Forumas > Sveikata > Ligų profilaktika ir... > Galvos skausmas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-19 10:56

Ką darote, kai skauda galvą? Ar vartojate vaistus? Kokie jums padeda?

O gal manote, kad nereikia be reikalo gerti įvairius vaistus ir turite patarimų, kaip išvengti tokių nemalonių dalykų?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 59

2009-02-19 11:10

na man geriausiai padeda poilsis ir paguleti vonioje su druska ir putomis  vaistu stengiuosi kuo maziau nes geriu medroli   o vonia padeda dar ir nuo streso ytampos  siaip zinau kad riaikia aiti anksciau miegoti ir veliau keltis nei yprastai   bet man  tai nepadeda

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

2009-02-19 11:21

Man neretai galvą skauda, kai persimiegu :)

Beje, apie miego trukmę esu girdėjusi, kad reikia miegoti tokį valandų skaičių, kuris dalintųsi iš trijų: 3, 6, 9 valandas :) Nes tada kūnas pailsi geriausiai. Tikriausiai yra kažkokia miego trukmė, kai kaitaliojasi ilgasis ir greitasis miegas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-19 11:30

nu va o pas mane vis 5 paskutiniu metu. bet tik siandien skauda. kava geriu laukiu gal praeis be vaistu..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-02-19 11:34

as tai is vis neberandu patogios pozos  nieko  beveik visa nakty prasivartau ir ryte skauda galva

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

2009-02-19 11:50

rjpanda, tu nėštuke, taip?

Kai guli ant šono, bandyk po pilveliu kokia pagalvėlę pasidėti, po kojomis, tarp kojų - jei dar "maža", tai žinoma dar gal ir nereikia :)  Bet turėk omeny šituos dalykus ;)

Man būna kartais tokia kaip migrena: skauda galvą kelias dienas. Esu skaičius kad nereikia kankintis, nes tas skausmas vis tiek savaime nepraeis. Todėl geriu citramoną, kur yra stipresnis arba kitus vaistus nuo galvos skausmo: ibumetiną, saridoną.

2009-02-19 16:07

taip laukiuosi mazo stebulelio  na turesiu omenyje reikes pabandyti  aciu uz patarima

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-22 16:55

siaip man galva jei skauda tai nuo zemo spaudimo tai tada geriu kavos ir praeina,bet kartais kai uzeina skausmas net pykinti pradeda tai tada geriu IBUMETINA man jis geriausias,aciu dievui kad isvis ta galva man retai skauda

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-02-23 14:20

aš turiu irgi šią problemėlę. jau net migreną pripažysta. tai man labai gerai padeda šaltas kompresas. visada laikau plasmasinę bonką kameroj ir kai vaikas susitrenkia kurirgi gerai. dar neblogai padeda pipirmetės eterinis aliejus. patepti reikia smilkinius. paskui dar geras dalykas yra ausų kaušelių masažas. o jeigu jau visai niekas nepadeda tada griebiuosi ibuprofeno600.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-24 00:23

Man siandien galva skauda gal virusa pagavau nuo vaiku arba spaudimas zemas bet jei 4 puodelei nepadejo siandien tai matyt gripas,o seip geriu citramono arba ibumetino is kart praeina,nors galva retai skauda paemus.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-24 10:39

tik parasiau kad retai skauda galva tai vakar kai sueme iki pykinimu,isgeriau kavos ir nepadejo,tai teko imtis vaistuku,geriau IBUMETINO

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-02-24 15:43

Turiu ir aš tą problemą - galvos skausmus. Dažniausiai - kai ilgiau pamiegu arba jei leidžiu sau jau pabudusi ilgiau pasivartyti lovoje. Įtariu, akd čia bus su kaklo kraujagyslėm problema, bet kai pagalvoju, kiek tiriantis reikėtų kryžiaus kelių per visas medicinos įstaigas pereiti, tai numoju ranka, o suskaudus galvai griebiuosi ibuprofeno 400. Silpnesnis nepadeda, o šitas - pats tas :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-24 15:49

galvos skausmą , o vėliau perėjo ir į migreną, turiu jau nuo 14 metų, tokį palikimą man paliko mažas parazitas erkė.Ko tik nesu išbandžiusi, vaistų krūvos,užeina skausmai iki vėmimų ir priepolių, bet nežinau ar sutapimas, ar tik taip aprimo, po antrojo gimdymo skauda galvą, bet labai jau retai, ne taip kaip anksčiau. Tai pasidžiaugiu savyje, sakau gal aprims ir ilgesniam laikui, oi ir didžiausiam priešui kaip sakoma nelinkiu , kad erkė apsilankytu, palieka ji pedsakus ir ilgam.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-03-07 12:03

man irgi aznokai galva skauda, buvau pas gydytoja sake kad nervinis issekimas po gimdymo, pageriau raminamuju, truputi apmazejo, bet pastebejau kai pasinervuoju daugiau ar neissimiegu, galva taip issiskauda, kad net vaistai nebepadeda, atrodo ir pykint pradeda, skrandis stoja , geriu ibuproma. Ir istikruju net nezinau kas darosi su galva

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

2009-03-27 15:40

va suzinojau dar nuo galvos gera vaista  ora drekinkit kazdiena

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

2009-03-27 17:05

Na taip - čia jau man rodos yra mūsų kartos problema: mažai būnam grynam ore ir blogas oro kondencionavimas bei drėkinimas :(

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-03-27 17:11

man skauda galva ir net labai pries PMS, tad jei neisgeriu citramono, tai jau skaudes ziauriai, bet praeina, dar vienas galvos skausmas buna, kai nevirskina- tada suprantu, kad kazka ne ta  suvalgiau tiksliau nesuderinau maisto ir dabar ten rugsta, kai tik isgeriu angliuko ar daugiau vandens su citrina, tai atsirugstu ir galva nusvinta.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 33

2009-03-31 12:28

As tai jei negaliu kenteti visgi isgeriu vaistu nuo skausmo ir pasidaro lengviau :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-31 12:53

man su galvos skausmu ankšiau buvo labai didelės bėdos,padėdavo,tik leidžiamas ketanovas,galėdavau išgerti tiek daug tablečiu visokiausių ir nieko.dabar po gimdymų situacija pagerėjo,per nėštumus visiškai neskaudėjo,bet vėliau vėl paskauda kartais kai pervarkstu,bet gerai kad padeda paracetamolis,tiesa buvo vienakart ,kad reikėjo ir ibumetino,o maitinant ne labai tokių stiprių vaistų galima.

2009-03-31 15:33

Na kaip čia pasakius - geriau pasidomėk, kas blogiau, ar ibumetinas ar paracetamolis?

1

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Aistis