pripirškiu...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-04-04 09:16

Turiu viena nusipirkusi is platintoju, jis - baltos spalvos. Valau langus, veidrodzius, be jokiu specialiu priemoniu ir taures ar stiklinius indus sluostau. Po kiekvieno naudojimo ji reikia gerai isplauti drungnu vandeniu ir ukiniu muilu.

2009-04-05 10:08

Mano rausvos spalvos bet as taip pat kaip Maran valau be jokios chemijos ir po kiekvieno naudojimo isplaunu ukiniu muilu,nes girdejau jei su chemija panaudoji tai jis nevalo taip stebuklingai

2009-04-06 21:24

Taip ir mano skudurelis  tik su ukiniu muilu plaunamas,bet kokioje firmoje tokius platina nepasakysiu,nezinau, as labai patenkinta,butent ir taures galima valyti,nereikia ju taip blizginti,zodziu liuks.O Zemuogei tai truputi pavydziu,kad jau generaline pasidarei,as niekaip negaliu,nes mergina kazkokia sirse pasidare,tai nelabai viena pabuna,o ir oras toks pasakiskas,tai norisi lauke daugiau pabuti.O verkiant reikia ir aisku norisi iki svenciu langus ir uzuolaidas bent jau issiplauti.Oi ,na gal kaip nors,kokios dienos pasivaiksciojimo saskaita...

2

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Andželika