Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Ar sėkmingai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2010-08-25 17:09

Tikrai taip ir man palengvėja kai pasiskaitau,nors ir tokų pat patarimą girdėjau,bet darau taip kaip man geriau laikykis visaks bus gerai

]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 84

2010-08-25 17:27

Ir aš tikiuosi, kad viskas bus gerai. :) šiaip dar norėjau paklausti kiek tiu svėrei prieš pastodama?

2010-08-26 11:58

sveriau as 68 kg.

]

2010-08-26 12:52

Aš prieš pastojant svėriau 47kg, bet kadangi per nėtumą organizmas mano buvo apnuodytas ir lb staigiai priaugau visą nėštumo svorį maždaug 30-35kg, tai gal tas svoris kenkia pastoti, bet dbr jau numečiau nuo 79kg iki 70kg ir viskas... Daugiau niekaip nekrenta svoris... Nors šiaip jis pas mane tik ant pilvo matosi ir šlaunų.... Gal žinai kokių gerų patarimų kaip galima dar būtų numesti svorio?  Vyras sako, kad jam ir taip graži, bet aplinkiniai vis pabrėžia, kad stora esu... Nors jie nežino tikrosios priežasties to svorio...

2010-08-26 16:22

kazko ypatingo nelabai zinau atsispaudimai ir lanko sukimas,po 18 val bandyti nevalgyti.nes as pries pirma nestuma sveiriau apie 60 kg ,tai va kas liko ir liko po gimdymo,nes nelabai laikausi dietu ar panmsiai ,visas svoris ant slaunu ir pilvo,kai po persileidimo buvo stresas keli kg nukrito bet tik tiek,po to bandziau kazkiek pasisaugoti.esu girdejus kad svoris knekia pastojimui,bet gal kur jau yra ypatingai storos.aisku noreciau po sio gimdymo sverti kokius 65 kg

]

2010-08-26 16:49

Matai man irgi sakė ginė, kad reikėtų numesti svorį, bet sakau, kad daugiau nebekrenta... Iki 70kg numečiau ir vsio... :( ir su šokdyne šokinėjau ir nieko...

Šiaip žinai dbr sirgau tuo uždegimu šlapimo pūslės, gėriau antibijotikus - lyg jau ir nebeskauda, bet į tulika vaikštau lb dažnai... Atrodo lyg ta pūslė visą laiką būtų pilna. Kaip manai galėjo vėl gautis uždegimas ar čia šiaip kas gali būti?

2010-08-26 16:59

oi  jau zinok situos reikaluos esu  ir aplamai visi vaistai ir visos ligos ne mano smegenytei,jau ir sunui jei reik kokiu vaistu tai viska gydytoja raso ant lapeliu nes isejus tuoj pamirstu . o pas mane ir buvo atrade uroplazmos man atrodo ,nes kazkas ir suslapimu  cia po persileidimo,kai vel norejau pastoti gydytoja patare pasidaryti tris tyrimus ureplazma ,chlamizia ir paseli is maksties gla biski ne taip tie pavadinimai bet kazkas tai tokio tai va atrado viena ta ureplazma gerem su vyru 6 d antibiotikus ,na po to reikejo dar syki atlikt ta tyrima bet  man reik vykti i klaipeda,aiku iki menesiniu saugojau nes po antibiotiku turi praieti laiko kad pastotum,o po to jau zinok ir pastojau taip ir neatsilikau to tyrimao daab vyksiu pas gydytoja na cia privaciai as dar i klaipeda vaziuoju nes po visko cia vietinias nebetikiu ,tia nezianu ar ji labai bars kad nepasidariau o ,

]

2010-08-26 17:27

Aš tai irgi jau nebesuprantu  kas man čia yra... Nervina... o taip leliuko jau noriu... Šiaip geriu jau ilgą laiką folio rūgšį, bet nepastojau dar ir daktarė jau kitus vitaminus buvo paskyrus ir va jau trys mėnesiai praėjo ir nepastojau, tai dbr turi lyg tyrimus kažkokius atlikti man...

