Forumas > Šeima > Dviese > Nepilnametės mamytės.

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6
Mama.lt

Mama.lt

2010-03-24 10:29

na gal ir bus laiminga mamyte nepilnamete,bet ar mokes pasirupinti savo vaikeliu?dazniausiai pasigimdo ir atiduoda tevams priziureti,o pati ta laimingiausia mamyte po klubus varo.o jos mama ir leidzia,na juk jauna turi...jeigu yra protinga merga...tai nors iki 17 metu savo nekaltybe saugos,ir tikrai negalvos apie vaikus...o jeigu jau taip iseina,kad anksciau dabar nekaltybe praranda-tai tevai turi pasirupinti ir apsviesti,kaip reikia apsisaugoti nuo nepageidaujamo nestumo.gal as ir senamadisku paziuru,bet tokia mano nuomone.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-24 11:16

kiekvieno nuomone gerbtina. tik jaucias is nuomones, kad mergaites neaugini pati . dabar mergaites praranda nekaltybe 12-13 m. auginu tik sunu. mergaite auginti butu sunku. reik suprast, kad nekaltybes dirzai jau tolimoje praeityje ir mama sunkiai gali susekti dukra siame reikale... cia ne tik tevai ir dukros kaltos. kaltes dalis ir jaunam teveliui, ir mokyklai, ir aplinkai tenka.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-25 18:09

vabalai tu teisi as neauginu mergaites,auginu du berniukus,bet nereiskia,kad jiems nesviesiu proto nuo nepageidaujamu vaiku...va vyresneliui neuzkalnu 12metu,bet ziuriu dar visai vaikiskas,ir su masinytem dar zaidzia..bet jau pradejau kalbeti apie seksualini gyvenima,apie tai kaip reikia gerbti mergaites mokinu nuo gimimo...na zinoma tai nereiskia,kad jis apsisaugos,bet visgi gal tures itakos mano zodziai.as pati su vyru susipazinau kai man buvo 17metu,ir iki pilnametystes vyras lauke ir gerbe mano nekaltybe...o jei mergaites dabar nekaltybe praranda 12-kos metu,tai tik motinos kalte,kad neauklejo deramai.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-03-25 18:39

Gytuti,negalima vien tik mamu ar tevu kaltinti,dauguma ju dirba nuo ryto iki vakaro tam,kad tie musu vaikai visko turetu.O ka jie ten veikia vieni namuose...vienas Dievas tezino.Sutinku,kad auklejimo pagrindus visgi duoda ir idiegia patys tevai,taciau tik juos kaltinti butu neteisinga.Dabartiniai vaikai ne pagal savo metus dauguma bresta.Visai neseniai kalbejausi su savo pusesere,kuri gyvena Amerikoje-ten kai kuriose mokyklose net nesciuju mokiniu klases yra.Tad tik belieka dziaugtis,jog musuose dar taip nenusiritom...

2010-03-25 22:01

pastoja ne tik nedarniu seimiu dukros nepilnametes, pastoja ir gerai isaukletos pirmunes. kategoriskai nereiketu buti sioje slidzioje temoje .

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 10

2010-03-25 22:54

žinot kol neturėjau vaikų,galvojau labai kategoriškai. pirma reikia pačiai užaugt , o tada vaikus gimdytis. dabar gal kiek švelniau reaguočiau, bet vistiek manau kad ne kiekviena šešiolikinė gali būti "mama".

2010-03-25 23:41

gali-negali... jei jau gime jai vaikas - ji jau mama. subrendusios moterys taip pat atsisako vaiku, nepriziuri ju ir pan. amzius ne rodiklis .

