Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Auginame vaikučius be...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-03-27 19:48

Labuką, mamytės...

Aš taip pat dukrą auginu viena, nes, būnant 9 sav. nėščia, Gabrielės tėtis bandė kelt prieš mane ranką. Nuo to karto jį palikau ir nesigailiu. Sakoma: „Būna pirmas kartas, bus ir trisdešimt pirmas“. Nors 9 sav. nėštumą galėjau nutraukt, bet net nekilo tokia mintis.

Nežinau, ar būčiau sugalvojus studijuot KTU'ne, jei ne toks gyvenimo lūžis. Dabar mėgaujuosi motinyste, studijuoju ir greitu laiku ruošiuos grįt į darbą. Aišku, daug padeda mano tėvai, esu jiems labai dėkinga.

Todėl, visoms vienišoms mamytėms linkiu stiprybės ir nenuleist rankų.

Nes mes esame pačiausios sau ir savo vaikams.

Tiesa, nebijokite kreiptis į teismą dėl alimentų, nes išlaikyti vaikus privalo abu tėvai lygiom dalim. Jei vyras 100 proc. darbingas, kaip min. priteis 400 Lt.

Sėkmės...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-04-21 20:43

sveikos mamytes :) as pati palikau vaiko teti,ne koks is jo tevas ir vyras,rankas keldavo,rekaudavo ir t.t Bet nei kiek del to nepergyvenu,nes tik dabar neseniai atradau antra puse,kuris mumis rupinasi,myli,lepina :)

Dievas uzdaro duris-atveria langa :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-06-08 22:50

Labutes nuostabios mamytesMes gyvenam be tevelio, jis turi savo seima ir nesiskundziam, dukryte jo net nepasigenda, o vis prabyla kad mums reiktu naujo tevelio

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-08 23:05

Saunuoles Jus mamytes, smagu kad esate stiprios, mylincios ir aisku mylimos savo angeliuku.linkiu Jums stiprybes ir kantrybes.As galvoju kad gyvenime tikrai surasit antraja savo pusele ir busit labai laimingos. Juk gyvenime didziausia siluma ir meile suteikia vaikai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-06-22 16:16

BRANGIOSIOS,SAUNIAUSIOS,GERIAUSIOS NENUSIMINKIT.Juk kodel yra sakoma,kad moteris pirmiausia vaika gimdo tik sau.Pati tai patyriau ir supratau.Nenusiminkit,tikrai sutiksite savo tikraja antra puse ir vaiko teva. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-07-05 13:31

Mamytes, nusimint nera cia ko - turim mazus stebuklus ir tuo laimingos :) buvom su dukryte abi, buvau isprievartauta,testai buvo neigiami ir tt.,paskui jau buvo velu,bet ne kiek nesigailejau - piktadiugiskai net galvojau, kaip gerai, kad su niekuo dalintis nereiks.Mano tikra mama man skalavo smegenis, atseit, kad neturejai berno merga budama, kam dabar su vaiku busi reikalingaSakiau - vaikui.Dukrai nebuvo ne pusantru, sutikau nuostabu zmogu kuriam reikejo musu abieju,jau 5 metai kartu,esam mylimos ir reikalingos.Laikykites, mamytes, anksciau ar veliau rasit prie ko prisiglaust, tiek Jus, tiek mazyliai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-06 00:11

SEKMES MAMYTES AUGINANT  MAZUOSIUS ANGELIUKUS

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-07-06 10:11

nors aš nesu vieniša mama, bet irgi noriu pasisakyti ;) labai jus visas palaikau, kad nebijot vienos auginti ir vardan vaiko "laimės" negyvenat su šlykščiais vyriškiais. pagarba jums visoms.

