Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Auginame vaikučius be...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2009-02-20 16:22

Gal yra merginu kuriu vyrai dirba uzsienyje, arba tevo isvis nera? tad noreciau aoie tai pasidalinti su jumis

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-20 16:27

sveikute ;) mes tevelio visai neturim :) jis musu atsisake, nors tevyste pripazino... bet db net dziaugiuosi, kad taip gavos :)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2009-02-20 16:40

Saunuole Vikte, kad nenusimeni,taip ir toliau laikykis, pamatysi ateis laikas ir jis atsipeikes, bet manau bus per velu...

2009-02-20 16:48

:D zinok, jau senai per velu, o kad jis atsipeikes tai nemanau, per tiek laiko, gal tik karta pasiteiravo apie vaika, paklause, kada sunu parodysi ir  viskas, pasakiau, nori pamatyt, atvaziuok pas mane, spek, ar atvaziavo, nenori, nereik :D bus kitas, kuriam mes abu busim reikalingi ir mylimi :D

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2009-02-20 16:50)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-02-22 19:52

Sveikos. Na o as tai auginu savo sesute, nes tevai ir buve globejai jos atsisake.... Pati uzaugau vaiku namuose, tai nenorejau, kad sesuo ten butu

[url=http://balanda.lt][img]

[url=http://balanda.lt][img]

visi vyrai vienodi, tik ju atlyginimai skiriasi :D

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-02-23 15:32

sveikos, as noreciau pasidalinti savo patirtimi. mano tetis gyveno su mumis, bet as ir brolis su seserim butume bet ka atidave kad tik jis mus paliktu... nors esu jo tkra dukra (brolis ir sesuo is mamos ankstesnes santuokos) ne vieno jis neisskyre, visu nekente vienodai. dar ir gerdavo... o mama visada sakydavo, kad su juo gyvena del vaiku... atsimenu kad jausdavausi labai kalta... tagi istikruju vaikui geriau jokio tevo negu toks kuris ji psichologiskai zaloja ir skaudina.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-02-23 15:44

sveikutes, Mamytes,

linkiu visoms Jums stiprybes, saunuoles Jus !

na, mes tai teti turim, tik matom labai jau retai, nes dirba jis-uzsieny.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 31

2009-03-06 18:46

sveikos,

mes ir gyvenam be tecio,liepe man aborta pasidaryti,sakiau ne,tai poto laiko net nepasiteiravo apie mus :(

Pati augau be tecio nes anksti tevai issiskyreir po to laiko jis nesidomejo manim,tai liudna,nes as pati norecio teva pazint kad ir koks jis bebutu,manau ir sunelis noretu kai supras kas tai yra.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-03-06 20:18

mes tai irgi teveli turim ir net labai gerabet pati as augau be tevo jis mama paliko kai manes laukesi,as irgi visa teti norejau turet.bet jau geriau be tevo,nei su kokiu girtuokliu.uzauginsit ir be tevo savo vaikelius,o gal atsiras koks geras zmogus kuris pamils abu,juk nevisi vyrai blogi. SEKMES MAMYTES

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2009-03-07 19:49

O mes teveli... Turesime, tikiuosi. Situacija idomi, mes su juo nebusim kartu (jis jau turi kita mergina), taciau jis sako, kad rupinsis vaiku. Anksciau skeptiskai ziurejau i tai (galvojau: kiek jau ten rupinsis, tuoj parups sava gyvenima susitvarkyti ir vaika gal tik per gimtadienius aplankys), bet primygtinai tvirtino, kad vaiku rupinsis. Kol kas neturiu priekaistu. Ziuresim, kaip bus toliau. =) Nors tiek pavyzdziu artimiausioje aplinkoje, kad atsibosta gyventi tarp dvieju seimu...

