Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir alkoholis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2009-06-08 13:14

Blogai, labai blogai. Nesakau, kad negeriu. Kompanija, geri draugai, švente arba taip po sunkios darbo dienos viskas imanoma bet su saiku

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-24 23:03

Pas mus buvo daug problemu del gerimo. Dar dabar bauda baigineja moketi, nes buvo pagautas uz vairo. Ir su masina prisiplojes, ir dar daug daug ko buvo. Dabar jis negeria kaip anksciau. Paskaiciavus, kiek isgeria, per metus isetu 2-3 kartai. Kaip jam pavyko? Visu pirma, negeriu as pati. Nes kai pati kai kada su draugem megsti maktelt, tai negali jam aiskint, kad jis to negali daryti su draugais. Antra, netoleruoju jokiu "atsigerimu", pvz alaus kai karsta, ar panasiai. Sakau, tu GERI, o ne atsigeri. Trecia, laiku ir vietoj atsirado naujas pazystamas(mano), vyras is pavydo net pazaliaves vaiksciojo. Paprasiau pagyventi atskirai, kad susidelioti savo mintis, prioritetus, kas man svarbiau, ar bet kokia kaina islaikyti santuoka, ar gyventi ramiai, nebijant, kad vyras pareis girtas. Pasakiau, kad gal jam kitokios reikia, kuri ji suprastu, priimtu toki, koks jis yra, nes as to negaliu. Gal pamate, kad baigia mus prarasti? Nes tfu tfu tfu, su gerimu jau kelinti metai problemu nera. Tikiuosi ir nebus.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-26 13:47

Viena iš didžiausių prolemų - gerti alų ar vyną prie maisto, kaip atsigaivinimo šaltinį.

Iš esmės nuo alaus, sidro ir visų panašių "gaiviųjų" gėrimų ir prasideda viskas.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-26 13:59

Giedre 2009 06 26    

Viena iš didžiausių prolemų - gerti alų ar vyną prie maisto, kaip atsigaivinimo šaltinį.

Iš esmės nuo alaus, sidro ir visų panašių "gaiviųjų" gėrimų ir prasideda viskas.

Nezinau kokiu ingredientu turi alus bet maniskis nuo jo priklausomas, kaip limonadas jam.Jis beveik negeria degtines ar kitu stipriu gerimu, o kartais per baliuka sumasto gerti degtine alum uzgeriant.Tai paskelbiau kara namie: ALUI-STOP.Sakiau rinkis alus ar as su vaiku, nes kasdien ji gerti nenormalu.Kol kas ramu baigesi, bet kazin kiek ilgai.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-26 14:31

Alus yra toks pats alkoholis, kaip ir bet kuris kitas. Mano vyras šiuo metu geria bealkoholinį alų, nes šiaip ne taip pavyko įrodyti, kad tai nėra jau toks nekaltas gėrimas.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-26 15:55

Pilnai pritariu, nes pas mus tas patas jei kažka valgom, pietus ar panašiai atsigaivinti tai alum kas be ko, vasara kai karšta tai jau patylių, žiema tokių atsigaivinimu nebuna,nebent kai sporta žiuri.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-06-26 22:36

Vat toki "atsigerima" as ir minejau anksciau. Kol ikaliau jam i galva, kad tai yra alkoholio vartojimas, o ne maistas ar gerimas. Atsigaivinti ir vandeniu puikiausiai galima.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-26 22:42

nu čia ko gero visi vyrai taip galvoja,kad alučio atsigėrimas vakare,tai nieko blogo...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-27 08:24

Na vyro veide tikrai pamatyčiau šypsena jei pasakičiau, atsigerti vandens, arbatos ar kompoto :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-06-27 10:07