mane mama irgi kurį laiką augino viena. man nieko netrūko - kaip sakoma, man nereikėjo mamos dėmesiu dalintis su kažkuo kitu :) kai buvau penkerių - mama sutiko žmogų, su kuriuo nugyvens iki senatvės :) nejaučiau, kad tas dėdė atsiradęs mūsų namuose mane ignoruotų ir būtų mano patėvis. augau, kaip jo tikra dukra. žmonės, kurie nežino mano gyvenimo istorijos, galvoja, kad aš ir esu tikra jo dukra, kaikurie net sako, kad mes abu labai panašūs ir esu tėčio kopija :D ;)

moterys yra labai stiprios :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 52

2009-07-10 15:28

as taip pat esu vienisa mama,auginu tris dukras,dvi jau paneles,o mazajai tik 2men.su draugu(mazosios teciu),issiskyrem,nes jau geriau jokio tecio,nei toks kuris visa laika saukia,nes viskas jam negerai,mazaja paima ant ranku tik kai paduodu ir tai tik trumpam laikui.esu dekinga tik uz tai kad dave man tokia nuostabia mergyte.pirmas dvi auginau viena,padeda jos man kai reikia.nors ir vienisa bet laiminga

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2009-10-15 16:18

sveikutes mamytes,auginu du vaikucius mergaite 8metu ir berniuka 1metuku,tetis musu dirba uzsenije,tai namuose karaliaujam vieni :-),man tenka buti ir mama ir teciu,nelabai lengva bet ka padarysi :-)

" alt="">

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2011-05-08 23:06

saunuoles mamytes.

Esiu pati vienisa mamyte kaip draugas suzinojo kad laukuosi mazosos karalaites paliko ja ir mane iki dabar karauju su juo

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-19 17:45

Mielos mamytes,

Labai skaudu,kad gyvenime taip atsitinka.Mano sunui jau 16 metu,isiskyrem kai jam buvo vos 2 metukai.Susirado kita.Asmeniskai man skirybos isejo tik i nauda,pasidariau visai kitokia.O buvau naivuole,viskuo tikejau.Sunaus tetis gyvena norvegijoj,i metus atveziuoja tik viena karta dviem savaitem,pas sunu uzvaziuoja paskutine diena kai reikia vaziuot atgal.Pabuna puse valandos,net pinigu vaikui nepalieka.O pazadai buna auksiniai,sunus jau niekuo nebetiki jam tik juokas ima.Bet elementus moka ir tai centus...!!!

Turim su antru vyru dukryte,liepos gale bus 3 metukai,Maziuke truputi su naegalia,bet tai smulkmena.Jau rudeni bus 10 metu kai kartu gyvenam,ir nesusirasia

MAMYTEMS LINKIU STIPRYBES,TIK STIPRIOS MOTERYS VISKA GALI ATLAIKYTI....!!!

2012-12-12 19:09

Sveikos merginos, skaiciau visus jusu pasisakymus, kaskaip pagalvojau gal is jusu kokiu patarimu gausiu, tad nusprendziau pasidalinti savo istorija. Esu gana jauna man 21 metas. Su draugu gyvenome kartu, zinojau kad jis vedes ( oficialiai neisiskyres) su zmona jau metai iki musus pazinties nebegveno kartu. Turi vaika, su juo taip pat turejau galimybe susipazinti. Taciau gavosi taip kad mudu pasukom skirtingais keliais, savos problemos, alkoholis( visada padaro savo). Jauciausi gerai, taciau skaudejo koja labai, mamos drauge sake kad jai taip buvo per nestuma, as tik nusijuokiau ir tiek nes tuo metu svoris krito, jokiu nestumo pozymiu nepastebejau. Taciau visvien pasidariau darbe nestumo testa. Aisku buvo teigiamas, tai dabar esu 4 menesi nescia, vaiko tevelis apie tai suzinojes pasiule ganetinai didele suma, kad pasidaryciau isvalyma. Daug visko praejo per tuos keturis menesius, na mudu kartu su vaiko teciu jau nebusim. Siuo metu jis ganetinai pasikeite parodo demesi, nors labiau pasigiria kaip jam puikiai sekasi. Viskas butu kaip ir nieko susitaikiau su ta mintim kad teks vaika auginti vienai, labai dziaugiaus planavau nuomotis buta, visa kita, bet gavosi taip kad darbdavys mane atleido motyvuodamas darbo drausmes pazeidima, taip jis zinojo kad laukiuosi. Taip kad gavosi jog suvokiau kad mano dekretas labai sumazes, palikau be darbo. Teko mesti mokslus kad galeciau stoti i darbo birza, gauti bent sioki toki finansavima, meciau mokslus o darbo birzoje pasake kad 3 menesius teks laukti pasalpos kadangi esu atleista pagal pazeidima. Turiu lizingus du. Ir siuo metu tenka glaustis pas mama su auganciom skolom, ir nezinomybe. Kreipiausi visur kur imanoma kad gauti kokia pasalpa nors minimalia, taciau siuo met nieko padaryti neimanoma.Noreciau isgirst ir jusu nuomone, kaip jus tvarketes, kad nepalustumet ir vel atsistojot ant koju?

