Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ką nešiojatės savo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2009-01-31 21:42

Įdomu, ką mielosios nešiojamės savo rankinėse? Kokie daiktai ir daikteliai lydi mus visur?

Aš mėgstu dideles rankines, todėl telpa daug:

raktai, telefonas, užrašų knygelė, tušinukai, kosmetinė, šukos, servetėlės, tamponai, lupdažiai, mezym (jei kartais pasisedėjimas kavinėje būtų laabai gausus), fotoaparatas, kramtomoji guma, raniberl nuo rėmens (labai dažnai kankina) ir pirštinės :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-01 00:20

As tai puse gyvenimo savo rankineje nesiojuosi. Ten yra beveik viskas is jau isvardytu daiktu, tik papildomai dar turiu kompasa. Daug metu ji su savim nesiojausi ir nemaciau nieko keisto, kol viena karta pamates mano vyras "islulo", sako tu ir negyvenamoj saloj isgyvent koki menesi su tokia amunicija galetum. Mazas tas kompasiukas, validolio tabletes dydzio, vaikystej su broliu iskrapstem ji is dieduko seno laikrodzio, tai ir turiu ji nuo tada.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 200

2009-02-01 10:12

pas mane taip pat rankineje puse jau jusu isvardytu daiktu tik dar nesiojos zemelapi lietuvos,ir vaiko zaislu yra imesta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-01 10:33

rankiniu tiek turiu kad galeciau parduotuve atidaryti... silpnybe mano...ir visos dideles...tai kai reikia is vienos i kita persidet...pas mane dar pampersu yra...nepanaudotu tikiuosi

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-02-01 14:06

na o mano rankinėje irgi visko galima surasti: telefonas, piniginė, nosinaitės, reikalingiausi vaistukai, koks lūpų blizgis, pirkinių maišelis, manikiūro rinkinys ir kadangi kaip vyras sako esu biški praktikuojanti raganėlė tai nešiojuosi kelis talismanus, busbrangių akmenėlių maišelį, kvapų vandenį.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-02-02 14:19

Na rankiniu tai turiu ivairaus dydzio, bet ziuriu, kad i maza jai nebetelpu sus avo daikciukais. na pas mane ten yra: vazelinas, 2 telefonai, raktai, pinigine, dilde, ibumetin (nuo skausmo), serveteles, tamponai, tusas, barskutis, tusinukas, mynton,hools ledinukai, deklais su akiniais nuo saules, fotikas, pirstines. Atrodo viska isvardijau. :D

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-02 14:29

pas mane rankineje puse mano gyvenimo  tai jau tuom viskas pasakyti, vyras kartais paklausia ar as nepasiklystu, savo rankinese  bet tikrai ne, manau rankineje ir turi buti visko, ko kartais prireiktu, bet svarbiausia, nosinaites, pinigine, telefonai ir fotikas, be ju kaip be ranku dar zinoma yra, lupu blizgesys, tusinukas, kvepalai, ibumeti, dirol ir t.t.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-03 01:44

Pas mane visi jau pamyneti daiktai rankineje,na dar kelis pampersus ,soskes ir buteliukus isimetu kai kur su vaikais einam.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-03 22:50

na pas mane irgi panasiu daiktu kaip ir pas jus yra:telefonas,vazelinas,keli lupu blizgiai,pinigine,vienkartines nosines,vaistai nuo skausmo,mezymas ir dar jei kur su dukrele einam tai gertuve ir pampersai keli su vienkartine paluke ir ranksluostukas nedidelis,ai dar pamirsau keli higieniniai paketai,iklotai keli ir ob. keli,gal ir viskas

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-04 09:53

Cha cha :) Apie tuos vaikų daiktus tai gerai sakote :D

Jau kažkaip praėjo tas periodas - jau nebėra šito džiaugsmo pas mane :)  Nors gaila :)  Praskaidrindavo kartais nuotaika, kai išeini iš namų išsipusčius, be vaikų ir ... koks žaislas barška rankinėje :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-02-04 19:25