Na matai, jeigu vyras problemu su alkoholiu neturi, tai gal ir juokingai skamba, bet jeigu turi, tai reikia pasistengti isgyvendint net ir tokius "nekaltus" atsigerimus. O be to, niekas is karto nepasidaro chronium, tam reikia daug laiko, ir netgi isgeriant po buteli alaus vakarienei, galima prie to priprasti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-07 09:41

Suaugusio zmogaus neimanoma pakeisti, jei jis to pats nenori, pritariu ,kad viskas prasideda nuo tokiu gerimu kaip alus ar sidras.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-01-22 18:22

sveiki,esu nusivylusi viskuom net nebezinau ka bedaryti....problema -gerentys tevai...viskas prasidejo kai as isvykau gyventi i italia pries 6m..nes kai budavau namie juos biski pristabdydavau ,o dabar turi pilna laisve nera kas ispila alkoholio i kriaukle ar kar apsaukia...dabar situazija baisi...o ko as tik neisbandziau istraukia juos is soklu(pati gyvenau susiverzusi dirza kad tik isgaleciau jiem padet)nupirkau masina (biski senike bet svarbu kad vaziuju)galvodama kad tetis nebegers nes bijos prarasti teisias....as ju maldavau atsiklaupusi ant keliu(prisiekiu nemeluoju)sakiau viska atiduociau kad tik negertumet....bet.....buvau gryzusi i lt( nes nebegaudavau jokiu ziniu is ju ...telefonai budavo isjungti..) tai ta savaite negere bet buvo irzlus kaip ant adatu atsisede....ir vel prisiekinejo kad nebegers.praejo kelios dienos is po mano isvaziavimo is vel tas pats....pries menesi seip netaip prikalbinau mama pas mani atvaziuot (primelavau kad esu ligoninej)pabuvo 1menesiuka negere nei laso pas mane..galvojau  kad praploviau jos ta maza galvele nes pradejo is protingiau mastyt...bet kur tau gryzusi i lt kita diena prisigere abudu...ir jau antra savaite kaip ant nervu sedziu....nebezinau pa be daryti man su jeis...                                                                      p.s.i lt grysti visam negaliu ,nes ce turiu gyvenimo drauga ir darba....o tevu ateiti jau zinau ..butas bus parduotas is varzytiniu(abu bedarbei dabar  ir "gyvena"  is mamos invalidumo 500lt)nes as jiem nebepadedu nes neverta ,nes tie pinigelei zinau kad bus isleisti ant gerimo o ne ant buto ..........                                                                                                                             p.s.atsiprasau uz gramatikair  aciu kad galiausiai galiu islieti viska ka turiu ant sirdies.....nes neturiu kam daugiau pasipasakoti isskyrus mano sugyventiniui ,bet  tas varkselis tur is savo problemu...o kitiem man geda pasakot.....

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-22 18:30

labai gaila kad taip jusu teveliai elgiasi....o nebandet pas daktarus vesti?nes jau nebemanau kad kas gali padeti,jei patys to nenoretu..butu geriau jei kas su jais butu kartu,kad jie butu prieziuroje,ir ilgesni laika,tada gal gi atprastu nuo gerimu,gal ieskotusi darbo,pradetu normalu gyvenima.uzjauciu jus

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-22 18:55

Gioia, puikiai tave suprantu.. Pati žinau, ką tai reiškia (na mano situacija, ne tokia baisi, bet..). Problemų su alkoholiu turi mano tėvas. Kai negeria - auksinis žmogus: darbštus, valgyt daro, tvarkosi, ir su anūke į kiemą išeina, vienu žodžiu nors ant žaizdos dėk. Bet tik pajaučia litą kišenėj viskas baigias. Grįžta po darbo girtut girtutėlis.. Valgo apsisukdamas, čia prilaičiau, čia patrypiau ir nuėjau miegot.. O pačio sveikata (be alkoholizmo) nėra ideali, turi problemų su spaudimu, geria stiprius vaistus ir alkoholiu užsigeria.. Kiek mano prašyta ir gražiuoju ir piktuoju ir su ašarom..Atrodo supranta, linksi galva.. Ir vėl tas pats. Koduotas kelis kartus - "nulaužia" tą kodą (negėręs buvo gal tris metus). Kol pats nesupras niekas nepadės. Ką padarysi, jei alkoholis žmogui yra svarbiau nei šeima.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-22 19:02

