Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Ar sėkmingai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-11 22:13

norejau pakomentuoti, bet ziuriu nebereikia ;) sveikinu :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-11 22:51

Sveikinam sveikinam. Tereikia labai noreti.Sekmes Jums augant

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-05-13 14:10

Labai labai sveikinu,nes tikrai trokstas ir lauktas stebuklelis.O del tu nelaimingu isvalymu,tai manau,kad didzioji dalis musu moteru tai yra patyrusios:vienos gal jaunystes klaidas taip bande taisyti,kitos pabugusios atsakomybes ar tiesiog nelaiku ,tiesiog nelaiku... BET didzioji dalis susilauke vaikuciu,kaip ir sioje grazioje situacijoje.Sekmes ir stiprybes!

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2009-05-19 20:40

oi kaip saunu - tema sukurei ir pati sau ir kitoms atsakei puikiausiu budu.. :) Puiku!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-08-06 22:39

Labas mamytes seniai buvau cia  uzsukusi,nes neturejau galimybes prieiti prie interneto,visu pirma aciu uz sveikinimus esu tikrai be galo ir as ir vyras laimingi,musu kudikelis auga pas mane pilvelyje kuo puikiausiai,ir neseniai daremes ultragarso tyrimus,tai gydytoja sake,kad laukiames berniuko,tai vyras skraido padebesiais,as taip pat laiminga,bet man lytis nesvarbu,svarbiausia,sveikas ir laimingas kudikelis,beja gimdymo tada,gruodzio 24diena,tai tarsi tikras steblukas,issipildes po mano visu baisiu dvejoniu,kad galiu nesusilaukti mazojo angelelio...tad tikiu,kad viskas bus gerai...........o apie praeities skaudzius prisiminimus,stengiuosi dabar negalvoti,o galvoju,tik apie savo mazyli pilvelyje

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-06 22:50

suprantu,praeitis niekad neuzsimirs,bet dziaukis dabartimi,busimu vaikuciu.sveikinimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-08-07 22:36

aciu uz sveikinimus na taip praeitis yra praeitis ir jos nepakeisi,bet stnegiuosi apie tai negalvoti,o tik tegalvoju apie  savo kudiki pilvelyje

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-08-20 14:39

Sveikos mamytes esamos ir busimos.Turiu suneli triju metuku.Kai sunui buvo apie du metukus, mudu su vyru labai norejome padovanoti sesute ar broliuka savo pirmagimiui.Pastojau.11sav. ivyko savaiminis persileidimas,tik 12sav.man padare valyma.Man buvo sokas visokiariopa prasme, labai isgyvenome mudu su vyru si praradima,bet gyvenimas tesesi toliau...Po to ilgai nieko nebuvo, jauciau didele baime ji mane stapde vel pradedi nauja givybe.Laikas bego.Begant laikui, po valiai viskas tvarkesi ir dabar as vel laukiuosi mazylio.Dziaugsmas neapsakomas zinant, jog po sirdele nesioji savo kudiki.Nesakau, baime manes neaplenke ir si syki, gyvenau nerimu ir kai susilauksim, tik tada jis praeis.Dabar man jau beveik penki men., jauciu judesiukus tik dar nezinome ko laukiames.Linkiu visoms mamytems stiprybes ir sekmes.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 364

2009-08-24 12:03

Aš irgi vieną kartą būdama labai jauna dariausi valymą, tiesiog pirmoje vietoje buvo mokslai, tik įstojau į aukštąją mokyklą. 4 metus labai išgyvenau dėl to ir galvojau, kad pastoti daugiau man nepavyks, bet kai tik su vyru pradėjom planuoti vaikelį, iš karto po pirmo bandymo viskas ir pavyko, labai džiaugiuosi, bet kartu ir bijau... dar labai mažas mano vaisius, bijau, kad kas baisaus neatsitiktų, negaliu ramiai sėdėti, kai kartais užeina pilvo skausmai, bet gydytoja sakė, kad tai normalu... prieš mėnesį buvau pas gydytoją, šią savaitę eisiu antrą kartą, tikiuosi pasakys, kad su vaikeliu viskas gerai... man echo jau darė (buvo 6 sav.), sakė viskas gerai, o ar antrą kartą kai eisiu vėl darys echo, žiūrės, ar vaikelis vystosi?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-24 12:41

aniutushka 2009 08 24    

Aš irgi vieną kartą būdama labai jauna dariausi valymą, tiesiog pirmoje vietoje buvo mokslai, tik įstojau į aukštąją mokyklą. 4 metus labai išgyvenau dėl to ir galvojau, kad pastoti daugiau man nepavyks, bet kai tik su vyru pradėjom planuoti vaikelį, iš karto po pirmo bandymo viskas ir pavyko, labai džiaugiuosi, bet kartu ir bijau... dar labai mažas mano vaisius, bijau, kad kas baisaus neatsitiktų, negaliu ramiai sėdėti, kai kartais užeina pilvo skausmai, bet gydytoja sakė, kad tai normalu... prieš mėnesį buvau pas gydytoją, šią savaitę eisiu antrą kartą, tikiuosi pasakys, kad su vaikeliu viskas gerai... man echo jau darė (buvo 6 sav.), sakė viskas gerai, o ar antrą kartą kai eisiu vėl darys echo, žiūrės, ar vaikelis vystosi?

