Forumas > Šeima > Dviese > Nepilnametės mamytės.

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-15 15:49

Kerole 2010 09 20    

Xe,na as irgi susilaukiau vaikelio nepilnamete ir ka dabar?Nuo to as blogesne mama ar ka? Maziau myliu savo vaikus?Ar maziau jais rupinuosi?NESAMONE!

Kas sake, kad maziau galite myleti vaikus? Zinoma,kad nesamone, bent jau as labiau ziuriu i tai,kad mergaites per anksti susilaukdamos vaikuciu atsisako visko ka verta patirti jaunysteje. Tik apie tai ir tik tiek... O ne apie meile ir rupesti... dar gerau butu,jei mama mestu vaika del tusu o tokiu yra ir gadinavisu mergaiciu reputacija deje..

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-15 21:30

Aš asmeniškai irgi nieko neturiu prieš nepilnametes mamytes (tik tuo atveju, jei tai netyčiukas, o ne sąmoningai planuotas vaikutis 16metų paauglių).  Bet yra daug BET..

Bet aš visgi pasilieku prie tos nuomonės, kad lytinį gyvenimą pradėt reiktų ne anksčiau, kaip 17 (kuo vėliau, tuo geriau - mano nuomone).

Sėkmės jaunoms mamytėms

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-16 15:53

kabuke 2011 02 15    

Aš asmeniškai irgi nieko neturiu prieš nepilnametes mamytes (tik tuo atveju, jei tai netyčiukas, o ne sąmoningai planuotas vaikutis 16metų paauglių).  Bet yra daug BET..

Bet aš visgi pasilieku prie tos nuomonės, kad lytinį gyvenimą pradėt reiktų ne anksčiau, kaip 17 (kuo vėliau, tuo geriau - mano nuomone).

Sėkmės jaunoms mamytėms

pritariu, kuo veliau tuo geriau..

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-16 16:28

patinka man sita temuke,skirtingos nuomones,nepilnameciu pasisakymai.Man greit 35 metai,ir daug kitaip ziuriu i gyvenima nei kai buvau paaugle.o jei net raudonuoti norisi,atrodo tai buvau ne as o visai kitas zmogus.gerai,kad nepradejau ankstyvo lytinio gyvenimo,ir gandrai atskrido jau virs 20 gerokai.buciau nepatyrusi tos paselusios paauglystes.as tik uzjauciu nepilnametes.ir neduok dieve mano berniukai taptu nepilnameciais tevais.juk tikrai gyvenime yra ir kitokiu idomiu dalyku nei sexsas.as pritariu Soleiros pasisakymui.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-28 23:59

Sveikutes, mamytes. Ar galeciau sulaukti siek tiek pagalbos ir patarimu... Esu nepilnamete, gime mergaite, bet iskylo daug teisiniu klausimu. pvz., del vaiko registravimo. Kokiu dokumentu reiktu ir man labai idomu kokia tvarka ten viskas vyksta? Aciu uz pagalba

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-03-01 09:36

Laba, registracijos? Tai čia, kad vaikelis gautų gimimo liudijimą?

Kiek žinau turi būti abu tėvai, ir mano žiniom, jei tėvai ne santuokoje, reikalingas advokato patvirtinimas, kad tai tikrai vaikučio tėvelis ( dėl šiot nesu garantuota, nes su tokiais dalykais nesu susidūrusi, kaip sakant girdėjau viena ausim, viena boba sakė.. ).

Konkretizuok visą situaciją. Esi susituokus, ar kaip?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-01 12:23

na mano brolis turi du sunus ir nera susituokes, bet gyvena kaip normali seima kartu. tai vaikai buvo priregistruoti mamos vardu, o mano brolis paskui turejo juos pripazint kaip savo vaikus. ir visas sitas popierizmas tik del to, kad jie nesusituoke. tas pats popierizmas ir mums bus, jei nespesim susituokt iki vaikucio gimimo :)

2011-03-21 11:12

Bunant nepilnameciu uzsiiminet lytiniais santykiais yra nieko baisaus. Zinoma, jei viskas daroma proto ribose ir po to uz tai nereikia atsakyti - jei sulauki kriokianciu pasekmiu. Myletis galima, tik reikia sugotis. Bet asmeniskai as, nepilnameciu motinu nepalaikau. Cia yra nesamone. Kokia is to nauda? Nei mokykla baigta, tevam uzkrasi mazaji, pati dar noresi "tusintis", o jau mazylis ant ranku supuosis. Asmeniskai as pati daryciaus aborta. Nebuciau pasiruosus tokiam atsakingumui, viska del to maziaus daryt reiketu - savo gyvenimo nebe tureciau. Tokio amziaus tapt motina - juokinga. Nesi tam pakankamai pasiruosus kaip tos, kurios mamytem tampa kokiu 20 keliu metu. Kur vaikas jau yra lauktas ir planuotas su ta antra puse, kai zinai, kad jam nieko netruks - nei meiles, nei kaip ji islaikyt ir pn.

