Forumas > Sveikata > Ligų profilaktika ir... > Galvos skausmas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 59

2009-04-19 21:19

pastebejau kad galva skauda ir nuo sauso oro tai teko ysigyti oro drekintuva ir dedu netoli galvos  man padeda

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2009-10-10 17:51

Man kai skauda galva gelbeja tik ketanovas.O su galvos skausmu tai dar ir pykinimas eina,akyse tik viskas raibsta.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-10 17:58

o man nuo galvos skausmo gelbsti tik ''solpadeine''.tai vaistas,nuimantis net ir pati didziausia galvos skausma.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-12-03 17:28

Sveikos mamytes.

Aš atlieku mokslinį darbą "migrena nėštumo metu"

Patebėjome įdomių migrenos pokyčių nėštukėms, ir jei mūsų pastebėjimai pasitvirtintų, galbut migrenos gydymas butu efektyvesnis.... Kokiu, negaliu rasyt, nes tai itakotu rezultatus smile.gif

Ir tas tyrimas kol kas remiasi anketine migrena sergančiu mamyčiu (arba nėštukių) apklausa. Tad ar sutiktumėte užpildyti anketas? smile.gif

Jei taip, prašau parašyti į mano mail: skalpelis@gmail.com ir aš atsiųsiu jums anketą. Dėkoju 4u.gif

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2010-09-27 23:51

Na o man lb skauda po gimdymo tai su vaistais ir draugauju

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-29 20:06

kai laukiausi, prasidejo daznas galvos skausmas.. ale kazkaip istveriau.. paracetamoli kartais jau isgerdavau kai jau nebegalejau kenteti.. po gimdymo buvo nustoje skaudet, bet paskui po kazkkur po metu vel prasidejo skausmai..  kazkur kas antra diena skauda.. vaistai nebe visada padeda, o ir jau bloga darosi i juos pasiziurejus. gal reiks eit kada pas daktarus.. bet tai ka ten jie pasakys- daugiau ilsekis, maziau nervuokis ir panasias nesamones.o ir pasiskaiciau apie ta migrena, tai daug simptomu patiriu kaip ir sergant migrena..

2011-01-31 14:21

grizau is daktaru. tai migrena man. dar siuntima israse pas neurologa, bet sake kad gal ir jis nieko kito nepasakys kaip tik migrena.na kada kita karta nuvaziuosim. vaistu israse, nuejau vaistinen, tai 3 tabletes 60lt kainuoja.. man biski brangoka. o ir vaistininke sake kad sie vaistai yra kompensuojami, ji nesuprato kodel man daktare neisrase kaip kompensuojamu vaistu.. tai kitu kartu nueisiu pas daktare kad israsytu kaip kompensuojamus. nes as neissimokesiu sitiems vaistams :D

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-31 14:31

Vyro dukrai keturiolikmetei migrena, pora kartų per metus su alpimais, vėmimais būna net, vaizdas akyse liejas, svaigsta galva.. Sakė daktarai paveldėta.

Nuo galvos skausmo man padeda tik citramonas. Labai retai geriu, jei jau nepadeda nei kompresas, nei kava, tada tabletės griebiuosi.

2011-01-31 15:30

na pulsa man pamatavo-nuostabus.. anksciau tai tik galva skaudedavo, o dabar jau kai beveik kasdien skauda tai ir pykinimai, viena diena tai isvis labai silpnai pasijauciau,pamiegojau,pagulejau pora valandu tai atsigavau..ir pykint labai pradejo.. jau galvojau gal gripas puola, ale pagulejus ir praejo.. reiks daugiau pasiskaitynet apie ta migrena, kokie naturalus budai yra kaip sumazinti skausmus.. nes ir pati ziauriai pikta, irzli pasidarau kai be perstojo tokia savijauta..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-01-31 16:10

