Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir alkoholis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 77

2009-02-08 18:28

mama jusu stipri,as tai pavargau traukti ji is to liuno,o galiausei teko vienai dirbti ir buta islaikiti,ir namu ruosos darbai ir vaikai mazi.kaip sakoma priejom liepto gala,dar geriau as i namus nesiau,o jis pradejo jau is namu nesti.nelinkiu nei vienai.kokia ten meile,neapikanta atsirado.dar geriau prasidejo pavydo priepuolei,jau tada isvis gyvenymo nera.dabar dziaugiuosi gyvenymu ir ramybe. ir linkiu kad moterys nekentetu.vaikam tevai reikalingi.jau nesneku koki kosmara vaikucei isgyvena nuo tokio gerencio tevo.teko irgi su vaikais ir laiptineje nakvoti ir laukti kol jis uzmigs,tada galejom namo grizti.gal negerai taip kalbeti apie mirusi zmogu,kaip sakiau kad mire 34metu.tegu jam zemele buna lengva.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 77

2009-02-08 18:32

dar pridursiu,kas to neisgyvenes,tikrai nesupras.patarti gali daug,bet realybeje viskas kitaip.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-08 19:56

zinoma, kiekviena situacija skirtinga.. tik dziaugiuosi, kad tevui dabar ir prievarta neikisi, net alaus neima, atvirksciai -pasidare sveikuolis...mano vyras labai retai geria, o jei ir geria, tai tuoj uzmiega issisiepes, agresyvumo 0.

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-08 23:43

mano vyras irgi negere,nu kartais tik viniuko per vakariene,nes italijoj visi per vakariene vyna gurksnoja,bet va as pati be tevo augau,nes tevas isgerdavo,tai mano mama isgrudo lauk,taip jam ir reike,kam toks vyras reikalingas.as didziuojuosi savo mama,ji man ir uz teva ir uz mama buvo

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 189

2009-02-09 07:28

sveikos as irgi turejau teva kuris per gituma mire ,na jis pasikore kaip man buvo 7metai ,o sesei tik1.2m na ji buvo geras kaip negerdavo ,ir isgeres jis nepiktibinis buvo visai ,budavo laukiu jo kada pareis is darbo ant palanges ir atnes saldainiu ,bet kaip mire jis as vistiek laukdavau jo ,o dabar man jau bus 26metai kaip pagalvoju kad butu tetis kaip man sunku uzjaustu ,ar kaip ziuriu koki filma kad rodo sokatevas ir dukra visada apsiverkiu pagalvojus kad negalejau kodel taip atsitiko as tik kaltinu mama kad dave skiribom ir uz tai jo nera ,ir jo gimine su mumis visai nebendrauja nors gyvena kaip kaime pas mama per tvora dede ,jis ,net nebendrauja .ir tevo kitos sesris ir broliai musu net nepripazista na visai jie nebendrauja ,nors turim ir daug tetu ir dedziu .

2009-02-09 12:47

nemanau, kad sazininga tavo mama kaltint. ta prakeikta liga ji prazude, zinoma sunku be tecio augti

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-02-10 14:21

kamile123 2009 02 09    

sveikos as irgi turejau teva kuris per gituma mire ,na jis pasikore kaip man buvo 7metai ,o sesei tik1.2m na ji buvo geras kaip negerdavo ,ir isgeres jis nepiktibinis buvo visai ,budavo laukiu jo kada pareis is darbo ant palanges ir atnes saldainiu ,bet kaip mire jis as vistiek laukdavau jo ,o dabar man jau bus 26metai kaip pagalvoju kad butu tetis kaip man sunku uzjaustu ,ar kaip ziuriu koki filma kad rodo sokatevas ir dukra visada apsiverkiu pagalvojus kad negalejau kodel taip atsitiko as tik kaltinu mama kad dave skiribom ir uz tai jo nera ,ir jo gimine su mumis visai nebendrauja nors gyvena kaip kaime pas mama per tvora dede ,jis ,net nebendrauja .ir tevo kitos sesris ir broliai musu net nepripazista na visai jie nebendrauja ,nors turim ir daug tetu ir dedziu .

nemanau, kad ir  mamai lengva....  gal nereiketu jos kaltinti.   juk del gerimo dave skyrybom.    kaltas -alkoholis.

uzjauciu, kad teko augti be tecio.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 189

2009-02-10 14:44

sveikos bet as ja kalti tik savija kad dave skiribom jo buvo sunku augti be tevonet labai

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-10 15:02

Bigmama, o tai kaip tavo mama sutvarkė tėvą?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-10 15:07

ultimatumais, ir pora kartu pas mama i kauna isvaziavo. o jis labai ja isimylejes buvo .  grazi buvus...vos iprase kad teketu..tai gal pamaste, kad gali prarasti. siaip galvoju, jis pats stipraus charakterio, gal tai ir padejo. nes taip ir rukyt mete, ir kiauliena valgyt, kai cholesterolis padidejo, ir t.t. as tai taip negaleciau. tortuku jau kiek laiko zadu atsisakyt ir neiseina..