Viskas bus gerai tik nusiramink ir apie nieka gloga negalvok tik apie savo lialiuka.Sekmes tau.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-24 12:46

As pries isvalymus,tikiuosi kad man tokio baisaus dalyko neteks isgyventi,nesmerkiu kitu mamu,bet to patirti pati tikrai nenoreciau

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-24 13:47

niekas nenori to patirti, bet kartais būna medicinių priežasčių dėl kurių reikia daryti. kitos priežastys man atrodo kvailos. kai nori gali ir jaunas būdamas užsiauginti. dabar irgi nežinau lyg ir gali kažkas būti. ta prasme gal esu nėščia ,bet dar neaišku, tai man mama pareiškė kad susitvarkyk kol nevėlu, ką darysi su trym ,o dar ir su vyrų nelabai kokie santykiai... tai kad žinotumėt kaip supykau tai ne tas žodis... tai į akis aš jai jau drėbiau, kad auginsiu jeigu bus ir nenumirsiu... mažiau alaus išgers ir pan, bet užauginsiu. gana man vieno tokio patirimo...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-24 22:07

mano giminaite 2 isvalymus apturejus, ir nieko, dabar augina pirmagimi. o negimde mergina del to, kad nenorejo, ne tas tevas ir pan. aisku, kiekvienos reikalas kaip pasielgti, bet nejaugi del tu nuzudytu vaikuciu sirdies neskauda? nesuprantu...

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-24 23:08

Na kai jau medikai rekomenduoja issivalyma darytis tai cia kita situacija,bet zinau viena pvz,kai medikai siule issivalyma daryti,bet mergina dabar labai sekmingai augina sveika sunu,o butu likusi be jo,tai kai dabar pasikalbame,ji dekoja dievui kad nepasiryzo issivalymui ir kad viskas gerai baigesi

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-25 07:30

laurike 2009 08 24    

Na kai jau medikai rekomenduoja issivalyma darytis tai cia kita situacija,bet zinau viena pvz,kai medikai siule issivalyma daryti,bet mergina dabar labai sekmingai augina sveika sunu,o butu likusi be jo,tai kai dabar pasikalbame,ji dekoja dievui kad nepasiryzo issivalymui ir kad viskas gerai baigesi

tai kokiu tikslu jai siule ta isvalyma daryti?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-25 12:01

Oi,Zydroji,negi tu rimtai.As labai zaviuosi tokiomis drasiomis moterimis.Manau,as nesiryzciau trecio gimdyti ,todel ir geriu kontraceptikus,bet juk mes visos renkames kaip ir ka daryti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-25 12:03

tai zydroji sveikinti tave jau ar dar ne??

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-25 13:09

dar nesveikinti, nes tiksliai nežinau... gal šiaip liga vėl p[rasidėjo. o kontraceptikus man griežtai uždraudė...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-25 13:21

na as nei vienos neteisiu kad isvalyma pasidaro,pati sita dalyka turejau ir cia kiekvienos teise rinktis kas jai geriausia,tik aisku labai skauda kai dauguma po isvalymo nebegali tureti vaikelio,ir jo labai nori,zinau viena atveji kai moteris 16 isvalymu turejo sokiruojantis skaicius,ir kai pagalvoji vat cia tai tikrai su galva negalvoja

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2009-09-10 12:46

Na as kaip pagalvoju,teko darytis isvalyma,bet dabar to nesigailiu,nes buvo rimtos priezastys ta padaryti.ir dabar neaisku kaip butu susiklostes mano ir vaikelio gyvenimas,nezinau ar as buciau galejusi suteikti to ko jam reikia,nes buvo jauna,neturejau issilavinimo,gal butu buves labai liudnas gyvenimas...............ko savo vaikui tikrai nenoreciau suteikti..... o dabar laukiuosi savo mazojo,ir esu tikrai laiminga,ir zinau,kad vaikeliui suteiksiu daug daugiau..... tad manau nereikia smerkti nei saves nei kitu,kas patyre ta anksciau.... kaip sakoma viskam savas laikas

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Ar sėkmingai pastojote po...

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Vėjus