Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2015-10-29 23:54

Klausykit švaros apsėstieji maniakai! Prieš savaitėlę nusipirkom naują siurblį, gan modernų, galingą, bet svarbiausia, kad jis filtruojantis orą! Taip gaiviai namai tikrai seniai nekvepėjo, plius tikrai jaučiasi, kad ore mažiau dulkių.

Paskutinį kartą redagavo: Juozinis (2015-10-30 00:00)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2016-01-02 15:11

As pries pora savaiciu dar nusipirkau ir skalbikli Biotos, ziauriai geras - rekomenduoju! Jis iskart ir minkstina audinius, dabar lenoro nebeperku ;)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2016-02-03 21:19

Aš tai nepasitikiu tais 2 viename skalbikliais po nekokios patirties. Neatsimenu dabar firmos tiksliai, Thomas Philips kazkoki vokiska pirkau, bet šnipštas ten gavos, vis tiek reikėjo ir minkštiklį galų gale pirkt. Bet Biotos produkcija kol kas nenuvylė, tai gal reiks pabandyt, kaip tik baiginėjas priemonės ...

2016-02-06 16:43

Nu žinok Biotos tikrai nemeluoja, nei karto nedėjau minkštiklio ir visi skalbiniai švelnūs, minkšti, kvepia. Aš tai labai patenkinta likau. Negražu gal taip sakyt, bet net keista, kai lietuviai tokius kokybiškus produktus padaro.

2016-03-02 11:04

Na bent jau mūsų šeimoje, mes fasadą valome kartą per 3 metus. fasadu valymas yra toks dalykas, kurį reikia daryti, bet niekas nedaro. Vis dėlto, gana daug žmonių mato fasadą ir jeigu namo vidų gali paslėpti nuo kitų, fasado negali. Žinoma ir nereikia jo valyti, kas pusę metų. Užtenka kartą į 3-4 metus. Bet po to valymo, kaip nerealiai atrodo tada namai :)  

2016-03-14 16:02

O tu kitu firmu esi bandzius? Yra kazkokie probiotic dar, yra skirtumas ta ar Biotos pirkt?

2016-03-14 16:11

Turėjau kažką iš jų linijos irgi, bet man Biotos labiau patiko + dabar Biotos pigiau gaunas (ypač rinkinius perkant). Ir dar jie neturi vonios valiklio, tai irgi minusiukas iš mano pusės.

2016-03-31 12:53

Bent jau mūsų šeima tai kiekvieną savaitgalį siurbliname ir valome dulkes. Knygų lentynos turbūt yra sunkiausiai valomos, nes reikia visas knygas išimti, dėl to ir valome jas tik kas kelis mėnesius. O grindis plauti, tai kaip pasitaiko. Kartais kas savaite, kartais dažniau. Priklauso nuo to, ar žiema, ar vasara ir ar kokių svečių ateina :)  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2016-05-02 14:14

Taip prigyrėt čia tuos Biotos valiklius, kad ir man įdomu pasidarė. Bet aš taip ir nesuprantu, kokia esmė jų? Kuo jie geresni už kitus? Kad odos nedirgina?

2016-05-02 14:43

Biotos valiklių esmė yra ta, kad jie yra su probiotikais. Žodžiu, esmė ta, kad valant su paprastais valikliais paviršius yra paliekamas sterilus. O sterilioj aplinkoj blogosioms bakterijoms daugintis yra lengva, tuo tarpu valikliai su probiotikais (t.y. su naudingom bakterijom) palieka apsauginį sluoksnį, kuris laikosi iki savaitės ir neleidžia toms piktosioms bakterijoms daugintis. Čia kaip activia, tik ne žarnynui, o namams :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2017-09-13 10:39

Sveikos,mamos.Aš norėčiau pasiteirauti tų, kurios naudojate ekologiškas švaros priemones, gal turite kokių nors atsiliepimų ar pastebėjimų? Kadangi auginu mažą vaikutį, tai ieškau tokių priemonių, kurios būtų saugios patikimos ir tikrai nekenkiančios aplinkai...? :) Galbūt kuri nors esate girdėjusi apie Gnld / Neolife kompanijos priemones? Įdedu nuorodą: https://www.sveikataisgamtos.lt/

2017-10-31 19:38

Valiau čia namus šiandien ir susimąsčiau, kad jau porą metų naudoju tik Biotos valiklius. Žinokit, vis tik yra skirtumas, kokias priemones pirkt, nors anksčiau kažkaip nesureikšmindavau. Man dingo visos problemos su oda, jokių alergijų - nieko. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2018-01-11 10:27

Namus tvarkau - valau ekologiškomis priemonėmis. Tik savo dvigulės lovos antklodės niekaip negaliu išvalyti vienos dėmės. Ką galėtumėt rekomenduoti dėmėms naikinti?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2019-03-19 16:48

Sveiki gyvi, man nelabai patinka išdalinti laiką, nes atrodo, kad iki galo taip niekada ir nesusitvarkau, jeigu tris dienas vienus kampus plaunu, tai ketvirtą dieną jau pirmasis vėl apšiukšlintas. Aš mėgstu kai viskas vienu ypu sutvarkoma, o tada galiu ilsėtis nuo šių darbų kokias 3-4 dienas. O šiais metais niekaip nepavyksta rasti laiko ir langų valymas vis atidėliojamas, tai vyras surado šią įmonę http://tavosvara.lt/valymo-paslaugos/langu-valymas/ išvažiavome savaitgaliui pas tėvus su šeima, gryžome, o jie gražiai pasidarbavo, visi langai švarūs. Aišku čia jau ekstra atvejis, o šiaip stengiuosi rasti valandą laiko per 4 dienas tvarkymuisi. 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 25

2019-03-26 13:47

Valau gamtą tausojančiais valikliais, melanino kempinėlės dar kartais labai praverčia įvairiems atvejams. Šiaip stengiuos neapleist ir vis kažką pavalyt turėdama proga, kad po to nerekėtų šveist ir kankintis :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2019-05-29 16:37

Sveikos, mielosios, naaa visoms patinka tvarka ir švara, o va tvarkytis - jau kitas reikalas. Kai mano sesė buvo nėščia, o dar du maži vaikai, sunku su tvarkymaisis, bet jie rado išeitį - samtydi įmonę, bent retkarčiais išvažiuodavo į kaimą savaitgalį, o įmonei patikėdavo namus. Buvo atliekamas generalinis patalpų valymas, mano sesė šeimai buvo geras sprendimas, gal kažkam pravers, rodos su šiais jie dirbo: http://tavosvara.lt/valymo-paslaugos/patalpu-valymas/

10

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Kaip tvarkote namus?

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus