Forumas > Mokyklinukas - auga... > Paauglystė > Paauglės(-io)...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-24 00:04

Labai pas mus sunki ta pauglyste prasidejo,visiskai nebesutariu su savo dukra o jei dar tik11 bus.Vis bandau normalei su ja pasikalbet o ji savo varo ir tiek,gali rekt ar seip kalbet visvien tas pats.Tai kartais net nebezinau kaip ja ir auklet kad i prota ateitu o barames del paprasciausiu dalyku pvz.susitvarkyk kambari,o ji ne rytoj ir taip tt.Gal kam panasei buvo nutike kaip auklejot savo paauglius?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-10-04 21:58

Mano dukros irgi virsta i paaugles.Su jom bendrauti kuo toliau tuo sunkiau.bet dar susisneku.

Jei neklauso neleidziu zaist kompiuteriu,baru.Dazniausiai barames del tvarkos,santykiu su sese ir maziais.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-10-07 19:51

na nieko naujo ,mergaites dbr anksti bresta ,taip ,10metu ir panas vaizduoja,as ir su savo mergaite nesusisneku ,pernai buvo dar vaikas ,o siemet jau elgiasi kaip 15 mete,nors tik 10,ir rekiu ir graziuoju bandau ,veltui,labai sunku ,ir nez kaip elgtis,viskas jai negerai,nieko nenori ,tik tinginiaut ,laukas draugai...na manau ne mano vienos cia problema...tad kantrybes mielos mamos

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2010-02-26 21:06

maano didzioji sukalbamesne paliko ir daugiau jai nusileidziu.Bet va Viktorija ragiukus pradejo savo rodyt,jai greit bus 10m

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-02-27 01:27

MUSISKEI 8-UONERI, IR GAN SUNKEI SUSIKALBAM,IS MOKYKLOS BAISU KOKIO MANDRUMO PAREINA, SAVAITGALY VAIKAS KAIP VAIKAS,NU PAPRASTOM DIENOM, VELNIAS ZINO KOKS VELNIUKAS PAS JA TUNO...   KARTAIS NEI GRAZIUOJU NEI BLOGUOJU NEINA SUSITART, TAIP ANKSTI TIE VAIKAI BRENDA BAISU... 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-02-28 17:46

Mano dukrytei- 12. Nepasakyčiau, kad turim labai daug problemu, tfu, tfu, kad neprisikalbėčiauManau, kad svarbiausia- parodyt paaugliui, kad esi jam draugas, ne tik mama ar tetis. Būtina kasdien vaiko klausti, kaip jam sekasi ir pan. Žodžiu, parodyti, kad esi jam svarbus. Ir ne tik- svarbu, kad paaugliukas jaustu, jog tevai laiko jį tokiu pat ,kaip ir jie, lygiaverčiu. Aisku, tai nėra langva.Kantrybės ir sėkmės

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 44

2010-08-19 14:06

Atjunkite kompiuteri ir nekreipkite jei sauks pyks ar kitaip draskysis. Apsiramins tikrai zinau ;)

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-11 14:00

Mano sunus 12-os.budavo dienu kai pykomes,ir negirdejo ka as kalbu...bet mes dabar abu stengiames buti draugais...karta ejom pasivaikscioti,ir jis toks susimastes,liudnas.nezinojau kaip jo paklausti kas jam yra,tai as jam pasisiuliau buti ,,paslapciu skrynele,,.tada jis viska issipasakojo,ir dabar prieina apsikabina ir sako,alioo kur mano paslapciu skrynele???kartais nesuprantu jo,bet juk visi mes buvom paaugliai.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-01-09 21:30

Na mamos rezkite patarimus kaip kalbeti, bendrauti su paaugliais, atejo ir musu namus audroms paaugliskoms.

Sunui bus 11 metu bet paskutinemis savaitemis nebesusikalbame.

Siandiena pasiskaiciau nemazai staripsniu apie paauglius tai pradzios simtomai yra :

nevalyskumas, abejingumas (veiksmams pvz.draudziu eiti i kina , o paauglys atsauna ramiu tonu nu ir gerai) uiiii varo is kantrybes ziauriai , apleidimas ir nenoras mokintis, kalbejimo manieros mandros darosi ir t.t.