Paskutinį kartą redagavo: Babiele (2012-12-13 19:58)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2012-12-13 12:37

Kaip Jūs mielosios, stipriosios ištvėrėt skyrybas (kas skyrėtės) ir kaip sugebėt būt tokiom akimirkom gerai vaikma?

Stogas čiuožia .... nenoriu būt pikta, o verda viskas.....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-12-13 22:08

babiele stirpybes tau... dziaugiuos tuom kad vaikuti nusprendei auginti viena. manau laikui begant viskas susitvrakys tavo gyvenime, rasi mylinti ir gera vyra tau ir tavo busimam vaikuciui. 

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-12-13 22:08

o smalai stiprybes.... nesu dar su skirybom susidurusi,tad is patirties nieko negaliu pasakyti.. bet nujausti galiu kaip sunku... sekmes tau..

2013-01-11 19:52

Aciu didelis uz palaikyma. Na nezinau kaip patarti jums istverti bet jei ne mano pora geru draugiu kurioms tiesiog galiu atsisest ir ispasakot viska  nezinau kaip butu dabar. stenktites mielosios mamos tik nelaikyti visko savy. Po truputi kuo daugiau snekesites diskutuosite galiu pasakyt is savo patirties pasijusite ramiau pacios. Stiprybes Jums visoms.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2013-07-02 21:18

Sveikos mamytės,na dėje aš tai pat Armanduka auginu viena,pati esu nepilnametė mama,ir kai tik Armando tėvas sužinojo,kad aš laukiuosi paliko mane,aišku iš pradžių buvo sunku,bet dabar jau viskas gerai,jau beveik pusantrų metų kaip jo nėra mano gyvenime Armandas jo nėra matęs,jam nerūpi sūnus nei kaip jam sekasi,nei kaip jis auga nei kaip jis jaučiasi... Bet aš Armandui bandau užstoti ir tėtį ir mamą jis yra brangiausias žmogus mano gyvenime... ;) )

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2015-08-14 13:56

UAB "T.V.K. Verdiktas" teikia teisinę pagalbą tiek atvykus į įmonės buveinę, tiek internetu ir telefonu. Įmonės teisininkai konsultuoja įvairiais teisiniais klausimais, rengia seminarus teisės temomis bei rašo teisės tema straipsnius į vietinius dienraščius.
Įmonės paslaugų kainos yra tikrai mažos, palyginus su kitomis įmonėmis.Kai kurios už tas pačias paslaugas ima ir dvigubai didesnes sumas.

Įmonės kontaktai:

e-svetainė: www.verdiktas.lt, tel: +370 315 27502,

Turėdami teisinių klausimų galite kreiptis tiesiai į teisininkus: el.p.: teisininkas@verdiktas.lt arba mob.tel.: +370 646 92275

+370 315 27502
+370 315 27502
+370 315 27502

Pirma konsultacija nemokama.

2

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Auginame vaikučius be...

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Tautvydas