Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų priežiūros...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251

2009-02-04 19:36

Kiek ieškojau tokios temos neradau Idomu kokias priežiūros priemones naudojat savo plaukučiams,kokios pačios mylimiausios ir pan. Ir ar daug dėmesio skiriat savo garbanų priežiūrai?

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-04 19:41

sveika , aš tikrai daug laiko ir priežiūros savo plaukams neskiriu, naudoju kerastazes kauke, man ji super, kiek bandžiau nėra man lygiu, jau pora metų , jos ilgam užtenka, pirmą kartą ją parvežė sesuo iš Filipinų, sako pabandyk, na kaip pabandžiau ir viskas iki šiol O taip tai į mėnesį kartą nueinu pas savo kirpėją į saloną, ten padažo, patvarko, primaitina visokiausiais vitaminais, pakerpa, kada reikia ir viskas  namuose kaukė, salone prisotinimo procedūros

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-02-04 20:30

SVEIKUTES   !

Oho, Kristulka , kaip tu myli savo plaukus . saunuole !

man tai geda pasidare paskaicius, as ne puses tiek jiems prieziuros neskiriu  .   i kirpykla einu tik kas 3-4 men, ir tai tik pakirpti.  o kaukiu nenaudoju jokiu.  bet plauti tai kas diena reikia, nes lb riebaluojasi...   o  nuo plovimo dazno,  galiukai kencia....

gal kas turite tokius kaip mano - greitai besiriebaluojancius, sausais galiukais plaukus?   ka naudojate?

2009-02-04 21:39

kristulka26,o is kurios kerastase serijos pas tave kauke? As turiu oleo-relax kauke,sampuna ir seruma plauku galiukams,is ju visu man labiausiai patinka sampunas Beje,ikeliau i albuma savo gerybiu foto,jei kas domina klauskit,atsakysiu

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

2009-02-05 10:56

Kazkur skaiciau,kad greitai besiriebaluojancius plaukus reikia plauti su riebiems plaukams skirtu sampunu,karta i savaite naudoti kauke,ja tepti per visa plauku ilgi tik nelieciant saknu,o plauku galiukams naudoti serumus,aliejukus. Tikiuosi pagelbejau

2009-02-09 18:59

Nejau mamytes, nepuoselejat plaukuciu?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-09 21:16

Plaukai mano nesigarbanoja, bet darau kaukes, purškiu plaukučiam visokiu vitaminu, bet negalečiau išgyventi be lako plaukams.. :(   be jo kaip  be ranku .

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-02-09 21:24

sveiki-ne manau kad plaukams gali padeti is parduotuviu kazkokie uz 10lt  kaukes ar pan-as naudoju is uzsienio uzsisakau- ir draugem uzsakau ir poveikis po pirmo panaudojimo!yra sampunai labai geri!as sugadinau nuo peroksido visi plaukai kaip sluota buvo suplonejo-luzinejo o galiukai tai baisus-o dabar svelnus-lengvai isukuojami ir greiciau auga!uzeikite i sita svetaine tikrai pades! www.public.fotki.com/grezo/

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-10 12:34

Na ką - pakapstom, ką gi mes turime savo plaukams: šampūnas, balzamas (man, vyrui, berniukui, mergaitei atskiri - gan brangi išeiga :D ), kadangi plaukuosena iškarpyti ir trumpi plaukai turiu kremą plaukams formuoti. Labai tinka ir patinka. Nes lakas labai džiovina, purškiama želė iš viso sugadino man plaukus, vaškas - per kietas, o vat kremas - pats tas mano plaukuosenai

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-10 12:46

gal man tik paranoja, bet is anglijos grizus i lt nusiperku sampuna, kondicijonieriu, nu lyg is normaliu parduotuviu, tai tikrai netikri, arba ne tokie, head and shoulders gi visada naudoju, arba pantene, lietuvoj visai kitokie, kvepia kitaip putoja kitaaip. viena kart net kondicionierius suputojo, kur tai matyta. nenoriu gasdinti, bet tubut i lietuva atveza kur nors sandeliuose keptus tuos sampunus...o su indu plovikliu fairy tas pats. mano mama net vezasi i lietuva is uk

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-02-10 15:12

Tikrai ne paranoja Kiek man teko naudoti sampunu,tai pas mus LT istikruju prastesnes kokybes.. Bent jau tie parduotuviniai,kaip kirpykliniai nezinau.. As uzsiprasau vyro,kad parveztu is uzsienio dideli kieki sampunu,balzamu,kaukiu ir tt. O kai kurias priemones,su drauge is braskiu siunciames

2009-02-10 15:14

Ne paranoja, ne paranoja... Pačiai teko ne kartą įsitikinti tuo...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-10 15:17

baisu tai, kad lupa kaip uz tikrus...gal avono geri ir body shop?

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-02-10 15:26

Body Shop - šiaip geri, bet nesu lyginusi su užsienio produktais.

Avon - irgi :) Kadangi aš apskritai nereikli kosmetikai (bent jau iki šiol taip buvo...), tai nelabai to skirtumo jausdavau. Tik matydavau, kad konsistencija kitokia, kvapas.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-10 15:41

Versace 2009 02 04    

kristulka26,o is kurios kerastase serijos pas tave kauke? As turiu oleo-relax kauke,sampuna ir seruma plauku galiukams,is ju visu man labiausiai patinka sampunas Beje,ikeliau i albuma savo gerybiu foto,jei kas domina klauskit,atsakysiu

kerastaze įsigyju iš užsienio, paprašau draugių kad parveštu, arba , kad atsiūstu  Dažnai būnu Klaipėdoje, ten akropolyje mačiau kirpykloje su šia linija dirba, bet nesu užėjusi paklausti ar galėčiau iš jų nusipirkti

2009-02-10 18:26

As maciau Vilniaus Akropolyje Salon+,tai ten tikrai pardavineja

2009-02-12 21:41

Idomu,o kiek jus isleidziat kiekviena menesi plauku prieziurai? Pas mane sumos buna ivairios,viena menesi virs 200lt,o kita menesi visai nieko

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-02-12 22:02

kažkur girdėjau,kad plaukams skirtos priemonės,parduodamos mūsų parduotuvėse yra pilstytos Lenkijoj.Tas pats ir su skalbimo milteliais...Aš irgi šituos dalykus perku svetur,jei tik pasitaiko galimybė.Arba perku parduotuvėj' "Prekės Kirpykloms",Tikrai įsitikinus,jog jos tikros.Ir pirmenybę teikiu vokiškai produkcijai...Aišku tai kainuoja kažkiek daugiau už parduotuvines,bet žinau jog galiu rasti tai kas man tiks.

2009-02-18 14:39

O kokios konkreciai firmos,naudoji? Man labiausiai tinka ir patinka L'oreal,dabar  esu nusipirkusi is vaistines ''Elgon'' ampules sausiems-pazeistiems plaukuciams,dar tik pora kartu naudojau,bet rezultatas jau matosi

2009-02-18 14:52

Na neeee - tiek neišleidžiu. Iki šių metų kaip ir neturėjau didelių problemų su savo plaukais, todėl man tikdavo ir lietuviško pilstymo chemikalai :D

Todėl labai daug plaukams ir nereikia išleisti - šampūno, balzamo užtenka 2 mėnesiams (nors tiesą sakant, čia tik taip spėju), apsikirpti - kartais kas mėnesį, kartais vieną kartą į 2 mėnesius. Tai vidutiniškai .... 50 litų? Dabar bus perpus pigiau, nes radau laaabai gerą kirpėją paprastoje kirpykloje :)  super

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų priežiūros...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Doroteja