Forumas > Namai > Buitis > Ar atsisakėte kokio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-10 12:36

Aš irgi negaliu skųstis, kad blogai gyvenam, kai pasižiūri aplink, ar per tv kai rodo, šimtą kart blogiau žmonės gyvena nei mes. Nereikia skaičiuoti centukų ant duonos ir t.t. Ar laukt algos su 5lt piniginėj. Badaut netenka (tfu tfu tfu) ir apsirengę, ir pavalgę.. Nevarau Dievo į medį..

Kai sumažino vyrui algą daugiau nei tūkstančiu litų, tai tenka kažkaip savo pinigėlius paskirtyt kitaip.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-12-10 12:41

Jo,tada sunkiau kol isivaziuoji su mazesniu pragyvenimo saltiniu.Ypac kai sumazina ne kokiu simtuku,o visu tukstanciu.

Nu gal jau nuo temos nukrypsiu,bet pastebejau jau prie daugelio didziuju centru.Vaiksto gana jauni zmones prie stovinciu masinu,ir jei kas sedi viduje,atiena prasyti centu.Kiti ateje praso,kad duotu nuvezti vezimeli,o jie issims is jo ten idetus centus.Praso ir maisto,jei pareini su pirkiniais.Ne karta maciau padave batono,desros gabala.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-12-10 12:48

na dar neteko man susidurti kad kur prie prekybos centro prasytu.na bet jeigu paprasytu, tai manau maisto duociau jei aisku imtu, nes retai kada pas mane grynuju buna, o ir siaip kai duodi pinigus tai tada dazniausiai alaus nusiperka o ne maisto..

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-12-10 13:04

na kas liecia atcisakyma kasko tai maziau kur jau vazuojem papramogauti y men syky galim tik sau tai leisti o seip viskas kaip buvo taip ir yra.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-10 13:15

na dabar jau atsisakem isvaziuojamuju pramogu, nes likom is viso tik ant mano pinigeliu... vat ir krize :(

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-12-10 13:26

oi mergytes jus dar gerai gyvenate... dziaugiuos

mes daug daug ko atisake... rubus nusiperkam, i metus karta. arba kai verkian reikia... kavine spamirstos seniai. neprisimenu kada buvom. skolinames, atiduodam ir vel skolinames, o kiek skolu dar velkais is paskos... zodziu sunku. nekas. bet gyventi reikia... nezinau kaip bus toliau. masina genda, taisyt nera uz ka... taip kaip gyvenom, kazin ar jau begyvensim, bet reikia buti optimistais..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-02-21 16:59

mirkolino 2009 03 01    

mums tai pasiseke,nes viska superka uosviene.maista, indu plovuklius ,skalbimo priemones ir t.t.mes tik turim nusipirkti apsirengti,o likusius dedam i taupykle

...Viskas kas gera,kazkada baigiasi.....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-02-22 10:38

Buna pakilimu,buna ir nuopoliu.Zinau tik viena,kad zmogus pats sau isikalba ne tik ligas ,bet ir gyvenima! Mano credo yra: " Niekas gyvenime nevyksta be reikalo". Jeigu yra juodas tarpsnis,tikrai ateis ir sviesus rytojus,bet reikia labai noreti ir stengtis,o ne tik laukti ir verkslenti. As tikrai esu ragavusi visokio gyvenimo,mano tevai  nebuvo turciai,tetis aplamai stikliuko megejas(toks ir iki dabar likes),tad zinau kaip yra sunku kaip galvoji ka valgysi rytoj.Dabar mums taip pat truputi sunkiau,bet gyvenam,neskurstam,galim ir pataupyti jei labai reikia.Zinomas teko ir atsiliepimu apie musu seima isgirsti" skrudzai"- bet man nusisvilpt, jeigu kai kam taiop atrodo,tegu nebendrauja,neprasau,o musu taupumas yra musu reikalas... 

4

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Ar atsisakėte kokio...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Deividas