2009-03-07 20:00

musu "tevelis" tai visai neprisimena, kad sunu turi, per gimtadieni net sms neparase, o ka jau kalbet apie kokia smulkia dovanele, perveda keleta lt i mano saskaita kas men ir tiek tematau, nors ir gerai, nors nekvarsina galvos :)

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2009-03-07 20:01)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19

2009-03-12 10:13

sveikutes mamytes,gyvenu auginu dukryte beveik 10 men jau  nescia budama tikrasis tevelis mus paliko,pasake arba darykis aborta arba su tavim nieko bendro neturesiu.prabego metai jo po gimdymo o tas tevelis sedejo kalejime.. tik siais metais isejo ir skambinejo skambinejo man kad nori pamatyti vaika...blem sunervino pats liepe darytis aborta o va atsiranda gerutis,as jau sakau turiu kita ir mazajai atstoja kaip tetuka.tai va sakau.o jis na aisku  ne tas tevas kuris padare o kuris dabar augina.sakau o jei nori matyt  mokek elimentus....sako o kodel tavo sugyventinis negali moket blem isvis sunervino toks pasakymas..ka jis sau galvoja.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-03-12 10:32

kokois jus saunios mamos!del savo leliuku mes galim padaryt viska,gal net pasauli apverstume aukstyn kojom

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-12 15:51

Mamytės, perskaičiau jūsų istorijas ir noriu jums geles prie koju nukloti  džiaugiuos kad jus tvirtos, stiprios, žaviosi jumis. Šaunuoles.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-03-12 17:16

"sako o kodel tavo sugyventinis negali moket blem isvis sunervino toks pasakymas..ka jis sau galvoja."

nu jo... jei man taip butu pasake, buciau tikriausiai pasiteiravus, ar jam viskas su galva gerai, nes jau tikriausiai nebesiorientuoja situacijoj.  nu zodziu, ka ir besakyti apie tokius "vyrus". mazgotes, o ne vyrai. dar vis galvoju, kas manes ateity laukia, gal irgi panasus zodziai. bet tiek to, manau sugebesiu ir pati pasirupinti savo klecku.  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 31

2009-03-14 12:06

kai ipranti tai nebera taip sunku vienai augint,aisku kartais uzeina tokiu akimirku kai atsisedi ir verki is nevilties,bet poto pasiziuri i savo angeleli ir pasikrauni jegu,vienai auginant pradedi rasti ir pliusu,kad nieks tau neaiskina,nereikia dar vienos kruvos rubu skalbt :)

2009-03-14 19:16

pritariu. nors dar tik , bet jau ir as pradejau pastebeti busimus pliusus. gyvensiu kaip noriu, auklesiu vaika taip, kaip pasirodys man tinkama, galu gale man paciai sunku susitaikyti su suaugusiais zmonemis, kurie niekaip nesupranta, ka noriu pasakyti ir kodel taip yra geriau. su vaiku bent jau bus ilgas "slifavimosi" laikotarpis, o vyrai yra vyrai - juos retai pakeisi, tad reikia priimti tokius, kokie yra ir paciai nusileisti, arba... arba nepriimti. tada ir prasideda bedos. tik zinoma, dar yra ir tokiu, kurie linke ir i kompromisus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2009-03-19 20:52

Su vaikučio biologiniu tėčiu išsiskyrėm likus menesiui iki gimdymo. Buvo sunku, bet daug padėjo mano tėvai. Taigi metus laiko buvome be tėvelio, o paskui sutikau rimta žmogų ir esame iki šiol kartu jau 5 metus. Sūnus ji vadina tėčiu ir puikiai sutaria. Taigi manau, kad gyvenime svarbiau yra tas tėtis kuris vaiką myli ir užaugina, nebūtinai tai biologinis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-03-19 21:30

Rence 2009 03 19    

Su vaikučio biologiniu tėčiu išsiskyrėm likus menesiui iki gimdymo. Buvo sunku, bet daug padėjo mano tėvai. Taigi metus laiko buvome be tėvelio, o paskui sutikau rimta žmogų ir esame iki šiol kartu jau 5 metus. Sūnus ji vadina tėčiu ir puikiai sutaria. Taigi manau, kad gyvenime svarbiau yra tas tėtis kuris vaiką myli ir užaugina, nebūtinai tai biologinis

teisingai rence tetis tas kuris uzaugina,o ne tas kur padaro ir paliekasaunu ,kad tau taip pasiseke.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2009-03-20 21:20

Dėkui už palaikymą 

1

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Auginame vaikučius be...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
SAULIUS