Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir alkoholis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-22 20:05

Tikrai, nepabuvęs tokios situacijoj, nesuprasi ką tai reiškia. Kai buvau vaikas, gėda buvo prieš vaikus.. Čiužinėjam visi nuo kalniuko, sustoja autobusas, išlipa mano "gražuolis" kaip tapkė.. Visi sako, tavo tėtis grįžo.. O man, atrodo, nors žemele prasiskirk..

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-22 20:11

Kabuke,va dabar prisiminiau draugės tėtį,amžinaatilsį.....esam jį vedę nuo suoliuko ,nes miegojo girtut girtutėlis...mačiau kaip jai būdavo gėda dėl tokio tėvo....Bet tikrai,kai šeimoj nebuvo to,tai man būdavo sunku suprast.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-01-22 20:19

cia liga bet ji nepagydoma,,,. tik savo noro ir ryzto reikia. kiek su gydytojais konsultavaus, nieko tu cia zmohau nepadarysi jei pats nenores...

beto sako kad vyram, yra lengviau mesti gerti, nei moterim... as galeciau daug ka papasakoti, bet tiesiog man geda butu ta sakyti. nera prasmes... galiu tik pasakyti kad niekam to nelinkeciau.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-22 20:22

Vaikui daug sunkiau, o dabar, tai jau nelabai imu į galvą - gal susigyvenau su tuo?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-01-22 20:27

Kabuke as tave pilnai suprantu as ir tokia pacia vaikyste praejau "gedos".....skaiciau viena diena staipsni jog isgerenciu tevu vaikai tampa  sunkei bendraujantys zmones ir tai galiu patvirtinti nes as is tokiu esu....draugu mazai turiu.....(p.s.bet zinau kad tikri)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-22 20:35

Taip,alkoholizmas tikrai kaip ir narkomanija,sunkiai įveikiama liga.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-22 20:46

visas uzjauciu kam yra teke patirti tai..pas mane panasi situacija kaip pas kabuke..kai maza buvau tai ir as kartais vos neprasmegdavau i zeme pries draugus,paskui jei kada isgeres pasimatydavo kaime,tai draugai pajuokaudavo kanors nepiktybiskai,turbut mate kad man sunku,tad bandydavo bent is linskmosios puses i tai pazvelgti,o ir didesni jau buvom.dabar viskas kaip ir susitvarke,labai pergyvenau kaip ten bus kai as isskrisiu i airija,su draugu gyventi,plius vaika gimdziau..galvojau kad nusiris visiskai.o dabar kaip tik geriau,gal susiprato kad vaikams nepatinka kai taip tevai daro,visi "issibegioja" is namu..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-01-22 21:07

uzjauciu as tave labai. zinau ka tai reiskia mano tevas buvo megejas isgerti o kai gerdavo tai nejausdavo kada jam gana ir gryzes namo sumus kelt pradedavo ir as nekarta kentejau. bet dabar uzseni dirba tai dabar viskas gerai nors kai buvo gryzes blaivo jo nemaciau bet nieko nepadarysi jei zmogus pats nenori nieko keisti 

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-22 21:09

tai jau tikria-jei pats zmogus nenori nieko keisti,tai jam niekas ir nepades,nei seimos nariu maldavimai,nei jokie kodavimai..

2010-01-22 21:18

tik grabas ta zmogu pakeis..

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-31 10:29

nesakau ne,išgeria vyras -alaus,dar pasidarom obuolių ,serbentų vyno-tik jį visą draugai ir išmaukis-mat skanus esąs,kas su protu ir atsakingai-to aš nesmerkiu

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-31 13:03

Cia internetinis puslapis,zmones,kuriu artimieji turi priklausomybe nuo alkocholio

http://al-anon.izmaelis.com/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-10-19 12:46

visdada galvojau, kad as viena geda jausdavau uz gerianti teva, bet pasirodo musu daug..gaila, kad teko mum tai patirti, pati uzaugau matydama daug girtu zmoniu, sulaukus pilnametystes mirus mociutei turejau pasirupinti seneliu, kuris buvo priklausomas nuo alkoholio, taigi, tevas, senelis, o dabar pastebiu ir savo0 broli, kad vis dazniau, jam tai reikalingabet esu laimiga tuo, kad mano namuose alkoholis nevartojamas, na gel syki per metus, jei tik kazkokia ipatinga proga. vyras ir negeria, na tiesiog jam tai nebutina, neesu jo maciusi girto. bet is vaikystes isliko viena, didelis pyktis girtiem zmonems, negaliu net kalbeti su jais, tiesiog begu i sali

