Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Kiniečių virtuvė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-24 01:14

Kartais viskas taip nusibosta kad net nebesugalvoji ka gamint tai tokiais atvejeis mes uzsisakom kinieciu maisto kazkaip pamegom tai visai seimai patinka.Ka jus manote apie svetimsaliu virtuve?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-02-24 09:32

Labai gerai retkarciais paivairinti kasdienini valgiarasti , bet as nesu labai didele gerbeja kinieciu ar japonu virtuves, as mieliau renkuosi italiska . Kinieciu virtuveje ryziai, daug darzoviu, tirsti padazai, mesyte, aviena, juros gerybes...skanu, bet man truputi per sunkus maistas arba per daug persivalgau .

Paskutinį kartą redagavo: Maran (2009-02-24 09:38)

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-25 00:13

Esu ragavusi ir italisku valgiu neblogai bet kinieciui man labiau patinka va tik indu virtuve visai nesuzavejo.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-03-12 21:39

pasirodysiu žalia aš kitų tautų virtuvėje, niekada neteko paragauti jų patiekalų tikrų (o ne pirktų parduotuvėje kokių šamarliakų)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-12 22:39

Dievinu kiniečių virtuvę niam niam  traškus karpis dieviško skonio, vištienos vyšniniai gabaliukai, jų ryžiai  ir t.t.t.t.

Tik kas nepatinka tai karšti ledai jų , gal kad nesu gerbėja aplamai saldaus stalo

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-13 10:18

man viena karta teko pabuvoti vokietijoj kinieciu restorane,viskas buvo labai skanu,kol neuzsimeciau ju pagamintu padazu ir tada prasidejo pats malonumas begau ieskoti vandens

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-03-13 13:26

oi kinieciu man labai patinka bet gaila kad is visos musu seimynos tik man vienai

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-13 13:32

o man deja neteko ragauti kinietisko maisto :( ir nezinau ju gaminamu patiekalu skonio bet esu girdejusi ne viena teigiama atsiliepima :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-13 17:38

Labai megstu kinieciu virtuve, o ir mano vyrukai mielai valgo, kai pagaminu saldziarugste vistiena kinietiskai. Tik jei lyginti ta pati maista skirtingose salyse, tai jis tikrai skiriasi. Nes, pavyzdziui, Lietuvoj taip skaniai pagaminto kinieciu maisto nesu valgius, koks jis yra Anglijoje. Gal neuztaikiau cia geros vieteles.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-13 21:45

na kinieciu vistiena man patinka, bet ties tuo ir baigiasi mano smaguriavimai :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-09-22 19:11

ziuriu sita tema visai apleista jau tapo. o as, budama kitu saliu virtuviu fane, turiu bent kazkoki zodi tart siaip labiausiai man patinka kiniska viruve. turbut apejau visus ne tik Kauno bet ir kitu Lietuvos miesteliu kinu restoranus, o tai pat ir Lenkijos, kur tenka daznai pabuti. nors  siaip dar be galo patinka ir mexikos virtuve mmmmmmmmmmm. neperseniausiai uztikau, kad Kaune atsidare nauja "Panda"! manau gal kokia praeita savaite ir turejo atsidaryt, nes pati dirbu netoli Putvinskio gatves,kur ji dabar yra (senoji "Panda" Dauksos gatvej, Senamiestyje, atrodo), tad nemaciau, kad but atsidarius anksciau. Zinokit  - klase! pirma kart matau reall chinese restaurant! nes kiek teko lankytis tai nuuuu skanu labai daug kur bet kazkas tai i stiliu nepataikyta, tai per daug jau "nugrybauta", nu o cia - super. patariu uzsukt - nenusivilsit tikrai tikrai. 1. tikrai matos aukstos kokybes restoranas. 2, tikrai dideles porcijos ir labai skaaaanu. o siaip jei kas busit Vilniuje tai uzsukit dar ir i mexikieciu restoraniukus! nors porcijos (bent jau man) mazokos, bet tikrai irgi nensusivilsit.

