Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir alkoholis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2009-02-05 10:11

Sveiki

Esu naujoke.Net nezinau kaip pradeti diskusija.Musu seimoje labai didele problema-vyras kuo dazniau isgerineja ir tampa priklausomas nuo alkoholio.prasau, kad negertu ir susirupintu ne tik savimi bet ir mumis-situacija jam isgerus tampa nepakeliama.nesutinka eiti i AA kluba,nei "koduotus".Ka man daryti?????!!!!! gal galite patarti???

nusivylusi

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-05 10:17

Sveika, labai uzjauciu tave, nera baisiau kaip vyras gere ir dar nepripazysta , kad yra priklausomas. Net nezinau ka patarti, as labai kategoriska tuo klausimu, jei taip butu musu seimoje neisvengiamos skyrybos musu lauktu. Bet tai neturetu aisku buti pirmas zinksnis, o tu jam kelei ultimatuma, kaip jis i tai reguoja ? Ka jis kalba? Kokia priezastis gerimo ? Gal reiketu jums keisti draugu rata, vyrui darba, na sunku ka pasakyti nezinant jusu situacijos.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-05 10:27

aplinkiniai jam nieko "neikals" i galva, kad jis blogai daro, jis visu pirma turi pats pripazint, kad tai liga,  o tada jau seks ir antras zingsnis gydymasis ar pan. nzn, sunku kazka patart kaip elgtis :(  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-02-05 11:02

Tikrai sunku ka patarti.Vyras turi pripazinti,kad jis serga,kol pats nesusivoks,nieks nepasikeis.Saugok savo seimyna ir daryk sprendimus.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-05 11:05

as kuo puikiausiai zinau ka reiskia gyventi su alkoholiku,tevas buvo paskendes i alkoholiko liuna ir dukters tevas toks pat buvo,tik aciu dievui kad dar nebuvom susirase gyvenome tik taip smutkes sumete,atsimenu kiek mama kovojo su tevu,budavo kad ne tik isgerdavo bet ir ranka keldavo pries mus ir mama,prasem kad uzsikoduotu,mama buvo nupirkusi tableciu trindavo i maista kad kai uzgerdavo alkoholio vemdavo,na niekas jam nepadejo nes jis nepripazino to kad yra alholikas ir jam reikia pagalbos,baigesi tuom kad surinkom jo smutkes isvezem pas jo motina o jo nebeileidom i namus,mama buvo issiskyrusi ,nuo alkoholio jis ir mire neperseniausiai jau daug metu jo nemaciau,o su dukros tevu man taip pat buvo nepyragai,nuo alaus skardines uzsibaigdavo su draugais girtumas iki zemez graibymo,tada dar buvau nescia ,ne savo salyje ir visiskai priklausoma nuo jo,bet kaip sakoma man gerai baigesi,kiek jis girtas mane nescia spardydavo,po gimdymo parvykusi namo buvau jo su musta su kudikiu ant ranku virtuveje ant zemes ismiegojom,kai prisimenu tai kas buvo net baisu ir pagalvoti,aciu dievui kad turejau geru pazinciu padejo man dokumentus susitvarkyti socialine parama gauti is valstybes,taip persikeliau viena pati gyventi ,o jis nebeturejo kur ir begyventi seimininkai isgyne ji lauk o mane palaike visom keturiom kojom,gavosi taip kad man jo pagailo tai priemiau gyventi pas save i atskira kambary su ta salyga kad uzsikoduos,jis uzsikodavo bet tapo dar ziauresnis po kodo,jis buvo toks kaip sankeris kuriuo negalejau atsikratyti,i policija kreiptis negalejau nes skaiciausi vienisa mama gaunanti socialine parama is valstybes,ir jis tuom malipuliuodavo,niekur nesikele is manes,bet lazda turi du galus,jis prarado darba o as pasakiau kad jis skristu i lt nes man sunku ji islaikyti ir apgavau ji kad greit parskrisiu,na jis ir isskrido,dar bilietus nupirkau kad tik nezdintusi kuo greiciau nes taip sirdyje jo nekenciau,telefonu jam pasakiau kad as nebegrysiu ir nezadu gyventi su juo ,dar po to sulaukiau grasinamu skambuciu,tokia mano istorija.o tau palinkeciau kantrybes ir stipriu nervu,kalbekis graziuoju,ikalk i galva kad ir vaikams rodo bloga pavyzdi,alkoholikas daznai bijo pripazinti kad jis toks yra ir kad jam reikia pagalbos nes daugumai buna geda kad jiems istikro reikia pagalbos ir jie sita pastoviai neigia as galiu ir negerti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-02-05 13:00