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-19 13:14

kabuke visiskai suprantu,mano pacios tevas toks buvo,pradzioj gerdavo su saiku,po to saika prarasdavo,geda buvo nuo draugu,nuo pazystamu,mamai pastoviai drauges pasakodavo kur mate prigerusi nuvirtusi pamelynavusi,istiesu buvo nelengva vaikyste,buvo ir geru dienu kai negerdavo atrodo visai kitas zmogus valgyt gamindavo ,kambarius tvarkydavo bet jei jau uzejo gerimas tai iki baltu arkliu,paskui nuo gerimo pasidarydavo agresivus musdavo mus musdavo mama,mamos sesuo sakydavo palauk kol uzaugs vaikai atsiimsi,ir istiesu uzaugom pradejom ginti mama,esdavaus su tevu kaip kate su suniu,neleisdavau nei valgyt paimt sakydavau neuzsidirbai ir neesk,kariavom juodai,atejo toks metas kai sukrovem daigtus isvezem i kaima ir jis pats isejo,ten gere gere ir numire,mano dukters tevas lygiai toks pat alkoholikas buvo,pradzioj viskas normaliai o paskui pasireiske girtavimas agresivumas,uzsikodavo zmogus bet dar labiau smegenine susisuko,aciu dievui kad ilgai neteko gyventi,greit spjoviau i toki net pati kazkada sau kartojau negi teks man ta pati isgyventi ka ir mama ,paragavau tos koses ,aciu dievui kad dabartinis mano vyras ne pijokas reikia isgeria yra svente niekas nedraudzia,ir pati as po sia diena nekenciu stipriai isgerusiu alkoholiku net pykina nuo tokiu atrodo snuki galeciau ismalti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2010-10-19 14:23

oh jau tas alkoholis ir kas ji isrado .As pvz visai alkoholiuj elergiska esu mane teisiog purto nuo girtu zmoniu .Nuo pat vaikistes maciau kai tevas muzdavo motina budamas girtas,barniai ir t.t.As alkoholio negeriu tik vien sampana ir tai per sventes gymtadieni naujuosius it .t.t.Ir tai man uztenka vieno bakalo ir galiu eiti vemti i wc.nes organizmas nepriima net...mano viras ir negeria,ir man lb pasiseke kad turiu zmogu kuris gali ir be tos zarazos gyventi ...nes cia tikrai uzkreciama lyga nuo kurios reikia daktaru pagalbos kartais...

2010-10-19 18:47

jo ir man tas pats, negaliu pakesti girtu... pati isgeriu bet dazniausiai sampana...

nei kodavimai niekas nepadeda, jei nera noro.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-20 08:36

tikrai kad kodas nepades jei pats nenores,bet daznas alkoholikas nepriprazysta kad jis alkoholikas o tas yra blogiausia,man gaila tokiu seimu kuriose girtaujama ypac vaiku jie kaip kempines sugeria visas emocijas

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-10-20 11:02

mano pacios tetis nebuvo megejas stikliuko, siaip su draugais per sventes taip - bet man tai norma, todel is vaikystes nera islike kazkokiu baisiu prisiminimu. taciau as kaip ir sandriukas tiesiog nei  minties nepernesu kad vyras girtas namie. pacios vyras ir isgeria pakankamai retai, bet vistiek esam susitare, kad girtas namo jis negrys. jei su draugais gere tai sakau buk mielas ten ir nakvok. ir be jokiu pykciu... girtas jis mane labai nervina, jam tada aiskintis santykius reikia, matai nori pasikalbeti 3nakties, nors tos jo kalbos man tik juoka kelia, neturiu laiko joms, as miego noriu ir t.t. o ka kalbeti apie miegojima kartu... smirda visas alkoholiu, knarkia siaubingai... man tada naktis buna pragaras, o dar norisi kad ir mergyte pailsetu... nu vienu zodziu, as gerti niekada nedraudziau (o tokiu moteru mano pazystamu tarpe yra nemazai), tegul buna, svencia, prisigeria, bet namo gryzta tokiam stovy, kokiame as jy islydejau is namu. :)

2010-10-20 11:20

jo jo tie aiskinimai santykiu praisdeda.. gerai ta pazistu ir zinau... gera mintis cia pareigune...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-11 12:14

Artimiesiems labai sunku su tuo susitaikyti, mano šeimoj taip pat buvo geriantis žmogus, baisiausia,kad nieko negali padaryti, jei žmogus nenori, jei atsiranda bent menkiausias noras nustoti, viskas įmanoma, daug žmonių meta ir gyvena gražiai ir laimingai, bet labai nuo žmogaus priklauso, reikia žiūrėti pagal situaciją, žmogui reikia kažkokio supurtymo, kažko, kas priverstų susimąstyti.

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir alkoholis

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim