Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Prienų mamytės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-02-03 11:21

Su dukryte lankiausi pas Imbrasiene, tai ir dabar pas ja...Man 24m,dirbau buhalteres padejeja, siuo metu bunu namie,buvome isvaziave i uzsieni, tai ten teko dar padirbeti....O kol kas mes su dukryte LT, o vyras dirba uzsienyje, bet neuzilgo turetu gristi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2011-02-03 11:27

O as pernai balandi turejau persileidima, pries kuri lankiausi pas Imbrasiene, ir kai pasirode kraujo, ji sumaste mane dar ant kedes apziureti. Tai po to visai nukraujavau. Tai as siek tiek pikta ant jos. O tu gal naudojies skype? Galetume daugiau pabendrauti.  

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-02-03 11:36

Na, matai, kiekvienai savo,mano pazistama yra pasipyktinusi gyd.Gorina., nes ji persileido, o si sake nera reikalo ziureti per echo, taigi sakau, kiekvienai savoKiekvienas gyd turi savo minusu ir pliusu, bet svarbiausiai, kad dabar viskas gerai tau ir zirniukui ir neuzilgo jau supuosite...Aha. turiu skype zydrius1982

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2012-01-16 12:32

Kazin ar daugiau mamyciu is Prienu nera? Butu smagu pabendrauti, veliau ir kokius susitikimus paplanuoti, savo atzalelemis pasidziaugti...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19

2012-02-01 11:07

Sveiki, labai atsiprašau, kad tokioje svetainėje skelbiu,bet šiuo metu rašau darbą ir labai trūksta moteriškos nuomonės apie psichinę sveikatą. Anketa anoniminė, truks 3 minutes, o padėsite labai labai :)
http://apklausa.lt/f/poziuris-i-psichine-sveikata-mwm9b3b.fullpage

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-09-05 14:17

sveikos mamytes as taip pat noreciau prisijungti :)

3

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Prienų mamytės renkamės...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Lukas