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-22 21:22

Na mes su vyru ir gerbejai kinieciu virtuves, japonu tai neeeeeeeeee, mes abu nesuprantam jos skonio , na neskaitant sushidel ko kitose salyse skiriasi kinieciu virtuve nei Lietuvoje? Lietuva maza salis ir i ja matomai atvyke kinieciu virejai yra is vienos srities, o kinijoj labai skiriasi skirtingu sriciu virtuve, del to didesnese salyse , tu kinieciu virtuve labai ivairi ir daug kur net labai skiriasi nuo kienieciu Lietuvoje, nors yra ir tokios pacios virtuves restoraneliu, beje kas man labai skanu.Bet Lietuvoje jau buvau susidurus su tuo kad kinieciu patiekalus gamina restorane kas netingi, nes teko keliose vietose paragaut ir kaip tikrai daug isragavusi ir zinanti gaminimo budus aiskiai eina suprast kad tai pagamino megejas.Na as ir prie tu megeju( tik negaminu ju restorane), nes daznai namie pasigaminam kazka panasaus patys

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-11-14 18:53

Kiniečių patiekų negaminu namie, nes tokio skonio vis tiek neišgaučiau  o einame į restoranus kur patys kiniečiai gamina, na dar neteko nusivilti.

Tiesa buvau Hong Konge tai negaliu net apsakyti dieviškas skonis kur be būtumėm nuėję  apsiryjimas tikrų tikriausias 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-11-15 14:10

Kiniečiai gerai -  ypač kai randi kur skanu, nes vaikštom tik į  vieną (Honkongas, Vingrių g. - pareklaminsiu :) ), o kitur kiek esam buve tik nusivylimas- vien actas

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-15 14:35

idomu gal kas bande indu virtuves???nes radau restoraneli,ir vis neprisiruosiam ten nuvykti pasmaguriauti....o siaip man patinka gruzinu virtuve...ten viskas skanu,o dar tas ju vynuogiu vynas...pasaka.lietuviu virtuve irgi patinka.nezinau kokiai virtuvei priklauso negru patiekalai,teko buti pas ju sveciuose,tai man patiko ju gaminta vistiena su neaiskios kilmes kose...viska valgeme rankomis,tradiciskai,man skanu buvo...ir ju isvirta kava tiesiog buvo nuostabi

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-11-16 22:35

gytutis 2010 11 15    

idomu gal kas bande indu virtuves???nes radau restoraneli,ir vis neprisiruosiam ten nuvykti pasmaguriauti....o siaip man patinka gruzinu virtuve...ten viskas skanu,o dar tas ju vynuogiu vynas...pasaka.lietuviu virtuve irgi patinka.nezinau kokiai virtuvei priklauso negru patiekalai,teko buti pas ju sveciuose,tai man patiko ju gaminta vistiena su neaiskios kilmes kose...viska valgeme rankomis,tradiciskai,man skanu buvo...ir ju isvirta kava tiesiog buvo nuostabi

Aga sako kad ju kava nereali...

Indusai Vilniui skanūs - tik brangūs be galo...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2011-12-07 21:49

Gal zinot kur galima paragaut indisku patiekalu Vilniui ? :)  

Virtuves baldai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 10

2011-12-12 22:34

Dar niekada negaminau kinietiško maisto. Nusižiūrėjau tokį recepčiuką internete: http://www.seforeceptai.lt/Paukstiena-367-Generolo_tso_vistiena

Gal kas turi kokių patarimų, kaip ją geriau gaminti (gal kas gaminote)?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-12-13 00:21

vireja2 butent tokio kaip aprasytas negaminau patiekalo,taciau panasu gaminu, tik ingridientai skiriasi. vistos krutinele supjaustau, apipilu sojos padazu-palaikau kad prisigertu,tada gabaliukus volioju krakmole( berods paprastame bulviu krakmole,nes nerandu kukuruzu krakmolo) ir dedu i keptuve kepti. taciau si veiksma bent jau man geriausia jei yra galimybe dviese daryti-viena volioja krakmole gabaliukus ir deda i keptuve-o kita po truputeli maiso( tada nesulimpa jie).pakepus idedu konservuotu ananasu o paskui jau beveik ant pabaigos ir pomidoru padazo(to tokio saldesnio ale kinietisko). na ir visa tai su ryziais patiekiu. tikiuosi nieko neuzmirsau, nes neitin daznai ir gaminu. bet laabai megstu as ji :)

Paskutinį kartą redagavo: simona26 (2011-12-13 00:22)

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2012-01-03 11:07

http://www.manoreceptai.lt/receptas/8246_kiauliena_kinietiskai.html - gaminomės tokį receptuką. kaip pirmam kartui tokio "žanro" patiekalo, tai visai skaniai gavosi. aišku, iki restorano dar toli :D bet jau paįvairinome namuose valgiaraštį. tik sojos padažo daug nepyliau (nes ir vaikui nepatinka), užtat barsčiau Vegeta Natur prieskoniukais, kurie šiaip griliui skirti, bet man mėsytei ir kitai puikiausiai tinka.

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > Kiniečių virtuvė

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Karolina