Na as tai jau padariau revizija ir nusprendžiau daugiau jokių didelių rankinių. Nes pastoviai jojie nieko nerandu., kazkoks kosmaras telefonas skamba kur nerandu., piniginė kuriam skyrelyje kol iskuiciu, o apie raktus isvis nekalbu nes 10 min. kuiti kol randi. O jei reikdavo vyrui suras raktus tai tas besispjaudydamas ateidavo. Tai dabar nusipirkau per peti su vienu skyreliu rankinę-tasiukę ir joje viską randu: visi kosmetikos reikalai i kosmetinę sumesti tai vargo nematyti, piniginė ir telefonas, bei raktai lengvai pasiekiami. Reikalui esant isimetu vaiko soskiuką ir gertuvę. O pampersam servietėlėm atskiras krepselis, juk parduotuvėje vistiek pamperso nekeiti., o kai raik vaiko krapselis salia.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2009-02-12 17:55

Smagu surasti mamų bendraminčių, kurios taip pat mėgsta dideles rankines. Ot mano vyras juokiasi, kad su mano rankine nieko galima nebijoti, jei ne visu pravers, tai su ja kokiam uzpuolikui per galva vozus, tas ir nukristu (gi svoris atitinkamas :) )

pastebejau naujove savo rankinuke - pastaruoju metu visada turiu viena-kita sokoladini batoneli :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251

2009-02-12 18:23

Dievinu dideles rankines Pas pacia nedidele rankine,bet joje sutalpinta puse gyvenimo Dazniausiai mano rankineje galima rasti siuos daiktus: Vandens buteliuka,lupu blizgi,kvepaliukus,maziausiai 2 pokelius kramtomos,dregnas ir popierines serveteles,raktus,pinigine,telefona,javinuka ir loterijos bilieteli

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-12 18:23

na mano rankines turinys priklauso kur einu ir ar viena ar su vaikais,jei su vaikais,tai jau pampersai ,buteliuko misinukai slapios serveteles,zinoma pinigine su pinigais telefonas cigaretes,na o jei i koki baliuka  ar kavine tai neapsieinu ir be pudros,kvepalu,plauku sepecio,siaip stengiuos i rankine nebeprisikrauti to ko nereikia tam atvejui,nes paskui aki skamba telefas per visas smutkes nebeimanoma ir rasti

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-02-12 19:10

Aš tai butinai rankinėje nešuosi knyga, ar žurnalą, ar galų gale mokslams reikalingą medžiagą.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-06 09:50

taip jau matyt pas daugely mamu tokie patys daiktai sutelpa y rankines ir dar plius vaiku pampersai, buteliukai, zaisliukai ir t.t. as ir gi uz dideles rankines :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-05-06 09:57

Pritariu jums visoms-tik už dideles,patogias rankines...į rankinę sutelpa tiek daug ir tiek svarbaus

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-05-06 10:01

O aš juokauju, kad pas mane rankinėj tik tėvo ir motinos trūksta, daugiau visko yra. Vyras juokauja taip: Kokio vienintelio dalyko pas moteris rankinėj nėra? Atsakymas : tik tvarkos

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-06 10:58

as turiu arba very big :) arba very small :) bet kas keisciausia ir i maza rankine susidedu visa gyvenima ir viskas telpa! :D as ir susidedu tai, ka jus visos jau isvardinot. ir vyrai to niekada nesupras :) mano draugai ir vyras juokias, kad rankinej galiu ir savo mergyte nesioti( ji ten tikrai tilptu )

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-06 12:46

TAI IR PAS MANE TIE PATYS DAIKTAI RANKINEJE,KA CIA BEVARDYSI,VISTIEK NIEKO NAUJO NEPASAKYSIU.AS IR UZ DIDELES RANKINES.NA NEBENT EINANT I PARDUOTUVE AR I TURGU,TADA PASIIMU TA PER PETI PERMETAMA.TEN ISIMETU PINIGINE,MAISELI PREKEM,TELEFONA,RAKTUS NUO MASINOS IR NUO NAMU BEI VAIRUOTOJO TEISES.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ką nešiojatės savo...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Gytis