Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Mamyčių kramtukai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-02-22 14:01

labutis mamytes,padekit kas augina vaikucius kurie jau turi dantuku ir dar valgo is mamytes pienuka,kaip atpratinot savo kramtukus nuo to siaubingo skausmo kai tau ikandama maitinimo metu.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-22 16:27

maitinau savo dukryte iki 9.5men. bet ji kad ir turejo dantukus,mamytes nekandziodavo

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50

2009-02-22 16:57

Mano maziukas kazkaip dabar apstojo kandzioti pats, nors ir anksciau tik retsykiais ikasdavo man  , kazkaip pats nebesikandzioja, anksciau tai net ikasdavo ir laikydavo, cia jam juokinga budavo   Na gal tavo vaikiukas pats atpras ... cia toks dalykas, nuo kurio nelabai ir atpratinsi, jei nores ikas, jei ne - neikas, gal tiesiog graziai aiskink, kad mamytei skauda, kad negalima taip daryti ...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-02-22 19:47

Nereikia leisti kūdikui patirti malonumą jūsų sąskaita. Kadangi aktyviai žįsdama vaikas įkasti negali, kandžiojimasis paprastai rodo, kad jam jau užtenka pieno ir jis tiesiog žaidžia. galbūt ši pramoga prasidėjo, kai jis atsitiktinai įkando į jūsų spenelį, jūs aiktelėjote, jis sukikeno, jūs nesuvaldėte juoko, ir ji tesia žaidimą - kandžioja jus. Kantrybės.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-02-22 21:21

istrauk speneli is burnytes, nutaisyk liudna veido israiska, o jeigu ir is to mazyliui ima juokas, pasistenk nereaguoti tada bus neidomu kasti ir po kiek laiko jis sia pramoga tiesiog pamirs

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 10

2009-02-22 23:25

Mano mazylis jau turi du dantukus ir dar valgo mano pienuka.Karta taip skaudziai ikando,kad net asaros isbego.Ta vakara nebedaviau savo pieno(daviau misinuko)ir nuo to karto viskas pasibaige.Dabar labai graziai valgo.Tik gaila,kad pienukas mazeja

2009-02-23 10:39

aciu merginos uz patarimus,stengsimes isgyventi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2009-02-23 10:55

mano mazius dar dantuku neturi, bet su dantenomis  taip suspaudzia, kad tikrai asaros is akiu isrieda. o taip daryti pradejo tada, kai isigudrino  buteliuka kramtyti. na as ji suprantu, jam gi reikia dantenas pasimasazuoti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 6

2009-02-28 13:40

labutis na maniskis irgi kandziojio bet pora kart i kando tai paslepiau pienuka ,ir pasakiau kad neduosiu,tai pokeliu krartu atprato kandziotireikia daug kantribes.

mamos sunelys

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-03 13:18

man nieks nepadeda,kanda ir tiek, viska išbandžiau,na mišinuku tai nedaviau ir neduosiu,pakenčiu truputi,pasipykstam ir vėl gerai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-03-04 11:54

o mano mazyliui jau 1metai ir beveik 3 men, maitinu ir toliau nors turi jau 8 dantis, o jis kandziot kanda kai jau baigia valgyt is malonumo krimsteli, tad nereikia ilgai laukt, jei ikanda, tai uzspaust krutim ar pirstais nosite, tai ir atleis speneli ir daugiau neduoti- manau kad po keliu tokiu pamokeliu supras kas ne taip.

2009-05-14 13:01

na va taip dziaugiausi kad maniske nustojo kandziotis,bet po poros men vel atsinaujino tie negerumai,matyt vel dantukai nori lystiir jai niezti smegeneles tai mergina taip ir kasosi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2009-06-28 19:08

sveikutes na mano maziukui jau taipat isdygo dantukas jau taipat kelias dieneles maziukas kandziojasi,jis taip zaidzia nes ikandes ir pamates mano israiska pradeda net balsu juoktis jis tiesiog rado smagu uzsiemimair nezinau kaip ji reikia atpratinti nuo tokio uzsiemimo,taipat bandziau maziukui parodyt kad mamytei skauda,bet jis tik nusisypso ir tiek na manau cia reikes daug kantrybes,kad maziukas suprastu,kad tai nezaidimas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2010-10-06 16:51

sveikos,gal kas turi patarimu kaip atpratinti mazyli kandzioti speneli,turi jau 4 dantukus.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2010-10-06 17:03

Labas. Na, mums pasiteisino šis budas. Kai mazius sukanda reikia uzspausti nosyte,jam pradeda trukti oro ir paleidzia.Zinoma ne po pirmo karto nustojo kandziotis, bet greit liovesi

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2010-10-08 13:19

labai dekui,pabandysim

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2011-11-15 18:22

Aš savo mažiuką maitinau iki 1,4metų. Jau buvo laikas nutraukti maitinimą, bet vis neprisiruošdavau. Bet kai pradėjo dantukai kaltis jam niežtėjo, tai galąsdavosi krūtį apsižiojęs. Tai ir buvo paskutinis taškas maitinimo.

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Sūnus