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-10 15:12

Na taip... Čia ultimatumai kartais nepadės. Čia iš tikrųjų valios reikia turėti. Tai vat užtai vieniems padeda tas ultimatumo iškėlimas, o kitas žino, ką praras, bet sustot negali.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-10 15:14

ir dar kiek zmones praranda....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2009-03-12 13:31

mano situacija irgi buvo nepavydetina.exs buvo alkocholikas ir dar su smurtiniais nukrypimais.oi ,kiek iskentejau!bet isbandziau viska,ka tik sugalvojau.ir keptuve esu uzvaziavus,ir i vonia imetus ir salta dusa paleidus.ir graziuoju kalbejau.niekas nepadejo.o ant sazines kiek "vziavau"...sustabdydavo tik kai issikraustydavau su visom smutkem.tada keliais sliauziodavo,3 men.negerdavo,o po to vel is pradziu...issiskyriau per vargus.viena pati i gyvenima kabinausi su mazyle ant ranku.pinigeliu gal ir truko juodai,bet ramybes iki soties.

ir viena grazia diena atsirado princas be baltu arkliu.jo exs irgi alkocholio liune prasmego.taigi mes jau 9 metai kartu.be pykciu,zeidzianciu zodziu,

kiek as zinau isgerianciu ar jau gerianciu vyru,juos sustabdo labai baisus stresas.sveikata,seima.

gyvenimas grazus

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-12 17:56

gal čia daug genai lemia...Na,jauni daug kas išgeria , bet reikia saiką turėt.Teko ir man ne kartą kalbėt su savuoju,kad mažintų , nes draugų šimtai,susitikt visi nori , o juk be butelaičio joks susitikimas nepraeina.Tfu tfu tfu, bet vyras ko gero susiprato,dabar kur kas mažiau ,tikiuosi taip ir bus toliau.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-03-12 18:42

Mano nuomone, daug ka lemia genai ir pacio zmogaus apsisprendimas, kodel vieni turi ta problema,o kiti ne tos pacios seimos nariai. Man savo gyvenime irgi teko susidurti su tuo, tetis gere,  mama gyveno su juo daug metu ir mes abi kentejome, nezinau kodel ji tiek metu paaukojo tokiam vyrui, tai yra mano tevui. Po daugelio metu jie issiskyre, as jau buvau paaugle ir patikekite mums abiems labai palengvejo ir ji pati sake, kas jai liepe tiek metu su juo gyventi...Uztat as labai dziaugiuosi, kad mano vyras alkoholi vartoja tik esant progai ir  jis zino mano nuomone, kad as savo vaikams tokio tevo kaip as turejau nenoriu. Uzjauciu tas seimas ir moteris, kuriu vyrai turi dideliu problemu su alkoholiu, nei vienai nelinkiu tokio vyro...

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-15 19:54

labas burbulis as sita jausma puikiai zinau,nes mano tevai ne motina o tevas buvo ir yra alhogolikas,teko mum vaikam miegot ir pas svetimus zmones ir vaiksciot po lauka kol brangus tevelis uzmigs.budavo,kad net reikdavo tylet kaip pelei po sluota,kad tik neprikeltume pijoko.bet aciu dievui mes suaugom isvaziavom is namu ir daugiau nereik matyt ir bijot girto tevo.

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-15 20:04

na mano brangusis irgi buvo megejas isgert net po 3dieneles.buvo ir aiskinta ir prasyta,kad negertu,bet tai nieko nekeite.bet kaip syki pergere gerai ir papuole i avarija tai susimaste,ir uzsikodavo,metam laiko.na o dabar zmogelis isgeria tik progom,per sventes ir to uztenka.labai padejo kodas.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-03-17 14:26

alkoholis didele problema . . . tikrai zinau nemazai moteru, kurios 10 ir daugiau metu gyvena su alkoholikais... kam? kodel ? mano nuomone, vaikui geriau augti be tevo ar girtaujancios mamos, nei pastoviai klausytis barniu, matyti netvarkinga teva, kurnors prie parduotuves gerianti... o ir mama, su tokiu vyru gyvendama nera laiminga - vaikai ta jaucia. palaipsniui atzalom gali uzaugti didele neapykanta tevui ...

taip, lengva patarineti, kai paciom nera tokiu problemu, bet pasiklausius moteru, kurios issiskyre su alkoholikais - ne viena nesigaili ir sako, kodel as to anksciau nedariau.

mano drauges tetis labai gere, pragere savo sveikata ir t.t. uzkodavo ji, yra kazkokie vaistai nuo kuriu vemia ir pan. bet niekas nepadejo, jis net guledamas ligoninej, prie mirties slenkscio norejo gerti ... :( liudna kai taip. bet buna zmoniu, kurie susitvarko gyvenima :) taip gali padaryti stiprios asmenybes.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-04-18 10:58

kai vyras megsta isgerti tai tikrai ne kas, jauni dauguma megsta, veliau tik nuo ju paciu priklauso ar prasigers visaiar  sumazins ir surimtes. Nepadeda cia jokie moralai,  niekas. Yra tik viena iseitis,  laukti kol pats susiprotes ir nuolat nesipykstant kalti i galva kad alkoholis tai blogis ir jei gers ateitis nekokia nusisviecia seimos praradimas ir pan. jei atrodo,  jam kad mazai geria tuomet reikia zymet dienas kuriom gere ,kaip Giedre patare, jei imanoma dar ir isgerto alkoholio kieki pazymeti. Ir stengtis sudominti, zvejyba, krepsiniu kitom pramogom, parodyti, koks idomus  ir prasmingas gyvenimas be alkoholio.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2009-04-21 19:19

Maniškis tai išgerdavo seniau, bet nuo to laiko kai mirė jo tėvas dėl alkoholio tai visiškai nebegeria net per didžiausias šventes. Aišku nuvažiavus į svečius visiems keista, bet dabar visi jau apsiprato ir visiems gerai.

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir alkoholis

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Matthias