Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Atsipalaidavimas be...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-03 01:51

Sveikos,kaip isivaizduojat atsipalaidavima be seimos,turiu galvoje isejimas pas drauge ar seip koks pasisedejimas tarp mergaiciu?Kaip reguoja vyras i tai?As pati tai mazai kada turiu laisvo laiko sau kartais noretusi istrukt vienai is namu bet manasis tuoj uzsiraukia ir as dazniausiai lieku name o kaip jus?

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-02-03 09:14

oi aš tai labai norėčiau ištrukt kur ... bet nėra kur lelkų palikti... o eičiau greičiausiai masažo pasidaryti su aliejais ir panašiai... koks būtų kaifas...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-03 10:46

Ssitinku su draugem, turiu savo reikalu, nebūna problemų, vaiaks arba darželi, arba vyras pažiuriu nu o jei labai reikia tai turiu drauge gra. Vat paskutinių metų vyras išvažavo, drauges patčios vaikai serga, vaiaks mano serga na va niekaip negaliu išeiti, labai jaučias.. :(

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2009-02-03 10:49

Sveikos, o man ,zinokit, kartais ir paprastas nuvaziavimas iki parduotuves praskaidrina diena,tada visai kitaip jauciuosi, o siaip tai vyras kartais isleidzia koki savaitgali kur nors papramogaut,bet negaliu ilgai buti kazkaip, nes vis traukia namo pas dukrytegal del to, kad visa laika buname kartu ir pripratau prie to buvimo

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-03 15:50

Mes irgi kai viskas nusibosta susisodinu vaikus i masina ir vaziuojam kur nors kartais ir iki parduotuves uztenka nulekt prasiblaskyt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-03 16:19

su pirmaja ,kad ir iseidavau labai sazine grauzdavo, kai ruosdavausi galvodavau o dabar tai pabaliavosiu, vyniuko padarysiu . bet paskui sedziu mintys namuose nei tas vynas skanus...po antrojo tik karta buvau isejusi, tai gal ir maziau sazine grauzia...dabar laukiu atlyginimo kad galeciau po parduotuves kaip reikiant pavarinet...bet su vaikais po parduotuves tikrai neimanoma...

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-03 16:33

Na kadangi mes gyvename ne LT ir nera salia seneliu kuriems galetume dukryte palikti ir kurnors islekti tai visada vaziuojam kartu su ja,o kai bunam LT tai mamos savo paprasau kad paziuretu ir aplankau ir drauges ir su sese pasivaikstom po parduotuves ir pan., o dabar kai jau dukryte didesne tai vyras ir cia Svedijoje isleidzia kada ir viena su drauge prasiblaskyti ta prasme pasishopinti,o jei jau pramogaujam  kokiuose pramogu ir laisvalaikio centruose tai visada kartu su draugais,dukryte paliekam mociutei o kokia kita dienele nuvezam ir dukrele i vandens pramogu parka ir skiriam visa laika jos pramogom.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-04 10:08

Jo, kartais tikrai būna taip, kaip bigmama sakė: lauki, lauki, kol čia varysi, pabaliavosi, o vos tik peržengi slenkstį ir jau mąstai - kaip ten kas ten be manęs

Nors man išeiti būtina, uždaryta aš kaip žvėris pasidarau - viska nemiela, viskas negerai, pasidarau niurzga ir pikta ant viso pasaulio Bet kartais taip įsisuku į tą susitikimų, renginių ir pasisėdėjimų karuselę, kad tik ir svajoju apie savo namučius, su vaikais kilnojančiais stogą :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-04 10:19

tai jau taip. viskas pasikeicia kai tas pirmasis izengia i si pasauli, mes jau niekada nebusime tie zmones kurie buvome pries vaikus. tas nerimas liks su mumis iki mirties.    bet kai pagalvoji, tai argi tie baliai kinai teatras restoranai svarbiau uz tuos mazuosius, ar duoda daugiau malonumo? turbut kad ne. nors zinoma antakius issipesiot privercia(cia irgi gerai)

2009-02-04 10:27

Jau su tais antakiais tai nerealiai prijuokinai

Kiek kartų esu prikraupinus kosmetologes... Tai jau net neskaičiuoju :D Ir pačiai gėda, ir nežinai kur sulįsti, bet vis to laiko nėra - prie vaiko prisiklijavusi sėdi :)

2009-02-04 10:31

aha! as vis salonus keiciu nes geda buna grizti.  nors gal ir pamirstu kaip atrodau, nes apsilankau tik kai kelio nematau per plaukus...

