Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų mityba > Nevalgus vaikas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-06-12 13:32

mielos mamytes,man taip pat buvo su vyresnele ir kiti dabar lakstau paskui su saukstu,bet man vienu metu padejo gelezies lasiukai,ferumlek,pabandykit po to kurso maniske pradejo valgyti...bet pries tai pasitarkite su gydytoja...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 51

2009-06-16 10:49

labukas mamos,na pas mus lig ir beda pradeda issisprest,jau savaite laiko esam kaime tai istisas dienas vaikas laukia,apetitas pagerejo zimiai,be to dar duodu sauksteli Mollers zuvu tauku(skistu).

Nesuprantu dviejų dalykų: kur dingsta pinigai ir iš kur atsiranda dulkės?

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-08-12 01:18

Maniskaims irgi dinges apetitas,tik vis daugiau pieno isgeria gal per daug geria o paskui ir nebevalgo,nors pagal amziu esam dideli,bet atsisako kita kart pusryciu visai nevalgo bet piena geria duodu  vitaminus bet tas pats.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2009-10-16 16:22

MANO DUKRYTE IR MAZAI PASTARUOJU METU VALGYT PRADEJO IR ISBALUSI VISA GAL KOKIU VITAMINU TRUKSTA

Karinai 1metukai ir 10men

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-16 16:49

mano sunelis ir mazai valgo,bet jam su viduriukais,nuo mazens uzkieteje ir nepadaro,o kai issitustina klausiu ka nori valgyt,sako nesvarbu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-16 17:29

denciuke 2009 10 16    

mano sunelis ir mazai valgo,bet jam su viduriukais,nuo mazens uzkieteje ir nepadaro,o kai issitustina klausiu ka nori valgyt,sako nesvarbu

o jums žarnyčių nepraeinamumo netikrino ?

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-16 17:41

tikrino kai dar visai mazytis buvo,sake su laiku turetu issispresti ta problema,bet va sulaukeme 4,5 metuku ir vis tas pats

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 44

2009-12-02 18:58

cia nieko baisaus nes bent jau valgo mano dukryte susirgo vos ne bulimija nes nieko newalge

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 44

2009-12-02 19:00

Mano dukryte ka suvalgo tai po keleto minuciu isweme... Ejom pas daktarus sake jai nieko nera israse vaistu, padejo tam kartui bet dabar ir vel ka suvalgo ta isveme, bet jei suvalgo saldumyno nevemia gal galit ka nors patart?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2011-02-07 17:00

niekur neredau, o gal praziopsojau tema, bet turiu didele beda.Mano vaikas kartais i diena suvalgo tik indeli jogurto, nes nieko negaliu isiulyti.Ir vitaminus pradejome gerti, bet jokiu rezultatu.Kaip maitinasi jusu vaikuciai ar ir jums buvo iskilusios tokios problemos?Pasidalinkite patirtimi

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-07 18:53

Era, ar jau seniai taip? Visus dantukus turit?

Manąjai tai tarpais "užeina", būna valgo normaliai, o būna kad tik sūreliu vienu gyva per visą dieną. Tokie nevalgymo priepoliai pasireiškia, kai dantukai dygsta mums :( Ačiū Dievui kalas 19 ir 20, ir bus ramu kuriam laikui.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-02-07 19:52

na as turiu panele 5metu nuo gimimo nevalgi jinai reikdavo vos ne per asaras kist y burna nes budavio vien oru gyva kraujas buvo visada geras kai tirindavome sake daktare dauk skysciu duoti gerti nuo ju pasikrauna vaikas nemazai o seip po sioliai lakstau pykstu ant jos kad nevalgo ypatingai mesos neykisi priklinasi.bet per dauk nepergyvenu isauks tikrai ta nevalguma.o seip daktaras patare jei vaikas nevalgo ozy rodo nuvyti nuo stalo kekviena kart y jojo kambary ir ta diena nuobauda jokio tv ir pan labai padeda tas metodas paskui susipranta kad negerai daro.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

2011-02-08 09:52

dantukai tai jau viasi sudygo, bet tas nevalgymas varo mane i nevilti.Noriu nuversti i kokia svente ar spektakli, tai bijau eiti, kad valgyti viduri renginio nepaprasytu.Sekmadieni ejome i ziemos svente, atsibudusi isgere 140 ml,pieno ir viskas.Is sventes gryzome apie 14 val, tai su saukstu laksciau po kambari kol suvalge sesis saukstus koses.Nu mano manymu taip neturetu buti, jau pradejau pergyventi ar nieko nera jai

v 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-09 14:02

Kai vaikas nuolat atsisakinėja maisto - kiekvieną mamą varo į neviltį. Aiškų reiktų atkreipti dėmesį ar užkandžiauja vaikas ir kiek - gal nebenori kai laikas atieina. Na ir aišku koks vaiko svoris - ar telpa į normas ar jau per mažai...

