Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų priežiūros...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2011-08-13 13:11

Niekada negalvojau,kad teks imtis grieztai    priziureti plaukus...va jau du metai po gimdymo slenka plaukai.tai nusipirkau sampuna ir losijona,,Plantur39,,.rezultatas jauciasi ir netgi labai.gal kas taip pat toki naudoja???

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2011-10-27 21:18

aš tai naudoju REF http://www.topbeauty.lt/ref/plauku-prieziuros-rinkiniai/ref-rinkinys-sampunas-300-ml-kondicionierius-250ml-2, gavau dovanų, esu tikrai patenkinta. kai anksčiau galvą plaudavau kiekvieną dieną, dabar dar 3 dienos vakare padoriai atrodo

Paskutinį kartą redagavo: sdfsd (2011-12-11 13:56)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-12-23 21:11

Sveikos, niekada nenaudojau tiesintuvo bet dabar kai plaukai ataugo ir nenoriu ju kirpti man reikia kaskaip juos tvarkyti... Tai visai nieko atrodo kai issitieinu beda ta kad nezinau koks tiesintuvas gerenis ir panasiai... Aisq internetinese svetainese kaip varle.lt ir pigu.lt avitela ir panasiai raso tuos aprasimus bet manau kad tik praktika parodo ant kiek jie veiksmingi... Mano plaukai labai neklusnus tai norisi nusipirkti preke kuri man butu veiksminga. Beja nuo tiesinimo plaukai palieka labai nusiure. Ka naudojat kad jie atrodytu sveiki?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-01-12 21:32

Kerastaze , tai liuks ilgai as ja naudojau, labai man patiko. Tik cia ne skelbimam vieta  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251

2012-05-28 20:38

Gal kuri esat naudojusi Redken plauku prieziuros priemones? Labai noriu isbandyti Real Control,kvepia  nuostabiai Tik neaisku kaip poveikis,siuo metu naudoju L'occitane sausiems pazeistiems plaukams,kvapas nekoks,bet galima priprasti Is kerastase esu naudojusi ciment thermique,gan neblogas,tiek sampunas,tiek balzamas ir ta priemone tiesinimui,ir dar esu is tos pacios serijos turejusi plauku seruma (Lt nemaciau,kad butu) geris

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

2012-05-28 20:41

Pi788 2011 12 23    

Sveikos, niekada nenaudojau tiesintuvo bet dabar kai plaukai ataugo ir nenoriu ju kirpti man reikia kaskaip juos tvarkyti... Tai visai nieko atrodo kai issitieinu beda ta kad nezinau koks tiesintuvas gerenis ir panasiai... Aisq internetinese svetainese kaip varle.lt ir pigu.lt avitela ir panasiai raso tuos aprasimus bet manau kad tik praktika parodo ant kiek jie veiksmingi... Mano plaukai labai neklusnus tai norisi nusipirkti preke kuri man butu veiksminga. Beja nuo tiesinimo plaukai palieka labai nusiure. Ka naudojat kad jie atrodytu sveiki?

Perkant tiesintuva reikia atsizvelgti is ko pagamintos tiesinimo ploksteles,labai svarbu,kad reguliuotusi temperatura Ir aisku,kad plaukai atrodytu nepriekaistingai reikia naudoti ivarias priemones apsaugancias plaukus nuo karscio

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

2013-02-09 13:45

Alinga 2009 02 12    

kažkur girdėjau,kad plaukams skirtos priemonės,parduodamos mūsų parduotuvėse yra pilstytos Lenkijoj.Tas pats ir su skalbimo milteliais...Aš irgi šituos dalykus perku svetur,jei tik pasitaiko galimybė.Arba perku parduotuvėj' "Prekės Kirpykloms",Tikrai įsitikinus,jog jos tikros.Ir pirmenybę teikiu vokiškai produkcijai...Aišku tai kainuoja kažkiek daugiau už parduotuvines,bet žinau jog galiu rasti tai kas man tiks.

As irgi girdejau, todel perku tiesiai is femina bonos eshopo, nes jie grozio salonams ir kirpykloms profesionalia kosmetika tiekia tai bent ramu kad geros kokybes bus..

