Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Mažeikių mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
38

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 423

2012-03-12 20:55

Labu,labu,labu Silta,grazu ir malonu pas mane siandien,po pietu +21 ir visa savaitele tokia pranasauja .Einu i mokslus,priziuriu namus,gaminu valgyti-vis tas pats pas mane .Arteja mazosios gimtadienis,tai jau pradejau galvoti kur svesim ?Kaip jus laikotes?Kas naujesnio vaikuciu pasauli?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2012-03-13 11:21

sveikos,na jo gyvenu ir as taip pat verdu tvarkaus ir vis po nanamus.mazajai isdygo 8 dantukas.kaip noreciau kad irp asm us butu 21,na bet jau jau pavbasareja ,o as apie vyrelio gimtadieni glavoju kur svesim taip butu smagu kad atsiltu palektumem iki sodo vis ne namuose.

]

2012-03-19 19:09

labadiena.Kaip visada tyluma ramuma .Vakar pas mus buvo mamyciu diena,tai vaikai susveikino,pasisedejom prie vakarienes ir atsventem .O siandien vel ta pati rutina .Salta,isijungiau sildyma namie .Vakar pas mus ir lijo ir snigo ir saule sviete ,ot angliskas orelis .

2012-03-20 11:52

sveikos,na ir pas msu tas pats oras,tik saulutes nebuvo,irk ur tas pavasarelis.pas sunu darzeli buvo juozapiniu turgus tai ejom su mazaja pasiziuret.siandien vyrelio gimtadienis tai laukia nieko nebus tik ateis uosviai,vis galvojom gal savaitgali kokiu saslyku prasikept bet kad ner to gero oro tai pasisedesim siandien

]

2012-04-09 23:47

Su Velykom jus !!! Mes atsventem kaip priklauso,pridauzem daug kiausiuku,sveiku nebeliko .Pusryciams namie sedom prie stalo seimos rateli,o pietums i svecius isvaziavom.Ten sventem ir lietuviskai ir angliskai .Mazoji gavo dovanu nuo Velyku Zuikio ir ne viena,tai laimes pilnos kelnes .Ryt visiems jau i darbeli,4 iseigines baigesi,o Vestute dar savaitele atostogaus,dar abi karaliausim namuciuose ,per gimtadieni gavo daug dovaneliu kur paciai reikia gaminti,piesti,klijuoti,lipdyti,tai dabar turi uzsiemima .Taip pat gavo vezimuka dovanu ir paspirtuka ,tai veiklos pilnos atostogos .O jus kaip Velykas atsventet?

2012-04-10 12:25

mes sventes atsventem ne taip kaip planavom,kur kaip irk iekvienais metai vykom pas mano kuma ten renkasi mamos gimine,sestadieni pirtis zuvis ,o sekmadieni jau kiausiniu dauzymas ir linksmybes ir tevams ir viakasm laukiam velyku bobutues ir t.t. .o siemet isvykome bet palnus pakoregavo mociutes mirtis ,bet ten ne ismusu puses ,o jau pusbroliu ,tai jie vis pabvalge velykinisu pusrycisu ir isvyko,likom mes svetimus namuos su savo tevais bet va pasibuvom ,nes ir sesuo buvo grizus is norvegijos,o vaakr grizom i namucius.siandien islydim sese 

]

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 54

2012-04-11 11:38

sweikos visos mamytesesu visiska naujoke,tad nelabai dar gaudausi kas kur ir kaippamaciau sia temuke ir pagalvojau,gal cia rasiu su kuo pabendraut

2012-04-11 12:32

sveika,zinoma kad rasi mazai cai tu mazeikiskiu ,papsakok apie save.As turiu du mazius vienam 5,kitai metukai berniukas ir mergaite,nesu visai tikra mazeikiske,parsiviliojo mane vyrelis is telsiu .siandien vedziau mazaja pas daktaru tai esam jau sveikos,tik ji naktim dar labai uzsikosydavo,tai su vyru nusprendem gal nuo berzu tai ismeciau lauk visas savo velykines puokstes,o ir gydytoja ta pati sake kad taip gali buti,nes siaip jau ir gerkle grazi ir plaucia svaruys.geros dienikes

]

2012-04-11 12:47

tai matyt alergija turit.pas mane tai trys vaikuciai-sunui 7metukai,dukryte antrus eina,ir pagrandukei 26 3 menesiukai bus :) esam jauna,daugiavaike seimynele :) as tai galim sakyt gryna mazeikiske,visa vaikyste cia praleidau,paskui tevai i skuodo puse issikrauste.kai susilaukiau pirmagimio vel cia gryzau,po keliu metu i skuoda issikeliau,ir jau metai,kaip vel mazeikiuose :) savo vyruka is skuodo parsitempiau. :)

2012-04-15 21:16

sveikos ,oi koks smagus savaitgalis pasakiskas orelis siandien desreliu sode prasikepem tai dqaba jau visa seimyna suguldyta ,pasiruose rytojaus darbeliams,o tai visurinioji turi jau 2 metukus ar dar ne.mano mazylei metukai ir 2 men kaip tik siandien :)

]

