Forumas > Šeima > Dviese > Nepilnametės mamytės.

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2009-01-30 22:55

Sweikos mamytes gal yra tokiu kurios sukure seima nepilnametes? noreciau su jumis pabendrauti

2009-02-02 12:48

tai ka nera nepilnameciu mamyciu kurioms noretusi pasipasakoti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-02 13:09

as sulaukiau sunaus 23 metu,bet jauciausi kaip nepilna mete,nes buvau jauniause mama ligoninei,italijoj beveik visos gimdo nuo 30m.tai kada tu sulaukei savo dziaugsmo?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-02-02 14:05

Sveika. Na as savo turtelio susilaukiau taip pat 23, bet iki vaikelio gimimo tikrai nesijauciau tam subrendusi... :) O kiek tau meteliu buvo, ki susilaukei dziaugsmelio savo? :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-02-02 14:09

Labukas!! As irgi savo sunelio susilaukiau 23.5 metu,bet jauciausi dar labai nepatyrusi mama,labai mazai ismaniau apie maziukus,bet dabar kai antro lauksiuosi busiu su praktika mamyte

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-02-02 14:09)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 50

2009-02-02 14:13

as savo stebukliuko susilaukiau 22, nu bet tkrai jauciausi kaip visiska nepilnamete ir tai visi svaicioja kokia jauna mama, tai ka turi sakyt apie tas kurios nepilnametes tampa mamom

2009-02-02 14:55

na as tikrai susilaukiau nepilnamete budama 17  bet nesigailiu ir esu labai patenkinta  mokslu nemeciau mokinuosi ir zadu baigti 12 ir toliau kazko siekti 

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-02 15:02

Niu kokia tu šaunuole, stiprybes tau. Taip ir toliau, niu o aš turbut i saraša neeinu nes pagymdžiau gale 25 metuku. :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 189

2009-02-02 15:13

SVEIKOS AS PAGIMDZIAU BEVEIK 18 BE DVIEJU MENESIU ,PIRMA MERGAITE IR NESIGAILIU KAD TURIU .KAD BUVAU JAUNA MAMA ..

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-02-02 15:46

MylintiMamyte 2009 02 02    

na as tikrai susilaukiau nepilnamete budama 17  bet nesigailiu ir esu labai patenkinta  mokslu nemeciau mokinuosi ir zadu baigti 12 ir toliau kazko siekti 

oi saunuole mamyte, sveikinu su puikios dukrytes gimimu, saunuole kad optimistiskai ziuri i ateiti liux.

as tai be 2 dienu 25metu sulaukiau sunelio, na nesijauciau nepilnamete :D

na bet va papasakoskiu koki vaizda maciau kai gulejau ligoninej, man tai kraupu pasidare

"atvaziavo mergina su vaikinu i ligonines, nes pasijuto blogai, o laukesi, pirmos dienos dar buvo, issigando kad gresiantis, taigi iki to niekas nzn kad ji laukiasi, atveze busima uosviene.

tuo metu teko pranes jos mamai, suleke visa gimine (mama, mociutes, senelis ir pan) o jus butumet mate kaip tos mergaites mama reke, atrodo savo dukra su zemem sumaise, isvadino paciais baisiausiais zodziai, liep skubiai isvalyma daryti, na tiesiog man buvo baisu buti toje palatoje....

reziume tame kad ta panele vos 17 metu, mama augina 4 vaikus (ji vyriausia) vienisa, nes tikrasis tevas mires o sekantys vyrai neilgai uzsibuna pas ja (taip ta panele sake) na tai as ir pakraupau.... kaip sita motina galejo savo dukra i suns dienas isdeti iskeikti ir nei laso uzuojautos ir svelnaus zodzio.... issizadejo tikra to zodzio prasme....

bet galiausiai ryte panelei pasake isvadas, mazylis nesivysto :( buvo labai gaila ziuret..... issipilde motinos blogi linkejimai, teko isvalyt :(

as tai kad ir kokio amziaus bebutu, as palaikyciau savo vaika.....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 30

