Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kardinalus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-10 10:59

Sveikos mamytės, įdomu ar jūs nebijote permainų, kalbu apie išvaizdą ? Va aš nusprendžiau nebebūti blondine, nuėjau vakar pas savo kirpėja ir sakau, ne šaknis dažysim , o visus plaukučius tik kita spalva,  taigi iš blondinės išėjau brunetė  tik važiuoju namo ir galvoju ar vaikai pažins, vaikai pažino, o vyras ne vaikštau su mažuoju lauke skambutis, o kur tu esi, na sakau netoli namų, o jis na aš taip pat bet tavęs nematau  o tu sakau blondinės nebejieškok, aš juk brunetė

ar buvo jum kokių permainų?Bet jaučiuosi pati super, na kitokia visai kitokia  

2009-02-10 11:06

PRIEŠ

Kardinalus pasikeitimas :-)

PO

2009-02-10 11:22

ne jau niekas nebandote permainų, aaaa tikriausiai bijote ekspermentuoti

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-10 11:22

Na ant nuotraukos nelabai ta spalva tokia ryski atrodo kaip jauciu kad atrodo realiai,siaip labai graziai atrodo,jei atvirai tai galvojau kad tu tik plaukus issitiesinai ,o paskui isiziurejau ir pamaciau kad jau neblondine.Siaip as permainas irgi megstu kai buvau panele tai buvau nusidaziusi visokiom spalvom aiskiu isskyrus ryskiais visokias raudonas ir panasiai ir buvo ir toks variantas kai is tamsios juodos tapau blondine,man buvo labai keista bet visi gyre kad zymiai graziau atrodau nei su tamsiais plaukais tai dar iki siol esu blondine,bet aisku vis koki atspalvi pakeiciu tai persikini,tai siaip koki bet ta prasme sviesu,o dabar tai nusikirpau plaukus,nes buvau susidejus chemini ir norejau kad visas nusikirptu,nes jau buvo nemazai atauges ir negraziai atrode plauku galai,tai visiem irgi labai keista nes visada buvau su ilgais plaukais bet as nepergyvenu vel uzsiauginsiu

Lilypie Pregnancy tickers

2009-02-10 11:23

ne jau niekas nebandote permainų, aaaa tikriausiai bijote ekspermentuoti

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-10 11:38

turejau ilgus plaukus, na, kaip zemiau sedynes :D tai nusikirpau kare tipo :) tai kai parejau namo, tetis nenorejo i namus isileist :D :D :D :D kol nepradejau kalbet, galvojo, kad kazkokia svetima braunas :D o tai buvo juoko 

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2009-02-10 11:41

del kirpimo plauku, tai kaip gime mazasis mano plaukai jau buvo iki liemens, tai nusikirpau iki peciu, dabar vel jie atauo nemazai, reikes gal sekanti karta kaip eisiu ir sukuosena pakeisti  man patinka ekpermentuori, na nebijau as, galvoju jei issigasiu ada nera problemu vel ka kito keisiu, bet iki siol neteko issigasti  manes isskyrus vaikus ir vyra niekas nemate idomu kokia reakcija bus

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-10 11:43

Krstulka, super tema, :) kaip tik tokia pavasariška, nes arteja kovas :) manau tikrai galima save pakeisti, imesiu, pora foto ir aš :) tik pažiureti reikia..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-02-10 11:59

na tikrai labai gražu, man asmeniškai gražiau pašviesinti tau plaukai  nors ir tamsūs gražiai, net nežinau ir taip ir taip gražu  Jo pavasaris tai permainų metas, man pakyla pavasarį noras keistis ir pačiai ir namus gražinti

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-02-10 12:01

oi, kokios Jus cia grazios, mergaites . SUPER.

Man nebus taip paprasta pasikeisti, nes, bandau dabar plaukus truputi atsiauginti. O atauginti netaip jau paprasta, kaip nukirpti... Bet apie dazyma gal ir reiketu pagalvoti.

Na, Jus tikrai atrodot sauniai.!!!!

2009-02-10 12:02

Ačiu labai, bet dabar atrodau dar kitaip, nes buvo atauge visiškai tik mano plaukai, tai nuejau pasidažiau sviesiai, na labai šviesii neišejo, bet visai nieko gavos, tai va fotikas mano streikuoja tai naujesniu nuotrauku negaliu ideti, gal truputi veliau. :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-10 12:17

O man Kristulkai labiau brunetiški plaukai tinka :)

Buvo ir pas mane kardinalūs pokyčiai: buvo natūralūs lietuviški pilki plaukai, specialiai auginausi iki pečių, kad paskui nusikirpti. Tai nukirpo trumpiau nei iki pečių, iškarpė, nudažė šviesiai - panašiai, kaip kad dabartinėje avataro nuotraukoje kur dabar matote :)

Tai manęs nei mokykloj, nei namie nepažino :D Tėčiui šaukštas burnoje įstrigo Draugė įėjusi pro duris, puolė bėgti atgal, nes pagalvojo, kad ne į tą butą įsiveržė Brangusis irgi keletą žingsnių atgal žengė :)

O dėl spalvos - buvau visokia: oranžinė, tamsiai ruda, šviesesnė ruda, pelenų spalvos, sruogelės įvairios. Mėgstu keisti spalvas :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-10 13:11

jo permainos paįvairina gyvenima, daro jį linksmesni ir spalvingesnį, smagu , ypač kaip pačiai patinka iš vis super

2009-02-10 14:14

Bet žinokit , kad kardianaliai pasikeisti tai dar ir rižtis reikia :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-10 15:08

oj, nusišnekėjau... Užsiauginusi buvau iki juosmens! Ir nusirėžiau iki ausų :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-10 15:10

Drugelis teisingai, turi turėti ryžtą, bet manau, jei moteris nori atrodyti vis kitaip ir įdomi sau, ji visada turės ryžto , aš asmeniškai atsibostu sau pati būti viosada tokia pati, norisi man permainų, ar sruogeles kokias kitos spalvos, ar paitrumpinti, ar pasiauginti, na žodžiu galima prisigalvoti

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-10 15:30

kai buvau jaunesne megau ir as isvaizda daznai keitineti ta prasme plaukus visas plauku spalvas buvau isbandziusi tik ne ryzatikriausia didziausias pasikeitimas buvo is juodos i blondine,is blondines i raudonus plaukus,kai mokinausi kirpejos tai su mergomis jau prisidarydavom sukuosenu ivairiausiu kirpimu,o dabar matyt senti pradejau kad apsistojau ties juodais plaukai zinoma noreciau pakeisti spalva bet jau nebeimanoma,tai galvoju vasara gryzusi i lt prisiauginti vysninias sruogas,vyrui pasakiau kad sito noriu tai sako na tu ir durniuoji,dar liepe kontaktines linzes melynas isidetimegsta jisai mane paerzinti,na o dabar noriu ilgu plauku iki subines,bet dar reiks paauginti koki pora metu nors jau ir taip turiu gan ilgus,

2009-02-10 15:33

nu prajuokinai, tai išduok paslaptį nuo kelių metų, mes jau pradedame senti ???  moteris visada jauna ir graži, o save gražinti net ir 80 metų senutė būdama norėsis  o prie juodų plaukų, sruogelės tikrai manau gražiai turėtų atrodyti

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-02-13 20:11

ir as noriu parodyt savo pasikeitimus :D   siandien kirpykloj buvau :D

bandau idet kokia buvau pries

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-02-13 20:16

na o dabar jusu teismui pasirodau kokia parejau is kirpyklos :D

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

1
...

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kardinalus pasikeitimas :-)

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Vilma