Migrena ir su manimi nuo 14 metų, buvo visko vėmimų, greitosios kvietimų ir t.t. Bet man labai padėjo po nnnnn išsikankintų metų karšti vaistai, kaip perrėjau pas suaugusiųjų gyd. man pasiūlė, leido 2 metus kas 6 mėn, na piu piu piu buvau pamiršusi ką reiškia, po keletos metų vėl prasidėjo , vėl leido man kursą, dabar užeina skausmai, bet ne be iki vėmimų, jei tokie pasikartos ir vėl , žinau jau ką daryčiau 

2011-01-31 17:22

kristulka idomu cia su tais karstais vaistais.. cia ju toks idomus pavadinimas.. jie tiesiog kazkokie skysti vaistai ir juos suleidzia? na as tai dar neinu iki vemimu, taciau tas istisinis galvos skausmas tai jau varo iki beprotybes.. ir visad po pietu pradeda skaudet, nuo kokios 13val.. siandien va kankinuosi su skausmais.. as naudoju  prancuziska "ibuprofen lannacher ". gal puse metu padedavo, o dabar jau sunkiai.. koki pusvalanduka praeina skausmas ir vel paskui..  jau turbut prarado savo poveiki, nes kai paskaiciuoju tai kai juos pradejau naudoti tai taip iseina kad kas antra diena po tablete isgerciau.. (cia jau pagal mane daug). o is kur ta migrena atsiranda? skaiciau kad nervavimasis dadeda prie sito, taciau kai pagalvoju, anksciau tai ne tiek dar nervuodavausi, po gimdymo kiek streso ir visko uzturejusi.. tada jau turejo man prasideti migrena, o ne dabar. tuo metu tik gal pora kartu skaudejo galva per metus..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-01-31 17:51

Pavadinimo neprisimenu jų, bet juos taip vadina, kadangi kaip leidžia (jie leidžiami į veną) pasidaro labai karšta  jie plečiantys yra .

2011-01-31 17:55

na dekui kristulka. turesiu omeny, gal daktares reiks uzklasuti apie si varianta ;)

2011-02-02 23:17

va viena dalyka prisiminiau.. jau kelis metus nevalgau zaliu svogunu arba ju laisku.. nes visad bent biskiuka suvalgius man galva pradedavo skaudeti.. is artimuju niekas netikedavo kad nuo svoguno gali galva skaudeti. o va daktare sake kad svogunas isaukia migrenos priepoli.. tai jau migrena nuo anksciau turiu, tik dabar suintesyvejo ji..  o gali buti kad ji dar suintensyvetu po tokio menko galvos sutenkimo?.. menku vadinu nes nesikreipiau pas daktarus, keleta dienu skaudejo galva,svaigo, pykino..

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2011-02-03 08:24

sveikos jungiuos ir as i ta buri kur su galva negerai o jei rimciau,tai ir man skauda.nuo musiet kokiu 14-15m.uzeidavo skausmas nors griuk negyvas.visi i tusus i klubus o as ziuriu kaip nevemt-pykina bet nesu vemus,nebent seiliu padaugeja.kazkada dar vaiku neturejau nuejau pas savo gyd sako turi ateit tada kai skaud akyspudi ar akyduobes kazka ten paziuret,o kas isleis is darbo?tai taip ir nebejau.aplamai man pas gyd lankytis sunku.va per nestumus sukandus dantis ejau.skausmas kazkur virsugalvi,tai jei namuos skauda isgeriu tablete ir stengiuos atsigult_tada tokia pikta bunu,ir dar nuo skausmo net asaros bega.dar atradau buda atsigulu isgerus tablete ir toj vietoj kur kala uzdedu ranka ir paspaudziu,nu man padeda kol laikau uzdejus ranka.koleges mama sesute isaiskino kad panasu i migrena,kad turiu eit pas gyd israsys kompensuojamuju vaistu.tai taip as ir einu.per nestumus stengdavaus negert tabl.seip per nestumus maziau ir skaudejo.ir dar ziuriu kitom kas antra diena skaud man ne man i men kaip taisykle kokia pora sykiu taip nuo dusios suskauda.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-02-03 13:10

man galvos skausmas irgi buna uzeina kelias dienas po to nebuna ilgai bet tas dienas kaip skauda ne vaistai nepadeda nuo skausmo skauda spranda smilkinius kakta kaip sakant reikia maziau nervuotis ir neskaudes bet seis laikais kaip cia zmogus gali nesinervuoti stiprei.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-03 14:22

