Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Vibro kedutės ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-09 10:38

Tiesą pasakius kažkaip viską padarau nereikia tiek jau ant rankų man manosios laikyti. kai jau visai blogai tai ir laikau ir darbai niekur nepabėga. kai miega viską kuo puikiausiai spėju  ir nereikia čia taip pykti atrodo ,kad kažin ką jau pasakiau

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2008-11-09 10:52

zydroji 2008 11 09    

Tiesą pasakius kažkaip viską padarau nereikia tiek jau ant rankų man manosios laikyti. kai jau visai blogai tai ir laikau ir darbai niekur nepabėga. kai miega viską kuo puikiausiai spėju  ir nereikia čia taip pykti atrodo ,kad kažin ką jau pasakiau

O tai kur jusu mazoji buna, jei ne ant ranku, kai kazka darote? Be to, jums gerai, jeigu jusu vaikas miega ne 20-30 min, o bent pora valandu. Yra tokiu kudikiu, kurie tiek nemiega diena. Ir kaip cia nepyksi, jeigu izeidziat kitas mamas, lyg jos nemyletu savo vaiku ir tingetu su jais bendrauti pagal jus  Manau, ir jums butu nesmagu, jeigu kazkas pasakytu, kad "Tu nemyli savo vaiko, tingi su juo bendrauti".  Be to, man valgyti daryti su vaiku ant ranku tikrai neatrodo saugu, tada jau geriau tegul jis pabuna kokioj vaikstynej ar supynej salia manes.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-09 10:52

zemuoge 2008 11 09    

na taip labai cia niekas ir nepyksta,bet tada dziaugiames uz tave kad tu viska pasidarai ir tavo dukryte ne is tokiu vaikuciu kuriems nereikia demesio,kaip tu nematai nieko cia labai blogo ka pasakei taip mes nematome nieko tame blogo kad vaikuciai supasi supuoklese paprasciausiai tau ju nereikia tai tu ju ir nepirkai o mum ju reikejo mes ir pirkom ir nereikia tada taip sakyti kad tik supyniu reikia toms mamytems kurios tyngi su vaikuciais uzsiimti

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-09 15:35

gerai daugiau nieko ir nebesakysiu bus ramiau...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2008-11-11 20:10

ritukasx 2008 11 08    

Dabar gi pilna tu supyniu, tinkamu nuo pat gimimo, ir pacios supasi, ir vibruoja, ir groja, ir zaisliukai sukasi virs galvos, ir svieseles mirksi, ir staliukas su zaisliukais, ir saugos dirzai...  kokiu tik norit galima isigyti, bet dauguma tokiu brangiai kainuoja, kelis simtus litu. Na va pavyzdziui cia pasiziurekit  www.karolis.lt/    Mes tai kazka panasaus nusipirkom pagal skebima, naudota, tai siek tiek pigiau gavosi ir esam patenkinti

Is tikruju supyniu pasirinkimas yra labai didelis. Taciau reikia tik siek tiek paieskoti ir rasit tikrai prieinamas supyniu kaineles :) Kaip pvz. tame paciame www.babymarket.lt/lt/prekes/vaikstukai--sokliukai--supynes/ puslapyje supynes yra gan pigios.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2008-11-11 20:15

na as tai patenkinta kad turim supyne, nors ir brangiai mokejom

2008-11-11 20:17

Gvidutis 2008 11 07    

visos cia labai graziai kalbat apie supynes reisk ir man isigyt, na as tai maziuka pasiguldau-pasisodinu i kedute, kuri irgi supas, tai kai reik nusnesu i virtuve pasupu truputi ir ji pati supas, kol sustoja, vel paspaudziu uz kojos ir vel truputi supas,,,, tai irgi galiu nors truputi virtuvej apsisukt .... nes jei ne miega lialius mano turi mane matyt, dar su zaislais sunkiai sekas zaist tai turi jaust mama salia....

Paskaiciusi tavo komentara prisiminiau viena kedute kuria maciau. Pasiziurekit kaip puikiai issprendziamas kedutes klausimas kokio amziaus vaikams ji tinka - www.babymarket.lt/lt/prekes/gultukai--supynes/,prid.2614 . Va cia tai ilgaamzis dalykelis :) Patiko jis man labai :)

2008-11-11 20:18

sandriukas 2008 11 11    

na as tai patenkinta kad turim supyne, nors ir brangiai mokejom

Manau, vaikeliui negaila net ir visu pasaulio pinigu :)

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2008-12-13 15:07

visos sitos supynes liux ;) tik tokiu neturim, nes namie vietos tada visai neliktu :D bet va, as tai noriu tokius supyniu, pametat tarybiniais laikais buvo, kur ant skersinio galima buvo kabint su tokiom virvem ir apsauginiu lanku?   tik va beda  nerandu tokiu, panasu varianta buvau radus "Limpopo" berodc, bet ten lb virves trumpos, nesiilgina... gal kas gali patart kur galima rast? 

