Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų priežiūros...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2009-02-18 15:05

man patinka kaikuriose kirpyklose naudojamos KEUNE firmos plauku prieziuros priemones,tik nezianu is kur butu galima ju isisgyti,gal apie KEUNE esate kazka girdejusios?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251

2009-02-18 19:20

Tikriausiai tavo plaukams Giedre,nereikia ypatingos prieziuros.As buciau laaabai laiminga,jei man uztektu paprasto sampuno ir mano garbanos butu grazios Mano plaukai labai veliasi,puciasi,siausiasi.. Vienu zodziu visos blogybes viename O jei dar paeksperimentuoju su sampunais,tai ta diena geriau likt namuose su savo ''gandralizdziu'' ant galvos..  Vienu zodziu kazkoks kosmaras.. Noreciau turet tokius plaukus,kaip pas tave

Viena karta daziau kirpykloje su keune dazais,tai man labai patiko spalvyte  O sampunu,balzamu ir kt. nebandziau... Redusha is kurio tu miesto? Girdejau,kad Kaune ''Femina Bona'' dirba su sios firmos produkcija.Manau,kad ir kitose kirpyklose turetu but,tik reikia paieskot

Paskutinį kartą redagavo: Versace (2009-02-18 19:24)

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-02-18 21:26

redushka 2009 02 18    

man patinka kaikuriose kirpyklose naudojamos KEUNE firmos plauku prieziuros priemones,tik nezianu is kur butu galima ju isisgyti,gal apie KEUNE esate kazka girdejusios?

Visas priemones, plauku prieziurai galima isigyti grozio salone, kuriame yra prekiaujama ta produkcija.  Jos yra daug kokybiskesnes, nei tos, kurios parduodamos parduotuvese. Man teko susipazinti su KEUNE produkcija, tai nepasakyciau, kad paliko dideli ispudi, o ir  kainuoja brangokai...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-19 09:52

Versace 2009 02 18    

Noreciau turet tokius plaukus,kaip pas tave

Čia žinai kaip yra: kai turi lygius plaukus, tai nori garbanotų. Kai turi garbanotus, tai leki lygintis :D

Aš ir dabar su savotišku pavydu žiūriu į tuos plaukus, kurie linkę garbanotis Turiu drauges garbanes ir kažkada išėjo kalba apie šukavimąsi, jos man sako - o kam? nereikia šukuotis. Aš - kaip tai???

Susidėjau cheminį. Ir susišukavau :D Tai supratau apie ką jos šneka :D

Lygūs plaukai vieni pliusai ir minusai, besišiaušiantys ir besigarbanojantys - kiti. Bet šiaip - nesiskundžiu savo plaukais :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-20 15:01

Tikrai taip,taikliai pasakyta Giedre Bet pas mane beda tame,kad jie nesigarbanoja,o siausiasi! Kad ir,kaip bebutu keista pries gimdyma turejau grazius (tik dabar atrodo,kad grazius) garbanotus plaukus,po gimdymo praejus mazdaug menesiui,mano garbanos dingoLiko tik besisiausiantys plaukai.. Kai sutikdavau senai matytus zmones,jie net klausdavo manes,ka padariau su savo garbanom.. Idomu ar dar kam nors taip yra buve?.. p.sTikra tiesa,kai turejau garbanotus plaukus,norejau tiesiu,o dabar- atvirksciai

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-20 15:30

Aš tokius dalykus tik teoriškai esu girdėjusi, kad po gimdymo pasikeičia plauko struktūra. Čia susiję su hormonais.

Mano dviems draugėms paauglystės laikotarpyje pradėjo garbanotis plaukai, nors iki to buvo tiesut tiesutėliai - dabar garbanės :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-02-27 22:42

Versace 2009 02 18    

O kokios konkreciai firmos,naudoji? Man labiausiai tinka ir patinka L'oreal,dabar  esu nusipirkusi is vaistines ''Elgon'' ampules sausiems-pazeistiems plaukuciams,dar tik pora kartu naudojau,bet rezultatas jau matosi

aš naudoju C:EHKO (ewald haar konzept) nera brangi kosmetika bet tikrai gera.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-27 23:02

sveikos mamytesas naidoju tai AVEDOS firmos priemones plaukams.labai patinka man plaukai tokie svelnucei pasidare ir zvilgantis.

2009-02-28 09:40

As rekomenduoju isbandyti JOICO produkcija, ja galima isigyti grozio salonuose. Gera kokybe ir labai didelis pasirinkimas sampunu, balzamu, serumu ir t.t. Tos kurios naudojate daznai tiesinimo znyples, tai verta tureti JOICO SILK RESALT apsauga nuo karscio, tai purskiklis . Ir LOREAL isleido nauja serija NATURE, sampunu ir kaukiu is naturaliu produktu

2009-03-03 14:26

Geras! Net nezinojau,kad L'oreal isleido nauja serija plaukams As dabar galvoju isbandyt ''Davines'' produkcija,kirpeja labai gyre,sake,kad nerealios priemones,idomu,kaip is tikro yra Beje radau ju puslapyje sampunus,balzamus ir kt priemones su aprasymais ir foto. Jei kam idomu: www.davines.lt

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-07 18:00

na mano plaukai,tiesūs,ilgi ,riebūs,ir dar laaaabai veliasi.i kirpykla nueinu ne dažnai, jau gal pusė metų kaip nebuvau,apsileidau.,nes mano kirpėja, su kuriom nutariau nebeeksperimentuot,nes visko buvo kai buvau trumpais plaukais ir nudažo baisiai ir nukerpa ne kaip,gyvena gan toli,70 km.nuo mūsų.tai užtat tenka pakentėt.tada psikerpu galus pasidažau ir vėl gerai.dažniausiai stengiuos naudoti AVON priemones jos man labiausiai patinka ir tinka,nes kas yra lietuvoje tai tikrai š...

