Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Kiaušinienė kepta...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 26

2009-12-19 13:50

aciu jums, kad ja priminet... senai buvau bekepusi. Kaip tik dabar kaista orkaite ir kepsiu pati, nes jau pasiilgau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2015-09-09 09:37

Ech kaip gaila, kad neturiu orkaitės, nes joje kepta kiaušinienė ir omletas buvo mano mėgstamiausi patiekalai pusryčiams. :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2018-03-27 10:38

Sveika! 

na tiesa sakant aš irgi nesu girdėjusi apie omleto kepimą orkaitėje, tačiau galiu pasakyti, kad jeigu kada sugalvosite kiaušinienę išsikepti lauke, tai omletas bbq kepsninėje gaunasi tiesiog pasakiškai! Pati neseniai išbandžiau šį kepimo būdą, tai laikau labai nustebinta. Kiaušinienė gavosi tokia sultinga ir sveika... Nu tiesiog mmm! Aš aišku dar papildomai pridėjau kumpio ir daržovių. Na ir kaip omletas be svogūnų žiedų! Jeigu norit detalaus recepto, tai galiu parašyti. Vienas malonumas pasidalinti. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2018-04-12 14:16

Sveikos! Matau, kad tema gan sena, bet jūs vis dar aktyvios, tai ta proga noriu pasidalinti ir savo atradimu. Tiesa sakant, neseniai sugalvojau išsikepti kiaušinienę kiek kitaip nei visada. Ne keptuvėje ir ne įprastinėje orkaitėje, bet griliuje, kuris dar kitaip vadinamas kepsninė - orkaitė! Nu net nemoku jums apsakyt kaip pasakiškai gavosi tas mano šedevras. Ir kas svarbiausia, šituo šiltu oru, viską kepiau tiesiog kieme :) ) Nu fantastika kažkokia.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2018-07-14 17:27

Oho, net neįsivaizdavau, kad orkaitė gali būti pritaikoma ir kiaušinienei! :D Būtinai reikės užsiimti eksperimentais 

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Kiaušinienė kepta orkaitėje

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
arminas