O aš galvojau kad  man blogai su galva, skausmai neištveriami, bet man dar gerai.... Sauja Ibuprofeno stipriausio ir galima šiaip taip gyventi..

2011-02-10 23:50

tik vakar sau pasidziaugiau kad galvos neskaudejo beveik savaite.. snd vakare kaip bloga pasidare tai siaubas..biskiuka galva paskaudejo, labai pykino,pati silpnai jauciausi, biski koordinacija sutriko, vos nenugriuvau..10minuciu priguliau, bet vaikas vis malesi prie manes, aaa garsiai pasake tai vos nenumiriau is tu garsu..ir siaip labai kazkokia irzli, nervuota pasidariau,erzinti pradejo kiekvienas dalykas.. bet va pora apelsinu suvalgiau tai geriau pasijauciau iskart..jau ne pirmas kartas kai mandarinu ar apelsinu pavalgau ir geriau pasijauciu.. o ir jau nebe galvos skausmai kankina, o pykinimai,siaubingai salta pasidaro,atrdo lyg ledynmetis butu.. kaip tai kyla minciu gal man ne migrena,gal kas rimciau? nes tiesa sakant mano daktare tai man tik spaudima pamatavo, ir viska is mano pasakojimu nusprende kad man migrena..nezinau, gal migrenai nustatyti uztenka to?  net nesureagavo daktare kai pasakiau kad kazkur pries metus turejau galvos sutrenkima, nuo to laiko ir prasidejo galvos skausmai..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-11 10:36

Keistai su migrenos nustatymais - man "nustatė" neurologė vien iš pokalbio.. hmmm netikiu ta diagnoze...

Rekomenduočiau pasidaryt tomografija, ar nuotrauką galvos, tuo labiau kad buvęs sutrenkimas - maža kas . Bet , deja, čia jau reikia pačiai ligos ir išeities ieškotis - niekas nepasiūlys...

Pastebėjau kad daktaram daugiausia pisulkos rūpi ir visai vienodai ką sakai, kaip jauties, gali nors vietoj numirti...

Man buvo, taip kad pas daktarką lankiausi nes būdavo begalo silpna ir prarasdavau samonę, net nereagavo, o kai iškritau parduotuvėj 20 min samonės negalėjau atgauti, tai tik greitukės pisulką persirašė, net nepažiūrėjo kad praktiškai krentu nuo kėdės, miglotai pasakė kad gal ir galima būtų nuvažiuot į santariškes ir pasitikrinti, o nuvažiavus santaruos pasakė kad turėjo daktarė užregistruoti kad priimtų.. O kai grįžus paklausiau kodėl ji taip nepadarė, tai praktiškai psakė kad tai ne jos reikalas... .vien žo so tokia daktare tikria niekam nerekomenduoju susidurti

2011-02-11 11:13

nu jo..daktarams nelabai kas ten ir rupi.. jei pats neisi ir neieskosi, nesitrankysi per visus daktarus (kas dazniausiai buna kad vienas daktaras tave nusiuncia pas kita, o tas kita isputes akis ziuri i tave ir klausia kokio velnio tu cia atejai, eik ten is kur grizai..) o paskui tipo "stebisi" kaip zmones mirsta ir jauni.na aisku gali spjaut ir eiti privaciai,susimoketi pinigus, bet tai kam tada skirtos poliklinikos? siaip del vaizdo? 

2

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Emilis