Ateja stiprybes tau.Saunuole esi,kad tvarkaisi savo gyvenima

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-05 13:42

na istikruju mano gyvenimas pasisuko 190 laipsniu kampu,airija palikau isvykau pas draugo i norvegija vasara atsventem vestuves ir susilaukiau sunaus,o ka iskentejau bijau ir prisiminti,kuo puikiausiai suprantu tas seimas kuriu tevas ar mama geria,bet jie nepagalvoja kad vaikams didziuli stresa kelia,o su buvusiu draugu nepalaikau jokiu rysiu,jis mergaites atsisake kai buvau nescia pasake kad ne jo vaikas,o man to uzteko vaiko dokumentai sutvarkyti mano vardu o tevas neegzistuoja,dabartinis tevelis myli ja kaip savo dukra,istikruju pagalbos reikia netik gerianciam teveliui ir zmonai kuri gyvena su juo taip gyvenant ir stogas gali pavaziuoti,tik manau kad lt nera labai jau kur kreiptis ,o jei ir yra psichologo pakalbos tai kartais i tokias seimas ziuri kaip pro pirstus.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-05 14:16

Nieko tu nepadarysi, kol vyras pats neužsinores ir supras kad taip negalima, žinau tkia problema pažystama iki širdies, nieko nepakeisi, kad kalbesi ar dar kažka  neko nebus, jis turi noreti pakeisti,pripažynti ir tureti stiprybes. O tai linkiu kuo didžiausias stiprybes viska ištvert,, nes žinau kad tai yra labai baisu. Pasiūlysi kuodotis pasakys kad nepijokas, sakis tau jog kai nores gales negerti, bet vistiek gers, kol pats nesusiprotes.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-05 16:41

Nelabai ka galiu patart apie gerianti vyra bandyk visus variantus o jei nepavyks ......Palinkesiu kantrybes ir sveikatos tau.Atejos istorija manau dar karta parode kokios moterys buna kantrios ir stiprios!Saunuole sekmes tau naujoje seimoje!

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-02-05 16:45

Sveika. Puikiai tave suprantu. Mano tėvas gėrė, gėrė ir brolis. Brolis turi 2 vaikus. Gerdavo savaitėmis, bet žmonos prašymų visiškai nesiklausė.  Geriausias būdas jį įtikint, jei yra kas artimas iš jo šeimos (jis galėtų pasikalbėt ir iškart imtis veiksmų. Pati brolį koduotis vežiau jau 3 kartus. Sunku su jais, viską neigia. Savaitinius gėrimus jis vadina "juk aš tik 2dienas gėriau". Reikia labai daug kantrybės, kartais turi kalbėt gražiuoju, kartais kai griežtas mokytojas. Mes su broliu net verkėm kartu. Na vyro brolį irgi vežėm pas daktarus. Tačiau jis toks stiprus žmogus, kad išsivalė organizmą, pažadėjo šeimai metus nebegert, o negeria jau 4metai. Mano pačios vyras vis dažniau stikliuką kilnoja ir nemato čia nieko blogo, ytariu ne už kalnų ir pačios tokios problemos laukia. Na bet laikykimės iesupraskim kada dar galim padėt, o kada laikas pasitraukt....

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-05 18:05

Praktiškas patarimas: Kadangi vis neigia, kad geria.

Žymėk kasdien kada geria ir kada būna blaivas (na ant kalendoriuko - kai išgeria, apibrauk tą dieną) ir taip kelis mėnesius. Čia būna toks mažas šokas jiems patiems.

Kitas būdas - jei turi galimybę, susikrauk daiktus ir išeik kad ir pas mamą trumpą laiką pagyventi. Sakyk, noriu skyrybų. Bet jei balsas drebės ir pamatys, kad tu blefuoji - nieko nebus. Pasakyk, kad jau pradėjai tvarkyti dokumentus skyryboms.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-05 18:42

sutinku,kad reikia drastisku priemoniu kartais. bet svarbiausia, jei tai nepades, tai man atrodo turi is tiesu nusiteikti, kad taip ir reikes padaryti. juk svarbiausia gyvenime buti laimingai, ir kad vaikai butu laimingi..juk nebutinai turi susitaikyti su situacija..kartais reikia iseiti...

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 200

2009-02-06 14:45

mano tevas buvo alkoholikas-gerdavo gerdavo ir nedarydavo isimciu,mama padave popierius skirybom...issiskyre mociute pati ji nuvede i anoniminius taip tevas jau 8 metai negeria,taciau seimos neisaugojio,nemacius jo buvau apie 5 metus...taciau paskambino susitikom,suzinojio kad laukiuosi buvo laimingas kad bus senelis-dabar su tevu bendraujame nuostabiai ir mama pasisneka su juo...visai kitas zmogus yra kai pradejo lankytis anuoniminiuose....dabar su teciu ne koki vyneli geriam o sultys ar arbata kuria jis labai megsta

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 84

2009-02-06 14:49

zinai ir as augau seimoje kur tevas gerdavo bet ir motina taip sumusdavo kad ji net kraujeis pludo ir mus su sesem puldavo auklet, bet kai suejo 16 m. as tevui neleidau skriaus nei saves nei sesiu tada jis uz tai mane is namu isvare :( ir nuolat sau sakiau kad mano maziukas nei manes nei mano vyro girtu nematys ... taip kad turiu nuostabu vyra kuris tikrai negeria ir neruko :) mykiu ji visa sirdute:*

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 84

2009-02-06 14:52

as susavo tevais nebendrauju jie vis dar kartu kiek zinau o nebendrauju jau 2 m. motina tai pat prasigere... o kai suzinojo kad laukiuos isvadino visaip :(

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-06 15:06

kristulka26 2009 02 05    

as labai kategoriska tuo klausimu, jei taip butu musu seimoje neisvengiamos skyrybos musu lauktu.

