Forumas > Sveikata > Ligų profilaktika ir... > Dantų briketai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-03 01:18

Gal kas dejot vaikams dantu briketus,nuo kokio amziaus Lietuvoje juos deda gal kas zinot,nes mes niekaip cia nesulaukiam o dukrai jau 11metu bus.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-03 14:48

nuo kokio amziaus deda negaliu pasakyti,bet drauges mergaitej 12 metu tai jai dabar des breketus,konsultavosi lt o dabar norvegijoje del breketu,bet cia labai brangiai iseis jei des breketus,tai manau kad ir tavo mergaitej jau galima deti breketus

2009-02-03 15:42

Tai ir mums ta pati pasake,nes kol visi dantys neizdygsta tol jie nededa,mes tai cia bandysim susidet na nezinau kainos bet manau daug.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-02-03 15:57

Sveikutes mamos!Ir as savo sunu vedziau del breketu i seimos centra tai irgi sake kad reik palaukti kol bus visi nuolatiniai dantys ,o privaciam kabinete sake,kad galim ir dabar deti ,bet ateiti reiks koreguoti.Tai nezinau ,kur teisybe.As palauksiu kol bus mano sunui visi nuolatiniai dantys ,nes dabar kaip tik kliba soniniai .Kaina sake nemaza ,konkreciai nepasake.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-04 10:11

Na tai žinoma, kad reikia sulaukti kol visi dantys išdygs! Kitu atveju visą gyvenimą ir koreguosi kiekvieno danties dygymą - tegul išdygsta natūraliai, kaip jie gulasi. Mano manymu, tik tada galima realiai įvertinti, ar reikia briketų, kuriems dantims ir pan.

Mano mergaitės dantys tai labai lygūs dygsta, tik kol kas tarpelis tarp priekinių dantų - žiūrėsim, gal suaugs. Nėra labai didelis ir jei neužklius tas tarpas, tai nieko ir nedarysiu ;) Svarbu valgyt gali :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-04 16:18

Maniskei jau visi izdyge ir visi lygus tik dantu sukandimas ne toks koks turi but.Tad norim kuo greiciau susitvarkyt kad zandikaulis normalei susiformuotu bet airiai cia niekur neskuba ne taip kaip lt nuejau ir sutvarke,tad teks laukt.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-04 16:35

Na taip - sukandimą tai tikrai reikia tvarkyti... Jei jau visi išdygę, tai tuomet tik laukit :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-05 00:54

Tai va nieko kito nelieka tik laukt gal sulauksim

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-02-05 11:07

Tokio amziaus vaikui dar plokstele galima deti,zymiai pigiau viskas apsieina.Mano dukra (8m) ja nesioja,rezultatais esu labai patenkinta,o praejo tik pusmetis

2009-02-05 16:03

Na as cia klausiau bet taip ir negavau tikslaus atsakymo apie tas plokstele biski cia sunkiau su jais susitart negu LT,jie nemato butinumo viskas jiems gerai daktarai cia keistoki net uz pinigus nesusitarsi reiks laukt savo eiles nors jau apie3metus laukiam.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2009-03-27 16:04

Apie dantuku tiesinima radau straipsni : http://www.pasveik.lt/naujienos/dantis-kartu-su-vaiku-tiesina-ir-tevai/33409

2009-08-12 00:56

Dekui,taip ir nesupratau pasiziurejo ortodontas musu dantuks tai dar 2 metams atidejo kazi kas cia gausis?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 146

2009-10-12 16:35

Sveikos. Mes pradėjom dantukus tvarkyt plokštelę, nes mano dukros viršutinis žandikaulis buvo siauresnis už apatinį. Airijoj ilgai ieškojom, ir suradom ortodontą Ashbourne, ir Dubline yra.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 10

2015-12-07 14:48

Renkantis kaip tiesinti dantis tikrai daug galimybių yra, manau geriausia eit pas odontologą ir asmeniškai kalbėtis vieniem plokštelės užtenka, kitiem reikia breketu, bet gi dar ir kapos yra. Mum patarė dėt berniukui plokštelę, tai tikimes padės ir sąkandis bei dantukai bus gražūs!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-03-31 23:59

Sveiki, briketu kolkas nereikia, bet norejau pasiklausti artima tema- kaip issirinkti dantu pasta? Nes anksciau nepastebedavau, bet dabar jauciasi, kad pasivalius su viena ar kita dantu pasta dantys buna jautresni, o kartais dantenas skauda.. Kokia jus naudojat?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2016-11-10 20:18

Manau, kad šiais laikais yra daug variantų dantų tiesinimui. Aš asmeniškai tiesinausi breketais, nes gydytojai taip rekomendavo 

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Dominykas