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-03-26 20:58

Labai dau ytakos turi draugai, seksualinio gyvenimo pradejimui.Klasese mergaites tos kurios jau tai isbande ir zino kad  yra nekaltu, jas kaip ir pasiepia.O tos nekaltosios lyg ir noredamos buti ,,kietos" isbando ta jau vadinama malonuma, nepagalvodamos apie pasekmes. Zino kad toks kaip seksas yra, bet tuo netu itariu apie kontracepcija net negalvoja, ns mintis viena-tik ne man. Taip ir tampama mamytemis, jaunomis ir per neatsarguma.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-28 10:51

doriuks tu visiskai teisi....sutinku su tavo nuomone.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2010-04-02 19:41

gytutis 2010 03 24    

na gal ir bus laiminga mamyte nepilnamete,bet ar mokes pasirupinti savo vaikeliu?dazniausiai pasigimdo ir atiduoda tevams priziureti,o pati ta laimingiausia mamyte po klubus varo.o jos mama ir leidzia,na juk jauna turi...jeigu yra protinga merga...tai nors iki 17 metu savo nekaltybe saugos,ir tikrai negalvos apie vaikus...o jeigu jau taip iseina,kad anksciau dabar nekaltybe praranda-tai tevai turi pasirupinti ir apsviesti,kaip reikia apsisaugoti nuo nepageidaujamo nestumo.gal as ir senamadisku paziuru,bet tokia mano nuomone.

na tikrai tavo paziuros gal ir senos , taciau tikrai nerejkia galvot kad jej jau nepilnamete tai nesugebes pasirupinti kudikiu , nes ne metuose esme o prote, kartais net ir nepilnamestes geriau pasirupina savo vaikais negu metu turincios mamos. Na zinoma siam pasauli daud viskokiu zmoniu su skirtingu mastimu ir poziuriu i gyvenima. Tiesiog manau kad kiekviena nepilnamete mama norinti ir sugebanti gali susitvarkyti gyvenima ir turedama mazyli

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-02 20:07

Tai ka jau siais laikais nebera doru merginu???tai idomu kada ta nekaltybe praranda...gal 13???o as ir nesakau,kad nepilnametes blogesnes mamos uz suaugusias....as tik sakau,kad sunku tokioms nepilnametems bus auginti savo atzalele....

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-02 21:44

Skaitau ir stebiuosi, kad suaugusios moterys galima sakyti jau laimina tokį jaunimą, čiut ne nu tu ir atsilikusi nežinai , kad 12 jau mergaitė-moteris ??? Tiesa pasakius aš tikrai nemanau, kad dauguma jau turi seksualinį gyvenimą, dalis taip bet vis dėl to manau, kad mažuma  . Griežtai smerkiu tokį paauglės gyvenimą, t.y. seksualinį, apie ką kalbate, kad visas pastojusias reikia pulti glostyti, guosti ??? Mažutė viskas bus gerai, tu vaikas pagimdysi vaiką viskas bus gerai ????
Nu žinokite labai džiaugiuosi< kad vis dėl to mano požiūris yra senamadiškas 

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-02 21:59

ai nesinorisi taip tiesiai sviesiai iskolioti tu nepilnameciu...bet jei pasitaikytu akis i aki,tikriausiai nesusilaikyciau.as ir dziaugiuosi,kad senamadiska esu...ir ta nekaltybe sakau reikia islaikyti kuo ilgiau...nuo to bus tik geriau...o pabandyti visada suspes.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-04-02 22:12

nu baisu, as kaip  kristulka esu senamadiska ,matomai tevai mazai dave informacijos dukrai,as auginu 16mete dukra,ir kitai musu mazei bus 2metukai,na o su dicke labai daug snekames,aisku kaip sako nespjauk,o tai reiks srebti

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-02 22:18

maldaiva papasakok apie judvieju bendravima su dukra...as tik sunus auginu....ar judvi kalbates apie ta seksualini gyvenima???as galvoju,kad jei protinga mergaite,tai ir neskubes i suaugusiuju pasauli....aisku negalima spjauti,bet juk nuomones musu....gal ir toks auklejimas...

2010-04-02 22:30

bendraunam mes ta tema kaip drauges,as papasakojau kaip tais senais laikais as bendravau su berniukais,o ji papasakoja man dabar kas viska kaip merginos bendrauja su vaikinais,as jai uzsakiau zurnala panele tai ten daug straipsniu buna kaip nepilnametes susidraugauja,pastoja,tai tada aptareme ta straipsni,taip ir bendraujam(as esu medike)tai dar visko as jai papasakoju is praktikos darbe

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-02 22:33

nu va maldaiva as ir taip galvoju,kad taip ir turi bendrauti tevai su vaikais....as ir su mama kalbedavausi ivairiomis temomis...ir jau su sunum bandau,bet kad jis toks vaikiskas dar,tik juokiasi ir viskas.

