Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų mityba > Nevalgus vaikas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 6

2009-02-10 14:12

mano penkeriu metu dukra labai nevalgi...mesytes neikysi nei kokiu pavidalu,gyva kosem,kiausiniais ir blynais...kazka kita jai suvalgydint pareikalauja didziausiu oziu ir nervu...

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-10 14:16

Na manau mieko blogo jei mažiuke papildo kitais maisto produktais nevalgius mėsytes, jug aš manau jinai ir svera tinkamai ir pagal ūgi ir svori  viskas tvarkoj, o ko jus noretum? kas neduoda butent ramybes?kad mėsytes nevalgo?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-10 15:04

Yra vaikų, kurie nevalgo mėsos. Svarbu stebėti kraują, sveikatą ir kaip Drugelis sako ūgį, svorį.

Vis tiek gi turi kokį nors savo mėgiamą produktą ar maistą - tai į tai ir orientuokitės.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-10 15:12

riesutu, varskes bandyk duot, nors baltymu padides, ir vitaminu gal nupirk. mano mergaite baisi vegetare ir vaisiste. zmones nes apanka, kad darzoves visokias baisiausias valgo. su mesyte irgi prastai, su lasiniu isimtim, tikesit ar ne.

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 613

2009-02-10 15:13

mes irgi turim tokia beda,kai nevalgumas  ,iki 2-ju metu tai tik pienu buvo gyvas kartais ikisdavu koki kasni,bet jau visai nedaug,o piena gerdavo litrai..dabar irgi nelabai valgo,bet kaip sakot sveria normaliai

2009-02-10 15:16

valgo bulvytes fry ir viskas kas nesveika,cipsai ir t.t. kartais uzeina  valgo viska ka paduosi

2009-02-10 15:17

:D  tu čia mūsų nekraupink su tais čipsais :D

2009-02-10 15:19

bet teisybe, kad bangom uzeina, arba daug ir viska arba nieko ir siuksles...

2009-02-10 15:24

Na tokių dalykų tai tikrai mažinkit, neigiamai žiuriu i čiupsus ir visokius (labai skanius dalykus) duokit daugiau vaisių, daržovių, žuvies, vitaminų, bandykit patiekala sų  mėsytę daryti gražesni. Atsimenu mano mažoji nenorėjo dešreles valgyti, tai padariau veiduką iš dešrelės iš žirnelių šypsieną, pomidoras akytės, suvalge ojoj kaip, dar praše. Nu aišku vaikas vaikui nelygus, jus vyresni jums 5 metukai mums 3

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2009-02-10 15:28)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-02-10 15:25

dar ir cocacola prie cipsu ,na bet jau prigazdinom tai nebereikia kolos

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-10 15:26

jei nevalgo, vadinasi nenori, kaip išalksta ir tie nevalgiukai, oooo kaip valgo. Mano draugės mergaitė t.p. nevalgi, bet kalta pati mama , :

- nori sriubytės,

- ne nemėgstu, nenoriu,

- na imk tada bandelę

na , tai man iškilo klausimas, kodėl jos vaikas nevalgus, pati ją tokią padarė

kaip galima kišti vaikus visokias bandeles , ar čipsus , nenori pietų valgyti tegul nevalgo, bet bandelių ar ko kito irgi negaus, išalks ir pavalgys, o tada ir čipsai su bandelėm

aš nesakau, kad visi tokie vaikai, bet dauguma tikrai esu įsitikinusi padaro nevalgiais, čia reikėtu kabutėse rašyti, padaro patys tėvai, bet tikrai yra ir nevalgių, bet tokie vaikai dažniausiai susiduria su mažakraujyste

2009-02-10 15:28

mums du su puse,na dabar eina i darzeli tai tikiuosi ten tokiu dalyku neduoda

2009-02-10 15:28

tiesa dar desreles valgo is mesos, padarau astuonkojukus ir pakepu...o su koka kola prigasdinau, bijo kaip velnio. bet paaugs, tai netikes tom nesamonem..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-10 15:35

bigmama 2009 02 10    

tiesa dar desreles valgo is mesos, padarau astuonkojukus ir pakepu...o su koka kola prigasdinau, bijo kaip velnio. bet paaugs, tai netikes tom nesamonem..

jo paaugs nebetikės, bet kaip mano nuo mažens priprato vandenuką gerti, kad dabar ir limonado atsigere vis tiek prie vandenuko traukia

2009-02-10 16:18

Na baik tu! Kokiom nesąmonėm???

Padarykite eksperimentą su vaikišku dantuku ir kola namuose. Atšoks fantazija ir tau, ir jai. Mūsų darželyje ne vieną kartą tokį darė. Be to, esame pasakę, kad skrandyje skylė atsiras - nori pasakyti nesąmonė? Aišku, sąmonė, jei skrandis jautresnis.

Mano mergaitės skrandis jautrus - patikėk, kas pats pirmas vemia po draugų gimtadienių, kuriame būna kola. Va tai ir nesąmonė... Kelis kartus pasivaišino taip - dabar niekaip jai kolos neįgrūsi į dantis. Ir vyrui draudžiu gerti - tas irgi skrandį jautrų turi. Yra mineralinis gazuotas - tegul pliurpia.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-02-10 16:44

Mano dukros i gazuotus gerimus ne neziuri,zino,kad nesveika.Geria sultis,vandeni,arbata,kompotus.Cipsu gauna labai retai,megsta,bet zino ,kad nepirksiu ir net nepraso.

Mano mazasis irgi nemegsta mesytes,tai as truputi pagudrauju,pvz verdu bulviu kose ir i ja ipjaustai virtos smulkiai supjaustytos mesos,ir ne neitaria mazasis,kad mesa valgo.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-10 17:01

na mano mergaite palyginus valgi pagal situs jusu komentarus ir limonado skonio jokio net nezino,geria dazniausiai vandenuka ir kisieliu mano isvyrta labai megsta,dar geria arbatos,sultis ir kartais kakava,traskuciu skoni zino nes viena karta kieme vaikas pavaisino tai dabar vis praso bet as neduodu ir vietoj traskuciu pasiulau javinuka arba taleri,o ji ir neatsisako,desreles labai megsta,mesytes irgi ne visada isiulinsi bet negaliu skustis kartais valgo,vat mum problema su vaisiais ji net nenori paragauti,valgo tik obuolius ir bananus,o i kitus vaisius net neziuri,kai gryztam i LT tai pas mama pilnas sodas braskiu,serbentu ir juodu ir raudonu ir geltonu,bet ji sako ne mamyte nenoriu.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-10 17:04

Pas mus tai darzelyje uzkandziu vaikams duoda tai paskui pietu nebevalgo,o tie uzkandziai traskuciai ivairiausi,net isigandau tomas gryzo pabertas nes jis ir seip alergiskas,tai ryt reiks rimtai pasikalbet su aukletoja net nezinau ar ji supras nes pas juos jau 6men cipsus valgo,bet perspesiu tai butinai,o va pas didziaja irgi apetitas ne koks nes per daug saldumynu valgo ir daznai del to pykstames,o dar ir amzius kvailas bijo but stora nors yra plonute.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-02-10 19:23

Inguska,tikrai pakalbek.Tikra nesamone,uzkandziams cipsai

2009-02-10 22:01

Ir aš pirma karta tokius dalykus girdžiu..

1

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Milena