Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ką nešiojatės savo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-07-14 22:09

Skaij 2009 05 06    

as turiu arba very big :) arba very small :) bet kas keisciausia ir i maza rankine susidedu visa gyvenima ir viskas telpa! :D

Pas mane tas pats  O sudetis tai tokia: pinigine, telefonas, raktai, kramtoma guma, veidrodelis ir lupdazis - tai cia man, o vaikui - atsigerti, pampersas, serveteles, pora zaisliuku. ir viskas

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-19 22:58

na paziuresime kas pas mus rankineje :) as irgi megstu dideles rankines nes daug kas telpa.o tuo labiau kad dabar su vaiku tai ir jam keleta dalykeliu reik turet su savimi :) na va mano sarasiukas - pinigine,veidrodelis,tusinukai,dantu krapstukai,kramtoma,pleistriuku keletas,sketis,raktai,validolio dar radau :D , nosinaites,peiliukas,visada vandens koks buteliukas vasara,telefonai,kvepaliuku buteliukas,sukos,paracetamolis,na dar kartais koki megztuka isimetu nes cia pas mus airijoj kai nepastovus orai tai pravercia kartais :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-19 23:48

mano  rankinukas nera didelis.nors man irgi patinka dideles tases,bet va vis iseina ,kad nusiperku nedidele.pas mane rankinuke aulin(vaistai nuo skausmo),slapios serveteles ,sausos serveteles,lupu blizgesys,pinigine,tusinukas ,maza uzrasu knygute,paketai keli,telefonas,kartais ir vyro pinigine,dilde ir fotoaparatas

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-23 12:08

Rankines renkuosi pakankamai dideles man kažkaip patogiau, kai daugiau vietos joje.

Taigi iškrausčiau turinį ir žiūrim, ką turim: užrašų knygelė, veidrodukas, plaukų segtukai, lūpdažis ir blizgis, balzamas lūpų, šukos, pora plokštelių vaistukų, nosinaitės, piniginė, raktai, kramtoma guma Kai keliaujam su mažyle, jos turinį papildo buteliukų pora, žaisliukų keletas, drėgnos servetėlės

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-10 23:13

Akiniai nuo saules su deklu jiems

Pinigine

Guma

Dantu siulas

Namu raktai

Mobilusis

Rasiklis

Popieriukai uzrasams

Kosmetine kurioje "Egipto zeme" ir sepetelis

Fotoaparatas

Iklotai du

Paketas

Ekologiskos imtymios vietos serveteles

Antiseptikas rankoms

Dvi nagu dildes

3 lupu blizgiai

Soliariumo kremas

Soliariumo akiniai

Plauku gumele

Papuosalas galvos

Pampersai du

Ekologiskos dregnos serveteles 

Buteliukas

Vienkartini paruosta misinuka

Viskas

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 16

2010-08-11 00:51

viska,ko nelabai reikia(kosmetika,kvepalus,fotika,),isskyrus serveteles,kuriu daznokai prireikia(dukrytei)

2011-04-05 19:38

va toks dabartinis mano rankinuko turinys :D  

Ką nešiojatės savo rankinėje?

cia jau sitie visada dalykai buna. priklauso nuo situacijos kur einu ir ar su vaiku. jeigu tik siaip parduotuven kur netoli tai ir tokio turinio uatenka, jei jau kur vaziuojam-tai vaikui prisideda pampersai,serveteles, vaisiu kokiu prigriebiu :D bei rubeliu pora jeigu ka kad pasikeist ;) jei kur i kokia svente,tai tada kosmetikos daugiau. na vienu zodziu kaskart skiriasi tas rankinuku turinys :D

2011-04-05 19:39

bet svarbiausi dalykai man yra - veidrodelis, vazelinas, nosines, bei vaistai nuo galvos :D   :D  aisku cia dar nepateko i kadra cigariukai bei paketukai :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-04-06 13:53

as ir pagalvojau kam ziebtuvelis jei cigareciu neratai tu ir duju balioneli nesiojiesna as daznai buna kad be rankines apsieinu paskutiniu metu jei i apsipirkima vaziuojame,viskas ko reikia buna masinoje,bet va vaistu niekaip nesugebu i masina pasideti vis pamirstu

2011-04-06 18:14

na duju balionelio aciu dievui dar neteko panaudoti,bet atsarga gedos nedaro :D nors daznai ir pamirstu kad toki dalyka isvis turiu :D   :D

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-07 13:32

nu cia ziuriu visos apsiginklavusios,ir dar kaippppp.pas mane rankinukas jau seniai guli spintoje,ilsisi.nes dabar su vaikuciu ir vezimeliu-nepatogu tamtytis.yra tasiukas kudikiui,o jame netiek jau daug tu daikteliu,pagrinde pampersiukas,dregnos serveteles,pinigine,raktai,ir koks vaikiskas pistoletas idetas.parfumerijos nesinesioju niekada.

2011-04-07 13:59

gytutis jus irgi apsiginklave pistoletais :D   :D  

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-04-25 14:47

Mėgstu dideles rankines :) nors kartais atsibosta tampyti  taciau tik didelioje rankinėja galiu susidėti sau reikiamus daiktus :) na žinoma kaip ir kiekvienos mamos rankineje vietos atsiranda ir musu mažyliu daiktams :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-04-27 13:20

Kaip tai nelabai gausūs tašiukai - ar čia numažinta.

Aš su savo dižiulėm tašėm kaip turginė jaučiuosi :D :D :D :D :D kartais

Nagi žiūrim ką turim - raktai (namų, garažo, mašinos, šiukšlių dėžės - kadangi atskirai tai ir vardiju), dok mašinos, piniginė, pieštukai merginai, veidrodėlis, šukos mano ir merginos šepetys, vazelinas, servietėlės, mob, tušinukai, maišeliai pirkiniams, (arba akmenukams, nuo situacijos priklauso) , nenaudojamas lūpdažis, šaukšteliai, džiūvėsiai arba sausainiai, kartais bananai, pampersai, buteliukas su gėrimu, akiniai, dėkliukai akinių merginai, saldainių (IKI, Rimi, MAxima juk dalima, o nuolat reikia)aiškų dar popierėlių nuo saldainių, žybčikas, vaistai nuo slogos (arba man arba mergom). Šiandie dar vystykliukas, drėgnos servietėlės ir dyyydelis pundas dok mergų

Vuot. Noriu naujo tašiuko.. arba gal geriau nešiko :) ;)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-04-27 13:38

čia jau reiktų tačkelos , pas mane tai tik pinigine, raktai, mobilus, užrašinė, tušinukas, prožegtorius, lubdažis, iklotai du, pampersai, ir dregnos servetelės, jei kur toliau keliauju tai ir buteliukas mažosios

2011-04-27 14:36

smalai tai jau tikrai reikia visos tackeles :D  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-04-27 14:38

Gal kas lyšna turit, prigriebčiau?

2011-10-05 14:43

viska ta pati berods vis dar nesiojuos rankinukuose,taciau labai uzsimaniau delninukiu nusipirkti :) anksciau kaip kate siausdavausi pries delninukes,nepatikdavo, o dfabar kazkodel pradeda vis labiau patikti.tai ieskausi kas patrauktu mano demesi :) nusibodo tos dideles rankines :D prisikrauni visokio velnio,o paskui net pamirsti kad ten jose turi ta ar ana..

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ką nešiojatės savo...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Milena