Na tai mums tio top , siandiena susipykome del mokslu taip, kad apsirengiau ir isejau galva pravedinti, kad nerekti ant jo.Pavaiksciojusi ir apmasciusi viskas grizau su taisyklemis  

Nezinau ar pades laikas parodys , bet tikiuosi,taigi :

1. del tvarkos - paskiau, kad jo kambarys lai kaip ismano taip ir daro, nepasakysiu anei zodelio, gal kaip vorai prades lipti ar kvapas gerulis atsiras pradesi tvarkytis. Bet uz tavo kambario duru, kad ne trupinelio nebutu is tavo puses . SUTIKO !

2. Del pinigeliu taupymo (paliko svaistunas) - pinigeliu t.y arbatpinigiu gausi, tik tavo valia kaip juos taupysi, BET suplys batai, ar prireiks ko, pirksime su teciu tik ne pagal mada ar nora , jei noresi prisidesi, jei ne tai neturesi .SUTIKO!

3. Svarbiausia mokslai !!! Cia pasirinkimo nera mokintis reikes ir papildomai ir nedingsi jau niekur, tik rinkis ar kas diena su manimi ar sestadieniais su teciu . VA CIA sake iki ryt ryto pagalvos , bet nesipriesino nes nera kur dingti :)

Pasakiau, kad esame seima ir seima turi buti kaip kumstis, kad pyktis ir rekti as neketinu ir, kad kompromisus privalome ieskoti ir rasti

Sedejo ilgai susimastes, bet susitaikeme supratome tikiuosi vienas kita ir ziuresime kaip mums seksis .

Noreciau isgirsti is jusu kaip sprendete vienokias ar kitokias situacijas .

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2012-01-10 10:03

mano panai nebuvo tai uzeje gal...nes nuo mazu dienu mes buvom ir esam drauges,ir viska isisneksm,sprendziam kartu,nu buna kad ji papriestarauja,bet tai visi savo nuomuone turim,greit jai bus jau 18met.o su mazaja man atrodo tai reiks varkti...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-01-10 10:32

maldaiva labai smagu, kad jums paauglyste neatri buvo.

Na mums ji tik prasideda, bet vakar pasikalbejimas ir taisykliu ivedimas veikia. Leke po visu pyksciu ir susitaikymu i futbola, parlekes krito i lova pas mus plepejo kaip uzsukta radija pasakojo visas smulkmenas, tai labai dziaugiausi.

Si ryt galva ikisau, ziuriu tase numesta viduri kambario norejau ziotis, bet susilaikiau
Skaiciau, kad paaugliai labai dauguma buna netvarkingi, kur rengesi ten nusimeta rubus, bet raso, kad jie neispiktos valios, o jie apie tai net negalvoja , atsijungusios zodziu smegenis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-11-01 11:07

Sveiki...Mums didelė problema su Ofilija iškilo...Laukias...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2015-05-07 09:58

Sveikos,ziuriu visos kalbate apie mergaites.bet  galbut yra tokiu kurios augina berniukus.Turiu beda,mano sunus(9m) buvo lb svelnus ir mielas berniukas.bet paskutiniu metu jam kazkas darosi,piktas,rekia ant visu,keikiasi. kazkur prisigaude keiksmazodziu (greiciausiai mokykloj). pamate kad baru tj burba po nosim visokius zodzius is d ir b ir keikiasi ir ant manes ir ant vaiku ir ant mokytoju kaip supratau, stumdosi jei kas uzkabina.nebezinau ka ir daryt kaip man reaguot i tokius  jo ispuolius ir isterijas.Zinau kad dar ankstoka bet galbut jam po truputi paauglystes krize ateina?As brest pradejau labai anksti buvo apie 9-10 metu kai brest pradejau 10 susirgau jau menesinem.Galbut jam irgi po biski ta paauglyste nes tikrai kitaip nezinau kaip paaiskint toki elgesi.

Beje jis pas mane sergantis vaikas ir net nesupranta ka tie zodziai reiskia bet kai supyksta tj bent karta nusikeikia.Gal kuri susiduret,kaip man ji bausti,nes i jokius prasymus,barimus ar bausmes jis nereaguoja.nzn ka daryt

Viršun ^ | Forumas > Mokyklinukas - auga vaikai,... > Paauglystė > Paauglės(-io) auklėjimas

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista