Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Vibro kedutės ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2008-11-04 22:44

Turiu viena klausima. Esu nusiziurejusi viena supyne savo busiamam antrajam vaikeliui, bet nzn ar mano pasirinkimas geras... www.babymarket.lt/lt/prekes/vaikstukai--sokliukai--supynes/,prid.1877  gal jus bandet kazka panasaus

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-05 00:35

Mes tokia pacia turim, tik be staliuko, siaip tai geras dalykas, vaikui labai patinka. Iki 25kg tinka, tai ne taip ir trumpai. Tik viena bedele, kad vaikuciui paaugus, reikia gerai priziuret, kad nebandytu islip/ilipt.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2008-11-05 10:05

mes tai turim supyne kur pati supasi, irgi geras daiktas, tik ji iki metu....

2008-11-05 13:01

kristale 2008 11 05    

Mes tokia pacia turim, tik be staliuko, siaip tai geras dalykas, vaikui labai patinka. Iki 25kg tinka, tai ne taip ir trumpai. Tik viena bedele, kad vaikuciui paaugus, reikia gerai priziuret, kad nebandytu islip/ilipt.

As ir galvoju, kad su staliuku tos supynes daug patikimesnes o ir maitinimui sios supynes gal gerai butu :)

O is kur kristale tu pirkai savo supynes? :)

2008-11-05 13:02

sandriukas 2008 11 05    

mes tai turim supyne kur pati supasi, irgi geras daiktas, tik ji iki metu....

o kaip ji pati supasi?

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-05 13:50

Mes Čipolino parduotuvėj pirkom, 180 lt kainavo. Su staliuku gal ir nieko visai, bet mes jau maitinimo kedute turejom, o ir mums perkant tokio varianto neradom. O tas staliukas greiciausiai ir nusiima, kai nereikalingas buna.

2008-11-05 14:46

www.babymarket.lt/img/catalog/3ann_1877_1.jpg Supynes, kurias nusiziurejau irgi kainuoja tik 179lt. o dar ir su staliuku, tai manau cia is vis mums labai gerai pasiseke, kad tokia radom

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-07 10:09

nepykity bet tokie daiktai tik mamoms kurios tingi su vaiku pabendrauti

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2008-11-07 10:23

ant elementu.... o kodel kurios tyngi bendrauti priestarauju.... juk ir mum kartais reikia pailseti, mano mergyte manes nepaleidzia is akiu, o aki idedu i supyne, bent jau galiu indus issiplauti...

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-07 10:43

As irgi noreciau papriestaraut del to tingejimo, nes, pvz., supynes tai skirtos vaikucio pramogai, o ne mamu patinegimui, nes idejus i tas supynes, negali vaiko palikt vieno, reikia ji butinai priziuret, kad nebandytu islipt. Tai jau tikrai neiseina i det vaika i supyne ir kazkur sau ramiai sedeti... O vaikam toki daiktai smagu, na bent jau maniskis nuo pirmos dienos pamego ta supyne ir dabar praso supt kuo smarkiau.

2008-11-07 11:18

as tai palieku yra saugos dirzai ir lankas toks, aisku db ji maziuke, velaiu jau negalesiu palikti....

2008-11-07 12:37

As ir manau, kad supynes yra ne ti kdziaugsmas vaikuciui, bet ir sioks toks palengvinimas mamytei :) juk vaikasg ali suptis o tu gali rubelius lyginti, indus plauti ar net pasidazyti  Sitas dalykas manautikrai geras :)

O tai maniezams irgi nepritari?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-07 17:38

nu jau tegul man ta mama atleidzia bet jau toks pasakymas kad mamoms kurios tyngi   nu tikrai pikta pasidare,cia juk vaikuciui pramoga aisku ir mamai pagelbeja,bet mano dukryte neturejo tokios kur kudikiui visai mazam supti bet mes butume greitai isauge nes nemazai svere,bet dabar ju yra begale kur iki kokiu net 2m. suptis gali bet kai jai suejo metukai tai gavo dovanu tokia kur prie lubu prisitvirtina tai manes net pati prasydavo kad ikelciau suptis ir jai smagu ir man uztekdavo laiko su siurbliu per kambarius perlekti,tikrai UZ supynes ir jai tik galit mamytes sau leisti pirkti vaikuciams tokius dalykus tai ir pirkit ir supkites i sveikatele tos mamytes pasakymu tai gal ir kaip paaugs jos vaikuciai neleis suptis

Lilypie Pregnancy tickers

2008-11-07 17:51

mes pirkom nuo gimimo iki metu supyne... bet pirksim ir didesniai aisku jei kisene leis... o sita pasiliksim antram vaikuciui...

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-07 22:25

visos cia labai graziai kalbat apie supynes reisk ir man isigyt, na as tai maziuka pasiguldau-pasisodinu i kedute, kuri irgi supas, tai kai reik nusnesu i virtuve pasupu truputi ir ji pati supas, kol sustoja, vel paspaudziu uz kojos ir vel truputi supas,,,, tai irgi galiu nors truputi virtuvej apsisukt .... nes jei ne miega lialius mano turi mane matyt, dar su zaislais sunkiai sekas zaist tai turi jaust mama salia....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-11-08 10:41

taip taip grazi pas Sandriuka supyne ir Ema buvo isodinta pasisuptitik va musu truputi bailiuke,bet apsiprastu. Jeigu nuo mazu dienu butume pirke supyne tai nebijotu... as galvoju gal ir gerai butu nusipirkti: :)

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-08 16:51

gerduxe 2008 11 08    

taip taip grazi pas Sandriuka supyne ir Ema buvo isodinta pasisuptitik va musu truputi bailiuke,bet apsiprastu. Jeigu nuo mazu dienu butume pirke supyne tai nebijotu... as galvoju gal ir gerai butu nusipirkti: :)

Arba palaukit pirmojo gimtadienio, gal ta proga kas nors susipras padovanot, jei is anksto uzsimintumet, ko maziulei reiketu...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2008-11-08 17:45

Dabar gi pilna tu supyniu, tinkamu nuo pat gimimo, ir pacios supasi, ir vibruoja, ir groja, ir zaisliukai sukasi virs galvos, ir svieseles mirksi, ir staliukas su zaisliukais, ir saugos dirzai...  kokiu tik norit galima isigyti, bet dauguma tokiu brangiai kainuoja, kelis simtus litu. Na va pavyzdziui cia pasiziurekit  www.karolis.lt/    Mes tai kazka panasaus nusipirkom pagal skebima, naudota, tai siek tiek pigiau gavosi ir esam patenkinti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2008-11-08 17:50

zydroji 2008 11 07    

nepykity bet tokie daiktai tik mamoms kurios tingi su vaiku pabendrauti

O man idomu, jeigu Jus visa laika su vaiku bunat, "netingit" bendrauti istisai, tai kas tada Jums valgyti padaro, kas namus sutvarko? Ar viska padarot su vaiku ant ranku?

2008-11-08 18:00

gerai cia pasakyta ar viska padarot su vaiku ant ranku??

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Vibro kedutės ir supynės...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
gabija ivoskaite