Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Vaiko pinigėliai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-02-10 14:44

Ne as nesilauku tiktais mano vaikas neturi nei tevo pavardes nieko ir as nebuvau istekejusi 

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-02-10 15:00

gali bandyti tavrkytis vienisos mamos pasalpa gal gausi o gal ir ne pabandyti verta

2011-02-10 17:49

o nuo ko man reiketu pradeti?butent kokius popierius veztis i norvegija 

2011-02-11 07:40

reikes savo vaiko gimimo liudijimo versta i anglu arba norvegu kalba,ir kad nereiktu ilgai laukti,issiimk is socialo lietuvoje lapa kad negaunat kasmenesines ismokas,irgi butu gerai verstas i anglu kalba patvirtinti visi popieriai notaro,o visus dokumentus kaip jau zinai pildyti nave,nesupranti norvegiskai prasyk popieriu anglu kalba

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-02-11 08:13

Sveikutes.Kaip vienisa mama,tu negausi pinigeliu,nes Norwegijoje turi pragyventi ne maziau,kaip 3m. As uz dukra tvarkiausi,bet man gimimo liudyjimo nereikejo versti,uzteko tecio sutikimo.

2011-02-11 08:22

kadangi tecio nera tai geriau issiversti dok,nes nezinosi kaip kokia kumuna ,pas mus komuna norejo verstu dok,o del tos vienisos,as pati bandziua tvarkytis,tik pas mane kita situacija,dukra neturi tecio o vat sunus turi ,tai pareiske kad mano dabartinis vyras jau automatiskai skaitosi kaip globejas ir dukrai,ai nu koks skirtumas ne piniguose estme buvo,tik siaip idomu gausiu ar negausiu,nes visi pletikina vis kitaip kol pats nesusiduri

2011-02-11 08:27

Jo,man taip pat buvo,kiekvienas sako kitaip,o kai nueini vel kitaip..Bet jai i skata dukryte reikes vestis,kad leidima isduotu.O tu jau gauni pinigelius?

2011-02-11 08:37

mes jau senokai norvegijoj sunus cia gime o dukra atsiveziau,tai irgi pradzioj prisiklausiau visokiu nesamoniu apie dok,bet kai pati realiai susiduriau tai viskas kitaip,kas ka pletkavoja dar nereiskia kad tiesa ,kiekviena kumuna savotiskai dirba,vieniem to reikia aniem vel kitko

2011-02-11 08:43

Na,jei as dar karteli sugalvociau gimdyti,tai tik Norwegijoje :)

2011-02-11 08:58

man nebutu net klausymu cia ar lt gimdyti,junkis prie musu i norvegijos mamyciu klubarasi cia forume,

2011-02-11 09:11

Cia tiek daug visko,dar klaidzioju :)

2011-02-11 09:48

nieko nera cia sudetingo eini i bendruomene,jei nori pasiziureti kokos temos populiariausios spaudi aktyvios temos,

2011-02-11 10:32

Na aciu uz tiek daug patarimu is tikruju kas neturi ka veikti tik pletkavoja o is jusu naudingos indormacijos gavau gal iseis ir ta vienisos susitvarkyti bandysiu kaip nors taip jei viwenisos neiseis tai bent jau ta po 900 kronu :)  

2011-02-11 11:09

po tuos 900 kr tai tikrai kad gausi ne vienam padejau susitvarkyti kuriu vaikai lt o patys dirba cia,tiek kad ilgas procesas gali laukti vos ne metu laiko bet uz ta laikotarpi viska apmoka,o del tos pazymos is soc,tai kad cia greiciau viska pajudinti nebereikes jiems siusti uzklausima i lt o tai uztrunka labai ilgai,ir kai dok pildysi rasyk nuo kada tu buvai pirma karta menturoje data ,tada prades nuo tos datos skaiciuoti pinigus o ne nuo kada padavei prasyma,sekmes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-17 10:37

labukas mielosios mamytes,nieko nebesuprantu,jau du kartus ejau y skirtinguose miestuose esancius NAV ir visur pasake kad niekas man nepriklauso,jau nebesuprangtu ar as cia papuolu ant tokiu zmoniu ar man tikrai nieko nepriklauso,as turiu 7metu dukryte,kuri dabar lietuvoje pirmoke,esu vienisa mama,ji ne su manimi bet planuoju jai pabaigus pirma klase parsivezti cia,nejaugi tikrai nepriklauso jokioe pinigeliai mums?lietuvoje jau nebegauname jokiu vaiko pinigu..kas galite ar turite daugiau informacijos padekite, mano emailas audra111@gmail.com is anksto didelis aciukas

2012-04-17 10:52

audra jei dirbi legaliai turi id numeri,is policijos lapa kad gali cia gyventi turi gauti matyt tingi su tavimi zaisti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-07-11 13:25

sveikos skaityneju,skaityneju,  ir nusprendziau parasyt turiu sunu jam 5m jis siuo metu lt as cia norvegijoje, bet as niekur nedirbu, po menesio sunu vaz atsivesti cia ar imanoma gauti pinigus uz vaika norvegijoje, lietuvoje as gaudavau is soc 52lt kas menesi ir 400alimentu nuo vaiko tevo.tai vat ir noriu jusu paklausti, ar imanoma gauti pinigus ir kaip ir kur kreiptis del vaiko darzelio, cia norvegijoje, gyvenu Bergene. aciu lauksiu atsakymo :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2013-06-28 16:49

Sveikosapie vaiku pinigeliu tvarkymus prisiklausiau visokiu nesamoniu sunku net susigaudyt norejau paklaust kokius tikslei dokumentus reikia issiversti lietuvoj? girdejau kad reikia vaiko gimomo ir santuokos liudijimus issiverst , dar girdejau kad reikia kaskokio tai popietios is anbasados esancios lietuvoje , na vienu zodziu tamsus miskas gal yra mamu kurios tvarkesi dokumentus ir tikslei zinot ka reikia issiverst 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2013-11-01 01:03

Atsakisite geriov kaip ir vaiku prizureti ir pinegu uzdirbti. Pas mus bedas. Ne galiu ir namos islaikiti, ir vaiku rupentis. Ar padesite ko rasti... persunku.

Svarbu tik veno - Oras Namose... viso kito galimo prideti. Gal but....  Nu, as taip galvoju)

2

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Vaiko pinigėliai Norvegijoje

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Vykintas