Labai dziaugiuosi,kad nezinau ka tas reiskia,nepatyriau savo seimoje to.Bet manau,jei tavo teveliai patys nenores keistis,tai vargu ar kas jiems gales padeti,netgi tavo maldavimai atsiklaupus pries juos.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-01-22 19:15

zinau ka tai reiskia... manoji mamyte ir tikia pat. niekas nepades. viska ir as isbandziau, ir plovem skrandzius, ir ank keliu maldavau, ir piktumu ir grazumu... ir prisiekineje, kad to nebus, bet vel tas pats.. jie galvoja tik apie tai, kaip kuo greiciau isgerti. is kur gauti. manoji ir gauna invaliduma ir prpila viska, jei nesvarnbu ar as ar anuke pavalgiu ar ne... dzin jai. visai kitaip zmogus reaguoja i viska gerentes, jam niekas pradeda neberupeti... pasikeicia zmogus kardinaliai... kokia ji buvo pries tai, dirbo sesele... o db tai visai du matau ir skirtingus zmones...

pilnai tave suuprantu ir galiu pasakyti, kad mes jo nepadesim.... taip ir bus visa gyvenimeli, kol galiausiai ateis galas... as aju kitaip enbegalvoju...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-01-22 19:45

aciu jum uz palaikyma ir patarimus bet ir as pradejau manyt kad viskas baigsis tik kai kuri nors is ju dvieju prarasiu visad........mano tevas pries 2 metus del alkoholio kaltes buvo komoj ir daktarai jam dave mazai procentu kad isgyvens,bet aciu dievui isgyveno...maniau kad issigas ir nebegers bet mano dziaugsmas truko neilgai tik pora menesiuku....

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-22 19:50

Ačiū dievui neteko susidurt su geriančiais tėvais,tikiuosi neteks. O šiaip tai alkoholizmas -baisi liga,kurią nugalėt labai sunku.Turbūt nėra baisiau,kai šeimoj geria vyras,o jam kompaniją palaiko žmona,tada jau kaip ir  šeimos degradacija,jau ir draugų nereikia....O kodas tikrai  ne visiems padeda,reikia ir  didelio noro negert.Vyro dėdė nelabai ilgai išbūna su kodu,pradeda dar daugiau gert kai jį nulaužia.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-01-22 19:59

ir as taip sakau kad mano mama tik karste nustos gerti.... negalima gal taip kartoti, bet zinokit jau taip tegul baigias, nei istisai ka geriancia matyti arba drebancia del to. o kiek, nervu visiem ji kainuoja ir pan. kas su tokia situacija nesusidure, tai tikrai negali to pajausti, ka reiskia... kai geria, ir kai niekas jiem aplink nesvarbu..

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-22 20:03

Taip, taip "nulaužus" kodą, tada geriama už visą tą laiką kurį negėrė.

Negaliu skakyt, kad mano tėvas visiškai degradavęs alkoholikas, kuris vaikšto apsisnarglėjęs, su suplyšusiais drabužiais ir t.t. Ne, jis, atrodo, kai normalus vyriškis - tik kad va ta bėda. Gali sustot - pinigų nėra, negeria. Alga gauta, nu tada porą savaičių festivalis.. Tai draugai vaišina, tai gimtadienis, tai dar kokie velniai.. O kai pinigų nėr, tai nėra nei balių, nei draugų..

Kiek jis jau telefonų pametęs (ant  greitųjų paskaičiavau, tai 4 pamenu). Ištikrųjų baisu.. Čia liga.. Kai narkomanai beveik..

3

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir alkoholis

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Auguste