Plaukams naudoju Keune su keratinu linija kolkas nieko geresnio nesu atradusi :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 67

2013-04-10 21:43

Sveikos mergaitės, turiu bėdą bėdelę - po gimdymo niekaip nesusitvarkau su plaukų slinkimu. Žaidžiu su šampūnais ir kaukėm, bet galvoju, gal nepagailėti pinigėlių ir nusipirkti Regaine? Gal kam teko naudoti? Ar veikia? Ten ilgai terliotis juo reikia kaip suprantu ir pastoviai kad efektas būtų, bet dievaž, gal lengva paranoja, bet berods plikę turiu... Niekada nebuvau Mikasė Ilgakasė, dabar visai trumpaplaukė.. 

2013-05-26 23:46

Sveika. Kazkada kazkur skaiciau,kad per nestuma kaikurios moterys diziaugiasi pagrazejusiais,isveslejusiais plaukais Tai vat,o po gimdymo tie ''neteisetai'' priauge plaukuciai tiesiog iskrenta ir niekas cia tau nepades,nei brangiausi sampunai,nei namines kaukes  ''kalti'' hormonai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-07-17 13:09

Sveikutė :) efektyviausios priemonės nuo plaukų slinkimo, tai  DS Laboratories linijos prekės :) specialiai nėščiosioms tinkanti priemonė Ds Laboratories Spectral.RS Priemonė stabdanti plaukų retėjimą bei slinkimą  :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2013-08-13 12:20

As tai labai daug ir ivairiu priemoniu plauku prieziurai turiu. Net neatsiminciau visu isvardinti :D  

Mano plaukai sausi, tad naudoju ir kauke, ir kelis aliejukus, turiu plauku sukavima lengvinanti purskikli, nenuplaunama balzama ir kt. Labai daug ir ivairiu priemoniu ir skirtingu gamintoju esu isbandziusi.

Dabar man nepamainoma linija yra italu prekinio zenklo Orchid Oil. Nerealiai atstato plaukucius http://www.kosmetikaplius.lt/kosmetika.html/?&trademark=67

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-10-01 15:58

Man nuo slinkimo labai padejo kapsules su biotinu http://www.iherb.com/FutureBiotics-Hair-Skin-Nails-135-Tablets/3636?rcode=zlf148  per dvi savaites visiskai nustojo slinkti plaukai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2017-12-28 08:41

O koks plaukų kondicionierius tinkamiausias besipučiantiems plaukams? Bandžiau priemones ir su kokosu, ramunėlėm bet didelio efekto nepajutau...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 9

2018-03-30 17:29

Šiaip man kirpėja sakė jokiu būdu nepirkti tų visų parduoti\uvinių šampūnų, kadangi ten vieni chemikalai, visiškai nenatūralūs, kurie kenkia plaukams ir jiems padeda tik tam kartui, kadangi apgaubia plauka tik iš viršaus. Tai po to karto visa šeima pradėjome naudoti iš čia priemones: https://www.parfumexpress.lt/katalogas/plauku-prieziuros-priemones/ jos yra įperkamos, dažnai būna su akcija ir tikrai matosi kitoks rezultatas. Man tai kaip man, aš vyras, bet žmonai tai tikrai labai patinka, ji dar ten visokių mineralų prisiperka (tik jau kitoje parduotuvėe, nepamenu kaip vadinasi, bet ne elektroninėje). Žodžiu, saugoite savo plaukus ir geriau naudokite tik patikimas priemones 

2018-04-17 16:42

Išbandžiau daug šampūnų ir kondicionierių kol tiesiog supratau, kad šampūnai iki 10 EUR nieko gero. Vienam salone užmačiau kad plauna plaukus su Keune ir nusipirkau išbandyti pati tai skirtumas kaip diena ir naktis :) tai turbūt kaip ir su visoms kosmetinėmis priemonėmis kokybė=kaina ir atvirkščiai :)

Labai mėgstu gauti dovanas!

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų priežiūros...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Doroteja