2009-03-08 19:07

Tikriausiai tavo plaukai prie saknu yra riebus,o galai sausi.. Pas mane pacia labai veliasi plaukai,daug pastangu reikia ideti norint juos issukuoti Dabar naudoju specialias ampules,skirtas labai sausiems plaukams,gydymo kursas 1men. Slapius plaukus sukuoju su medinemis sukomis,o sausus su naturaliu sereliu sepeciu

2009-03-08 19:31

Jei plauku galai yra sausi ir veliasi, pabandykite naudoti aliejuka plauku galams. Jis naudojamas kada plaukai yra slapi arba sausi tik reikia naudoti saikingai, nes jis riebokas, tada daug lengviau issukuoti ir plaukai maziau veliasi. As ji naudoju po kiekvieno plauku plovimo Tinka net ir vaikuciams, nes jiems kartais irgi labai susivelia plaukuciai, daug lengviau issukuoti.

Paskutinį kartą redagavo: Maran (2009-03-08 19:32)

2009-03-08 20:47

As naudoju Kerastase oleo-relax seruma ir loreal professionel liss extreme seruma-fluida 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-03-09 05:13

Versace 2009 03 08    

Tikriausiai tavo plaukai prie saknu yra riebus,o galai sausi..

sveikos,

as cia biski priklydes, bet gal pagelbesit.  pas mane butent tokie plaukai - prie saknu riebaluojas nepraejus parai nuo galvos plovimo. isdziuve plaukai kaip sienas, su grebliu grebliuot ir galva padvigubeja. nezinau ka daryt, kai issiplaunu ir kol dar vos vos dregni jie, tai tokie plaukai man patiktu, bet kai isdziuna- katastrofa. jokiu zele nenaudoju, nes butu savizudybe. kartais naudoju plauku vaska, kai jau visiskas bardakas ant galvos. senai turejau toki dalyka kaip plauku balzamas ar panasiai, tai biski suminkstindavo plauka, bet visvien efektas pilnai netenkino. gal ka galit pasiulyt? gal reiktu kokios geresnes kokybes priemoniu?

ps plaukai linke pleiskanotis

aciu is anksto,
babauzis

2009-03-09 19:41

Laba, babauzi  Gal pabandyk plaukus plauti su riebiems plaukams skirtu sampunu (bet ne ilgiau,nei pora menesiu,nes gali labai issausinti plaukus),o plauku galus palepinti kauke-skirta sausiems plaukams,tik jokiais budais ja netepti saknu! Plauku kauke reiketu naudoti pora kartu i savaite,palaikyti nors 10min. Kazkur skaiciau,kad uzsitepus kauke, reikia uzsideti politlenini maisiuka ant galvos ir apsivyniojus ranksluosciu pusti silpna plauku dziovintuvo vejeli (taip sildant,plaukai geriau pasisavina kauke) na tikiuosi supratai ka norejau pasakyt Nusausintus plaukus reiketu palepinti plauku aliejuku ar serumu. O plauku formavimo priemones reiketu pasirinkti pagal plauku ilgi ir pan Tikiuosi nors kiek padejau.. O nuo pleiskanu labai gera priemone yra kauke-Sulsena,man ji pati geriausia

Paskutinį kartą redagavo: Versace (2009-03-09 19:43)

2009-04-03 09:58

Na,tai kaip sekasi rupintis ziemos nuvargintais plaukuciais?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-04-24 02:42

Viskas ka naudoju,tai tik sampunas ir balzamas :) laabai retai tiesinimo priemones,kad plaukai nepriprastu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-04-24 02:47

Maran 2009 02 18     redushka 2009 02 18    

Visas priemones, plauku prieziurai galima isigyti grozio salone, kuriame yra prekiaujama ta produkcija.  Jos yra daug kokybiskesnes, nei tos, kurios parduodamos parduotuvese. Man teko susipazinti su KEUNE produkcija, tai nepasakyciau, kad paliko dideli ispudi, o ir  kainuoja brangokai...

Ne visada,kas brangiau-kokybiskiau,is patirties darbo salone galiu pasakyti,kad buna daznai,jos priemone visai nebrangi,bet salonuose uzkeliama kaina kelis kartus ir zmones galvoja,kad priemones labai geros.Taip,yra visokiu,bet puse atveju tik reklama.O is parduotuviniu priemoniu,ka noret cia gero gauti toj Lt,kad vezama viskas per Lenkija ir skiedziama,net balzamas toks pat,koks yra cia ir uzsienyje,skiriasi kardinaliai,o kaina tokia pati-liudna,kad taip,kaip kokia Afrikos trecia salis gaunames...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-15 19:04

na kadangi mano plaukai ziaurei veliasi,tai vakar atgailejau pinigeliu ir nusipirkau sampuna ir balzama plaukams,nu man tai stebuklas,plaukai kaip silkiniai,ir nebesivelia tiek,dabar visada pirksiu define produkcijos sampuna ir kondicionieriu,mamai nupirkau lauktuviu proga tos paciso firmos plauku balzama ir sampuna palaikancia dazu spalva,kiek girdejau atsiliepimus tai daug kas giria sita produkcija norvegijoje

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų priežiūros...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Doroteja