2009-02-04 10:40

aha, mano kosmetologė klausia - ar labai reikia šią savaitę. Sakau, taip - nematau kelio per antakius :D

O su plaukais... Tai kartais tikrai baisu sugrįžti į tą pačią vietą

2009-02-04 11:02

nu pavaret jus cia abidvi ,gera doze juoko gavau,na man kazkaip nebuna problemu su antakiais pati pasipesioju,bet pas mane labai mazai reikia pesioti ir pasidazau pati chemiskai namie,o plaukucius tvarko sese,nes ji kirpeja,tai kai anksciau gyvenome LT tai kasas budavo sunku uzsiauginti nes daznai lankiausi pas sese kirpykloj,o dabar kai gryztam i metus du kartus tai su kasom kaip reikiant tai sese kaip isisuka tai oj kaip aptvarko,labai dziaugiuosi kad mano sese kirpeja tai kazkaip kitu net nebandzius,esu patenkinta jos darbu ir pasitikiu ja,kazkaip cia Svedijoj bijau net eit i kirpykla nes galvoju o jei apkirps ar padazys ne taip kaip noriu,nu va kaip nukrypau nuo temos,o kas liecia ta rupesti isejus tai ir man jis yra,kazkaip rupi visa laika nu kaip ten vyrui sekasi ar neverkslena dukryte kad mamos nera,nes ji per dienas su manim buna,ramiai labai jauciuosi kaip su savo mama palieku tai tada diedulis su ja ir keturiom vaiksto ir siaip visokiu jie ten atrakciju prisigalvoja,tai dukrytei niekada neliudna

2009-02-04 13:32

o dukryte tai garantija, kad neverksliana. man atrodo per daug vyrais nepasitikim, kai musu namie nebuna man atrodo pavirsta jie pavyzdingais teveliais, oho! ir vaikam neblogai -daugiau visko leidzia. va jei abu tevai iseina tai gal. bet ir  tai mes turbut per daug dramatizuojam...bet pasikeist negalim...

2009-02-04 13:39

Tai čia ir taip aišku, kad vyrai be mamų labai gerai tvarkosi su vaikais :)

Maniškiai ir laiku miegoti nueina, ir VISKĄ valgo, ir dar laiku į mokyklą ištopina, jei anksti išvažiuoju :D

2009-02-04 13:44

kalbant apie mokykla, tiksliau darzeli. mano vyras vesdavo, nes as nuo7v dirbau. tai primanipuliuodavi jinai ji del apsirengimo. palieku vienus rubus pasiimu is darzelio su kitais.. o jau madu sou neturedavau kartais kur akiu deti. vasara zieminiais rubais o ziema atvirksciai.... begu, nes bunda..

2009-02-04 16:19

nu jo neverkdavo ir kas keisciausia kad jau pasiruosdavau telefona kurnors isidedavau kad galeciau greiciau atsiliepti ir isgirsti jei skambintu o cia vaikstau tyla ir tyla,vis tikrinau ar rysys geras ar neissijunges ,o pasirodo jie puikiai ir be manes susitvarko ir leido mamai ramiai pasishopint,bet kad tos mamos mintys namie ,bet daugiau sakiau viskas,moka susitvarkyti ir be manes tai tegul dabar dazniau padraugaus abu

2009-02-04 16:31

maniskis tai pyksta labai kai paskambinu, mol ko cia skambineji, viskas gerai...

2009-02-04 18:44

tai as irgi neskambinau,bet laukiau kol pats paskambins,bet jis irgi nekvarsino man galvos,nors dukryte tai manes sake ieskojo ir truputi graudinosi,bet nieko susitvarke abu

2009-02-05 14:59

drauge i karmen opera kviecia. labai noreciau...tik nezinau kaip mamai pasakyti. vakarai pas mus chaotiski. didcke migdyt reikia, mazasis daug rekia...kazin ar teks man teodorus pamatyt, sazine uzgrauz...

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Atsipalaidavimas be šeimos

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
dfd
Deividas