Mano mergina irgi nevalgo, nenori ir gan. Anksčiau lb stresuodavau, bet pagal svori mes per viduriuką ir vaikas nėra liguistas, ar apatiškas, energingas gal net per daug... Geriam aišku laaaabai daug... Stengiuos daryti tai ką mėgsta, kad bent kažkiek valgytų

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-09 14:13

tikrai sunku mamytems kai vaiko apetitas mazas..maniske siaip valganti, bet va pvz vakar nenorejo valgyti, duonos juodos tik pasimdavo ir sugriauze per visa diena keleta riekuciu :D negaudziau per visus namus, neverciau valgyti.. o va snd ir pusrycius pavalge, paskui dar lietiniu iskepiau suvalge, pietums varskes apkepo.. na siandien apetita turi.. bent jau is savo patirties tai vaikai labai megsta varskes apkepa, mano dukterecia irgi nevalgus vaikas, tevai jau kiek nervu sugadino, bet va kai iskepam varskes apkepa tai tikrai daug ir skaniai suvalgo. arba lietiniu. pabandyk iskepti, gal patiks maziukei.

Paskutinį kartą redagavo: simona26 (2011-02-09 14:15)

2011-02-09 14:18

Mano vaikas geriausiu atveju valgo tik makaronus, jei išviso nusprendžia valgyti... jau iki apkemo mus toli kaip iki mėnulio

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-09 22:30

O va man pasakykit , o jusu vaikai nevalgo visiskai per diena nieko , na nei sausainuko, nei duonos , jokiu uzkandziu, ar nevalgo maisto paruosto.Nes seip kiek zinau vaiku nevalgiu, negana kad ju apetitas gan mazas, jie per diena dar uzkandziuaja tai bulkute, tai sausainuka ar duonos riekute, galu gale saldainis, o tai labai numalsina apetita , o paskui stebisi kad vaikas visiskai nevalgus.Man buvo toks momentas su vyresneliu, tai nustojom pirkt bet kokius uzkandziu, valgymo laika suderinti ir taip po truputi pradejop valgyt, nes iseities nera, nelabai tikiu kad vaikas taip visiskai nieko neima i burna visa diena, nors....

2011-02-10 10:13

Mano lelia jei ir užkandžiauja tai tas būna taip retai, kaip ir normalus valgymas, kartą per porą dienų...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-02-10 10:21

mano brolienes dukra tai kaip sakau neduok dieve toki vaika tureti su valgymu,savaite laiko teko priizureti ja,pas mane negavo jokiu uzkandziu kol nepavalgydavo normaliai,bet jos valgymas du mazi kasniai mesytes,bulvytes ir agurko zalio,per diena jinai suvalgo tiek kiek mano vaikas suvalgo is vieno karto,dabar pradejo jai kraujas silpti geria maisto papildus,bet kad apetitas didetu ne velnio,seniau reikedavo apgaudineti del mesos,isvis jai gali neegzistuoti,o vat kai pasiulau kokiu saldainiu sausainiu pakeliais galetu suryti,ir dar kiek pastebejau yra vaiko durnas isitikinimas kad neskanu,iskart kategoriskai pareikis nevalgysiu man neskanu,sakau tu paragauk ir tada sakyk skanu ar neskanu,paragauja valgo toliau,

2011-02-10 17:20

as tai neduodu jokiu saldainiu ir sausainiu, nes ji nezino kas tai yra,mes patys ju neperkame sau.Viena karta buvome sveciuose, tai daviau paragauti torto medutis,drauge pati dare,tai palaike burnoje ir isspjove.Maniske is saldumynu gauna desertini suri, kur su zele gabaliukais,Tai, kad saldumynai nenumalsina jos apetito.Uzkandziui pagrauzia koki pusia obuolio ir viskas.

v 

3

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Ineta