2011-03-21 12:45

labukas man 19m,laukiu mazo stebukliuko,liko visai nedaug,maziau nei 2men

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-03-21 13:38

na 19 tai ne 15 ,sulaukit sveiko mazylio,na as abejoju ar viena nors nepilnamete mamyte norejo tapti taip anksti mama,tiek kad kartais taip gyvenimas susiklosto kad viskas buna netaip kaip nori,gerai kad ta nepilnamete mamyte rupinasi vaiku,bet kiek yra tokiu atveju kai vaikus nutrenkia artimiausiems zmoniems vaikui jokiu demesio tik galvoje linksmybes,zinau kelis tokius atvejus kai seneliai augina anukus ,dukros uzsienyje ir net neidomu kaip ten vaikai lietuvje net per didziausias sventes nesugeba sugryzti,na cia kiekvienos asmeninis reikalas,bet aisku butu geriau kad kuo maziau butu nepilnameciu mamu kad pasidziaugtu tuo kaip sakoma geriausiu laikotarpiu kai esi nepriklausoma nuo pampersu ir esi laisva kai paukstis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-12-31 15:09

as laukiuosi, dabar man 17 metu, pasigimdyt tureciau kai liks pora menesiu iki 18.nemanau kad esu nesuaugusi.as manau kad man bus daug lengviau suprasti savo vaika kadangi pati esu jauna.  esu pasiryzusi gimdyti ir aplinkiniu nuomone man tikrai nesvarbi. as esu laiminga ir begalo laukiu tos dienos kai jau galesiu ant ranku paimt savo vaikeli.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2011-12-31 18:02

Stiprybės tau Saule12! Džiaugiuosi, kad pasiryžai gimdyti. Aš pati panašiai gimdžiau kaip tu 17,5 metų jau tapau mama. Aišku daug padėjo tėvai, bet nemanau, kad tik jie užaugino man vaiką, baigiau mokslus, universitetą... Dabar mano berniukui jau 8 metai ir džiaugiuosi, kad jį turiu

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2011-12-31 18:30

saunuole , kad pasiryzai gimdyt . na as irgi ne ieinu i si sarasa nes pirmos dukrytes susilaukiau einant 25m. antros 27m. bet labai jau norisi tave palaikyt.

2012-01-01 12:42

aciu jum

2012-01-01 17:12

dar norejau paklausti ar kokia nors pasalpa esat gave? girdejau kad kai pasigimdai buna vienkartine pasalpa o kaip toliau? mano vaiko tetis dirbantis ir uzdirpa pakankamai daug, tai as tikriausiai nieko negauciau? :)

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-01-01 20:34

saule12 2012 01 01    

dar norejau paklausti ar kokia nors pasalpa esat gave? girdejau kad kai pasigimdai buna vienkartine pasalpa o kaip toliau? mano vaiko tetis dirbantis ir uzdirpa pakankamai daug, tai as tikriausiai nieko negauciau? :)

Del vienkartines pasalpos vaikui gimus reikia kreiptis i teritorini socialines paramos skyriu. (savivaldybeje) su savim reikia tureti vaiko gimimo liudijima, savo asmens dokumenta ir saskaitele , i kuria noretumet gaut pinigelius, saskaita.  Reikes deklaruoti vaiko gyvenamaja vieta. (darbuotoja uzpildis tau deklaracija ir ja tau duos) tai daro iskart. Po to reik uzpildyt prasyma del vienkartines pasalpos skyrimo.  Ten pat jie gali paziuret kokias jus turyt pajamas ir pagal ju duomenys pasakis ar jums kas priklauso. Dalins visas pajamas is triju ir jei jos mazesnes nej min. pragyvenimo riba menesiui ir jai negauni nieko is sodros tai skirs pasalpa

2012-01-02 12:59

ačiū už pagalba :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-04-17 18:32

pati mama tapau budama nepilnamete bet nieko ce blogo nematau, esu begalo laiminga nes turiu nuostabu mylinti vyra ir nuostabu suneli   palaikau visas jaunas mamas grazu kai jaunos seimos darniai gyvena , vaikams smagiau tureti jaunus tevelius 

8

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Nepilnametės mamytės.

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
Erwin