2012-04-16 10:30

Labas rytas mergaites ,kaip smagu kad musu jau TRYS .GARBANELE ,cia tau ,kaip naujokei! Tai gal ir as apie save trumpai:esu taip pat daugiavaike mamyte,turiu tris vaikucius,dukryte-22metuku,suneli-20metuku ir pagranduke-6metuku ,stai kokia musu chebra.Esu gryna Mazeikiete,cia gimus,cia augus,istekejus,du vaikucius cia pagimdzius,o po to sparnus pakelem i Palanga,ten gime musu mazoji,o is ten isvaziavom visa seima i UK ir gyvenam ten jau 3 metukus,bet cia uzsuku taip,lyg gyvenciau Mazeikiuose .Tai tiek apie mane.Baigiasi atostogos mazajai,tai jau ryt anksti kelsimes ir keliausim i mokykla skinti mokslo vaisiu .Orai kol kas labai nelepina,noretusi saulutes dazniau,o kazkaip lietutis vis uzsuka .Siaip visi sveiki,gerai nusiteike .Tiek tam karteliui.Iki merguzeles lelijeles

2012-04-16 11:42

sveikos,ir vel lietutis,tai tenka namuciuose buti.o taip norisis saulutes.vyrai darbeliuose,o mes namucius tvarkinejames

]

2012-04-16 21:59

Pas mane be lietaus bet ir be silumos ,nuejom iki parduotuves ir  gryzom,nevarlinejom niekur.Vestute uzsieme grazinti papuosalu dezute su visokiais karoliukais,o as internete radau pievagrybiu sriubos piure recepta,tai gaminau ,o desertui obuoliu pyraga iskepiau,lepinau seimyna dar pridedama ledu ,va kokia as saunuole !!!

2012-04-17 07:53

laba ryta visoms aciu uz geles..jum ir pas mus sian gal ir visai nieko bus dienele,vakar tai ziauri buvo..

2012-04-17 10:29

labs rytelis,siandien su suneliu begsim i mankstas,dar tik pirma karta tai daba ji tik apziures,uzsisakem batukus ortopedinius,turim problema vaiksto ant pirstu galu.o poto dar leksim ir apsiprkt ka nors i sladytuva,mociute pabus su mazaja

]

2012-04-18 13:32

garbanele25 2012 04 17    

laba ryta visoms aciu uz geles..jum ir pas mus sian gal ir visai nieko bus dienele,vakar tai ziauri buvo..

Sveikute,pas mus irgi vakar pyle kaip is kibiro,siandien tik purskia.Nemalonu vaikscioti lauke,bet tenka mazaja lydeti i mokyklele bet kokiu oru .Vakar svenciau savo gimsiuka ir nuo seimos gavau telefona,oi kaip nudziugino .Sedziu dabar,visur landzioju,ieskau kazko,net pati nezinau ko

2012-04-18 13:36

Labutis.Daznai vaikuciai vaiksto ant pirstu galiuku,musu mazoji irgi tai dare,bet nupirkom basutes CLARK firmos su kietesniu padeliu ir lenktu kaip pedute,ir baiges tie vaiksciojimai kaip balerinos .Mankstele nepakenks,turetu kutenti padukus kai ja darys .Viskas bus gerai,susitvarkys,nera cia didele beda,kai imiesi priemoniu ,sekmes jums.

2012-04-18 17:02

labanu nuostabi siandien dienelebuvom su panelem lauke,ejom i svecius,mazaja i nesiokle isimeciau,dickei paciai leidau eit,tai ejom ciut ne valanda,nors kleio eit tebuvo nei 10min.dabar miega abi,laukiu sunus kol gyrs is darzelio ir vyras is darbo. veleu leksiu iki parduotuves,pamperiu pirkt.kaip jusu dienele sian?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 33

2012-04-18 18:58

Mielos Mamytės! Neabejoju, kad kiekviena savo mažylių spintose rastumėte išaugtų, puikios būklės rūbelių ar jau pabodusių, tačiau vis dar kokybiškų  ir galinčių pralinksmint kitus vaikučius žaisliukų. PASIŪLYKIM JUOS KITIEMS! Kviečiu susiburti visas Lietuvos mamytes  čia: http://www.facebook.com/pages/Si%C5%ABlau-Tau/404029796287462 ir dalintis gėrybėm , kurių Jūsų mažučiukams jau nebereikia. Siųskit nuotraukas, aprašymus, kainą (o gal dovanosit?..), miestą, kuriame gyvenate ir kontaktą, kuriuo bus galima jus pasiekti (tel. nr./el. paštą&hellip ;) elektroniniu paštu siulau.tau@gmail.com. O gal ten rasit kokį grožį ir savo mažyliui? ;)

2012-04-18 22:04

garbanele25 2012 04 18    

labanu nuostabi siandien dienelebuvom su panelem lauke,ejom i svecius,mazaja i nesiokle isimeciau,dickei paciai leidau eit,tai ejom ciut ne valanda,nors kleio eit tebuvo nei 10min.dabar miega abi,laukiu sunus kol gyrs is darzelio ir vyras is darbo. veleu leksiu iki parduotuves,pamperiu pirkt.kaip jusu dienele sian?

Kaip sujuokinai su tuo kelio atstumu ,pazystamas vaizdelis.O pas mane lietus lietus lietus,nuo ryto iki vakaro .Nieko nenuveikem naudingo,gryzom is mokykleles,paruose mazoji namu darbus ir zaidzia su teciu su kompu ,mosiguojasi lazdelem pries telika .As susiploviau indus nuo vakarienes ir prisedau prie savo kompo .Tai va kokia mano dienele.

...
38

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Mažeikių mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
armanda