2010-08-27 10:45

na as viena men netgi per pacias vaisingas dienas mylejomes ir nieko nebuvo,bet kazkur gal po 3 men pastojau,pradejau gerti folio rugsti .o tai jau koki  turite ar ne ar cia jums su pirmuoju taip nesiseka.nors mano draugike as net nezinau ji su pirmu gal koki pusmeti bande ,su antru ir ilgia vargo kol pastojo.ai atsimeniau dar viena jei nori pastoti tai nesimylek budama virsuj ir po visko  palaikyk kojas i virsu,kelias minutes nezinau ar tiesa ar ne,bet as taip padariau kaip ir  o ar turejo cia man tos koju palaikymas ar ne bet kai nori tai ir siaudo griebesi

]

2010-08-27 22:41

Ne, neturime. Luakiausi, bet nesėkmingai. 

2010-08-27 22:42

Čia būtų pirmas. Jo, apie tą kojų palaikymą ir aš girdėjusi esu. :)

2010-09-03 10:18

dabar suprantu kad ne tik pastoti bet ir isnesioti reikia vat ateina man 5tas laiaks ir jau teko ligonine pagulet,bet nieko baisaus ,siek tiek acetonas sukiles ,lasaliniu gavau,paskui dar rado visokiu grybeli u ir t.t bet sake kad kazkokiu baisiu nera,visko pasitaiko,tai net nezinau kaip cia toliau istemti.na siandien vyksiu dar i klaipeda pasikonsultuoti

]

2010-09-03 11:27

na taip nėra jau taip lengva išnešioti kaip atrodo.... Reikia ir tam pastangų, bet tikėkimės viskas bus gerai. O kaip pati jautiesi?

2010-09-04 23:09

dabar jau atrodo ,kaip ir gerai,ir tas nerimas praejo pasikonsultavau su kita gydytoja sako pas mane cia pienlige daugumai buna ir nieko baisaus nera,nei man persti nei man skauda neiko nesuprantu kazkokia kitokia nei visos

]

2010-09-06 10:31

girdejau, kad buna dauguma taip, bet gal ne tiek daug bega... :) na dbr svarbu, kad tau paciai viskas butu gerai...

2010-09-06 12:41

tai kad is vis nebega,tik dab kai zvakutes pradejau naudoti,matyt valo ten,o siaip ne iklotu nereikai nesuprantu kur pas mane kaupias tos bakterijos

]

2010-09-06 14:32

na ir as tada nezinau kur ten pas tave jos renkasi :( na, bet jeigu sako gydytoja, kad viskas gerai, tai gal nesijaudink perdaug... :) daryk ka gydytojai patare... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-09-08 20:42

sveiki as turejau pirmaji atsiurbima mazdaug pies 4 men kaip manot ar begalesiu kada pastoti? pati gimdymu dar neturejusi...

2010-09-09 08:36

Sveika, siaip gydytojai pataria maziausiai 6 menesius po valymo nepastoti, nes reikia organizmui atsistatyti, o siaip manau, kad pastosi... neprarask tik vilties... :) man abrazija (negyvo kiausinelio salinima) dare pries 1 metus 5 menesius ir dar dbr nepastojus esu, bet neprarandu vilties ir gydytoja sake, kad galesiu pastoti, tai va ir laukiu to mazo savo stebuklo... taip kad ir tiu tikek jog turesi proga buti mama, tik leisk organizmui atsistatyti... ;) ir jokiais budais nedepresuok, nes tai irgi kenkai pastojimui...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-10-12 12:21

kneziauskiene 2010 08 18    

sveikos, man valyma dare beveik pries 1 metus ir 5 menesius del nesivystancio nestumo dabar stengiames vel pastoti, bet nesekmingai.... :( lb jau del to kremtuosi. nezinau ka daryti, kad pavyktu pastoti greiciau... gal ka galite patarti is savo patirties? buciau dekinga...

Na man buvo panaši situacija.Net pyktis pradėjom su vyru,kad nesigauna pastoti,nes jis beproto norėjo leliuko.Taigi aš netekusi kantrybės nuėjau patarimo į 2Kauno ligoninę pas gyd.Leščiova.Ji taip ramiai išklausė mano bėdų ir davė tokį patarimą.Pirmoj eilėj neužsiciklinti mintimis apie pastojimą ir gyventi normalų,pilnavertį gyvenimą,gerti folinę rūgštį,kuri yra labai svarbi dar tik planuojant pastojimą,gerti vitaminą E,netik man bet ir vyrui ir dar žolinio pagrindo tabletes :spascupreel.Tai buvo spalio 2d.o sausio men.nebesulaukiau savo dienų.

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Ar sėkmingai pastojote po...

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
mykolas