2010-04-02 22:37

as su dicke apie tai pradejau sneketi,bendrauti kai jai suejo 12metu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2010-04-02 22:46

Sveikos, mielosios

Pasidalinsiu savo patirtimi.Nors gimdžiau pilnametė, tačiau visiškai nesijaučiau gerai. Pirmiausia, kad atrodau jaunai ir pastoviai ar tai gatvėje ar PC esu stebima. Nors esu sulaukusi ir tikrai gražių pasakymų, tačiau kiek esu girdėjus visokio š... Po gimdymo buvo juoda depresija ir tik nesenai išsikapsčiau. Net baisu prisiminti tuos laikus. Ir visai ne todėl, kad man rūpėjo klubai ar dar kas.. Man tiesiog buvo žiauriai gaila, kad mano klasiokės jau universitetuose ar kolegijose sėdi, o aš baigusi tik dvylika turiu vaiką auginti.Ir nors finansiškai mums nieko netrūko, vistiek laiminga nesijaučiau.  O nepaslaptis, kad turit vaiką gyvenimo tempas gerokai sulėtėja. Skaičiuoju tas dienas, kol galėsiu stoti. Bet kad ir kaip buvo sunku niekada vaiko nenumesdavau į šalį ir nevarydavau į klubą ar panašiai. Išvis vaiko per šiuos metus nesu niekam palikus. Taigi, viską apsvarčius iš klaidų mokytis REIKIA.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-07-21 21:38

Sveikos visos.

negalėjau čia nepasisakyti.  Pati esu tik 17os, tad dauguma čia galėtų sakyti nieko gyvenime nemačius, tad tokia naivi ir t.t. Galbūt ir naivi, bet savo nuomonę tikrai turiu tvirtą. Negaliu net skaityti, kai čia kitos moterys rašo, kad ''padorios'' mergaitės nekaltybę praranda tik sulaukusios pilnametystės. Kas per nesamonės? Jei turi šalia artimą ir mylimą žmogų, koks skirtumas tau 16 ar 18? taip aišku aš nekalbu apie tas Pirmas meiles kai būna mergaitės 12 ar 13 metų. Taip realybė tokia, kad dabar lytinis gyvenimas didžiajai daliai mergaičių prasideda nuo 15-16 metų. nesakau, kad čia yra labai gerai, bet taip yra. Kiekviena manau protinga panelė saugosis mylintis su vaikinu, bet kaip ir žinom nėra 100procentinių apsisaugojimo priemonių, o ir pastot tikrai nei viena nenorėtų būdama nepilnametė (steriotipai gi tokie), bet jei jau taip atsitiko.. ką daryti? Grieptis lengviausio būdo- aborto? Tikrai taip nemanau. Gerbiu ir palaikau tas paneles, kurios buvo stiprios, nusisuko nuo visų blogų žvilgsnių ir žiūrėjo tik į savo vaiką, ką padaryti, kad jam būtų geriau ir pačiai lengviau. Niekas nesako, kad tai yra lengva, galiu tik įsivaizduoti kaip tai yra beproto sunku. Bet tik tokį matau teisingą sprendimą.

Ne kartą esu mačius, eina gatve jauna panelė su pilvuku, o į ją krūvos apgailėtinų žvilgsnių ar kandžių replikų? kam to reikia? Jiem geriau gal nuo to? Panelei - tikrai ne.

Žodžiu norėjau pasakyt tik tiek, kad nemoralizuokit visos tos kurios galvoja , kad yra viresnės, patirties turi daugiau ir jau čia vat jų žodžiai tai yra teisingi. Nivelnio. Savo moralizavimais nieko nepakeisit, kad va čia nepilnametė tai jau blogai, nepilnametė tinkamai nepasirūpins ir neišauklės. Kaip tik jos yra dar protingesnės už jus, jei ryštasi gimdyti, nes kaip ir mynėjau pačios jos to nenorėjo, bet bent už savo kažkokius poelgius atsako, o ne žudo ne kaltą gyvybę.

kaip bebūtų, vaikutis užaugs. Svarbiausia jo neapleisti ir neapleisti savęs.

6

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Nepilnametės mamytės.

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
dovydas