Nesakyk taip. Nes. Tu dabar gyveni gerai. Tavo vyras gal neidealus, bet jūs puikiai sutariat. Turit gražių vaikučių. Ir vieną dieną kažkas atsitinka TOKIO, kad jūsų abiejų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Vyras pradeda gerti. Ką darysi tuomet? Tikrai nemesi. Ir tikrai bandysi jį gelbėti. O vėliau priprasi taip gyventi ir vis sakysi "kodėl man???"

Aišku, jokiais būdais tau to nelinkiu. Ir niekam kitam. Tik sakau, kad kartais taip būna.

Vandeni, Ką dar galėčiau patarti? Vyras turi suprasti, ką jis praras. Jei verksi, prašysi, maldausi - nieko nepakeisi. Jis turi suprasti, kad tu, šeima slysta JAM iš rankų. O tu tvirtai stovi ant kojų ir žinai, ko nori.

Dabar kokia situacija pas jus šeimoje? Garantuoju - vedybos iki grabo lentos. Ir jis tą žino. Nėr dėl ko stengtis.

Turi TAIP rūpintis savo vaiku / -ais ir svarbiausiai savimi, kad jis suprastų, kad tu esi žmogus ir stiprus žmogus be jo. Kitaip sakant, išgyvensi ir be jo.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-02-06 15:32

Pritariu.  Tačiau išeiti iš namų nėra geriausias variantas. Išeiti žinoma galima, bet kas paskiau. Gali pabandyt (jis aišku supratęs ko neteko, ateis prašyt atleidimo).  Jei tai jam bus pamoka, tai jis tikrai imsis veiksmų, koduosis ar į anoniminius pradės eit.  Tačiau jei tas prašviesėjimas bus trumpalaikis, tai sekantį kartą iš namų turi eit tik tuomet, kai jau būsi tikrai nusprendusi su juo nebegyvent. Nes jei tu grįši ir po antro maldavimo, tai taip tik pakelsi jo savimeilę, jis jausis visagalis, nes tu be jo negali. Taigi, jei jį paliksi (bet kai jau būsi viską išbandžius) tai nesigręžiok atgal, nes tuomet nei jam nepadėsi, nei pati jausies stipri.  Tikiuos dar pavyks jį į protą atvest.  (Mano brolis puikus žmogus, dabar gal kokie 5mėn negeria, bet mes abu puikiai žinom, kad vėl mums teks važiuot į ligoninę. Gal taviškis daugiau valios turės) Sėkmės tau

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-02-06 17:33

MANO TEVAS GERE   NEMAZAI. MANE IR SESERI   SKAUDINDAVO NUOLATOS. GIRTAS JIS BUDAVO LABAI AGRESYVUS.   MES BROLIO NETUREJOM, TAIGI NEBUVO KAM JAM RAGUS APLAUZYTI.  KAI MES UZAUGOM IR  DABAR JAU  KIEKVIENA TURIM SAVO NAMUS, SU SIAUBU PRISIMENAM VAIKYSTE.

O TEVAS TEBEGYVENA SU MAMA. JIS DABAR NUO ALKOHOLIO TAPES NEIGALIU. JAUCIU, KAD MAMAI VIS SUNKIAU PAKELTI BUVIMA SALIA NEKIANCIAMO ZMOGAUS IR DAR JI SLAUGYTI.  

TIEK AS, TIEK IR SESUO MANOM, KAD  NESISKIRTI - BUVO MAMOS KLAIDA.  NES GYVENIMA SEIMOJ PRISIMENAM KAIP PRAGARA. ..

LINKIU   JUMS STIPRYBES, PRIIMANT  SPRENDIMUS.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 77

2009-02-07 21:30

panasi situacija buvo ir pas mane,vyras gere kol mes susikrovem manta ir pabegau pas mama su 2 vaikais.skaudi tema,nesinorisi prisiminti,bet galiu pasidziaugti kad istekejau antra karta ir esu laiminga zmona,vaikai turi nuostabu teti.buna gyvenyme stebuklu,tiesa viena kart is pragaro isejai jau atgal stengiesi negrizti ir jau  i vyrus ziuri kitaip.tiesa tas pirmasis vyras taipat neprisipazino esas liune alko,taip ir mire nuo sitos baisios lygos.linkiu kad moteris nebijotu ir keistu savo gyvenyma,nekentetu,o zinom pacios kad labiausei kencia vaikai.stiprybes jums visom

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-08 11:44

saunuole burbuli! aisku lengva pasakyti, kad iseitum, kai tokios situacijos neturi, realybe kitokia...bet alkoholizmas sunki liga, galima sakyti nepagydoma ir tiek gyvenimu aplinkui sugadina...labai retai, kad zmogus is to liuno istruksta. nors mano motina sugebejo teva istraukti. jau 30 metu kaip negeria...bet tokiu turbut nedaug..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir alkoholis

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.