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2008-12-13 15:17

as tokiu maciau kaune bazej, tik nemenu kelintam sandeli... ir dar jauciu kontynoj butu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2009-02-03 11:35

Sveikos mamytės,kokia jusu nuomone apie šios du daiktus?Ar padėda jie vaiko priežiūroje?Nes mes turime vibro kėdutė ir mums ji tikrai labai praverčia, vaikelis ten ne tik žaidžia, bet ir miega, o vibracija padėda kartais mums ir nuo verkimo bei pilvelio skausmu, nors esu daug girdėjusi, kad jos labai negerai, atseit vaikas pripras prie vibracijos, ir paskiau be jos negales užmigti ir pan,taigi mamytės pasidalinkime savo nuomone ir patirtimi turint šios daiktus

2009-02-03 11:44

zinau kad tokia tema jau yra.... nes rasaiu ten apie supyne. mes turim supyne ir esam patenkinti labai. daznai sedi zaidzia... supasi, klausosi muzikos. tuo paciu ir vibruoja ji...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-03 11:44

tiesa pasakius as sitos supines nenaudojau,bet manau nera blogas dalykas.del pripratimo gali buti,bet jei nebutu tos supynes priprastu prie konors kitko ar ant ranku buvimo,ar tiutes,taip kad jei turi tai ir naudok,nera cia nieko blogo

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-02-03 11:46

Labukas!! Mes turejom irgi vibro kedute-gultuka,tai mums labai praversdavo,kai dar mazesnis sunelis buvo,ten ir uzmigdydavau ir zaisdavo,kartais net palikdavau ten ir pamiegoti,nusinesdavau ir i virtuve ta kedute,as sau gaminu,o vaikutis patenkintas guli,mama mato,zaidzia. Na maniskis tai tikrai nepriprato prie vibro kedutes,kai ja isaugom,uzmigdau lengvai prie saves pasiguldziusi. Na tikrai geras daiktas tos kedutes 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-02-03 11:50

Pasiskaityk Fiona sitoje temoje apie kedutes

http://www.mama.lt/forumas/getTopic/13841

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2009-02-03 12:14

Dėkuoju mamytės už pasisakymus

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-03 16:15

Man tai tos kedutes buvo kaip isigelbejimas susodindavau savo dvynius,jiems labai patikdavo net ir uzmigdavo ten.Nemanau kad cia kazkas bloga,o prie vibracijos neturetu priprasti tad ner ko baimintis.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 40

2009-02-19 20:31

O as jau ne karta isitikinau, kad vaikiskams skirtus daiktelius labiau apsimoka pirkti internetu :)

2009-02-19 20:47

kodel???

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-02-19 22:05

Na zinot, paskiaciau ir pakraupau! Gal ta mama truputi per stipriai issireiske, bet jau ir jusu pasakymai tikrai ne ka maziau zeidziantys! Va mes tai neturim tos supynes nors mano mazulka manes ne tik kad is akiu nepaleidzia, bet ir nuo ranku nebenulipa, nes per ligeles priprato ant ranku. Ir ka, pasidarau viska ka man reikia. Aisku sunku ir kartais supykstu ant jos, kad ji tokai nenuorama, bet juk tai mazas kudykelis, jam priklauso tevus kankinti. O del tu supyniu tai tikrai neverta tokius pinigus kisti daiktui kurio labai greitai nebereikes.  Geriau tam vaikiukui koki lavinamaji zaisla nupirkti ar labai graziu pasaku knygu. Ir tik nereikia cia ant manes pradeti kaip ant tos mamos vaziuoti, mano vaikas taip pat miega vos 20min, ir ka, as dar gyva ir visi darbai padaryti, namai sutvarkyti ir vyras sociu pilvu vaiksto, bei svariais rubais. Ir cia ne tingejimas ar netingejimas, cia tiesiog nemokejimas bendrauti su vaiku. O pasupti vaika galima ir nat lauko supyniu.

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Vibro kedutės ir supynės...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
egidijus