2009-02-02 16:02

na as pirmosios susilaukiau 19 m.bet man atrodo gal ir nieko,kai gimdo nesulaukusios pilnametystes.nes kai gulejau ligoninej su tokia mergina,atejo jos mama.tai dukra vos ne kaip sese.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 200

2009-02-02 16:25

as susilaukiau sunaus 20 kova bus 21 man nesijauciu per jauna-vaikas manes neuzgozia man linksma kad turiu maza angeleli

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2009-02-02 17:16

sveikutes as savo dukriuko susilaukiau 19, ir visiskai tuo nesigailiu. esu labai laiminga kad turiu toki angeliuka, ir viskiskai nekreipiu demesio i pastabas, kad istekejau ir susilaukiau vaiko per anksti, tuo metu jau jauciausi subrendusi ir pasiruosusi motinystes dziaugsmeliams bei maloniems vargeliams . Dziaugiuosi kad ir vaikutis turi jauna mamyte

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-02-02 17:31

sveikospirmosios dukros susilaukiau 20,5m.niekada sau neatrodziau ir tuo labiau nesijaučiau per jauna ar nesubrendusi.šiuo laiku auginu jau tris dukreles,...tuo didziuojuosi

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 189

2009-02-02 18:11

na kaip gulejau su pirma mergaite,na gimdyti ,tai atveze 14metu mergina apie ja kazkada rase lietuvos ryte ,kad jauniausia mama ji,gyveno kedainouse bet kaip atveze ja tai jos mama lakste padejo jai kiek galejo ,bet kiek zinau ji ir dabar ta mergaite augina mama jos .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 78

2009-02-02 18:13

as susilaukiau dukros 17 uz poros men suejo 18 ir per septinis metus prisiklausiau visko, ir is mamos girdejau uzgauliojimus ir is uosves bet nei karto nesigailejau kad ji gime (na kaip gi galima gailetis kudikelio o ir ji uz musu jaunu klaidas neatsako) visiems sakiau kad ji man nei kliutis nei vargas. Bet dabar kai lygiai po septiniu metu gyme sunus supratau kad visgi ji buvo per anksti ir kad dabar man pats tas laikas butu buve vaikus auginti o ne 17 kazkaip visai kitaip dabar auginasi, o gal del to kad antras..... Bet  vistiek nesigailiu o ir laiko atgal neatsuksi, tiesiog su vyru vis pagalvojam kad dabar viskas kitaip nei kad buvom jauni....... Oi sakem su dukra dar eisim ir i sokius. Jaunai gimditi yra savi pliusai ir minusai.....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2009-02-02 18:18

sveikutes.as pirma pagimdziau vos 18sulaukus,bet nemanau,kad tai blogai.ir vaikui linsmiau kad tevai jauni ir mes lengviau vaikus suprast galim.dabar turiu ir antra suneli ir esu pati laimingiausia

2009-02-02 19:58

aciu visom labai uz palaikyma as esu laiminga, aisku buna visko kaip pagalvoji kaip yra tau sunku kaip kartais vyras iseina o tu lieki su vaikais o pagalvoji kad tau tik 17bet kaip pamatai savo dukryte kuri tau sypsosi tai viska uzglaisto gal kas kokiu patarimu turi? o gal zinote kas kiek man pinigeliu turetu priklausyti nes mokausi vidurineje mokykloje o i menesi te gaunu 97lt

2009-02-02 23:05

MylintiMamyte 2009 02 02    

aciu visom labai uz palaikyma as esu laiminga, aisku buna visko kaip pagalvoji kaip yra tau sunku kaip kartais vyras iseina o tu lieki su vaikais o pagalvoji kad tau tik 17bet kaip pamatai savo dukryte kuri tau sypsosi tai viska uzglaisto gal kas kokiu patarimu turi? o gal zinote kas kiek man pinigeliu turetu priklausyti nes mokausi vidurineje mokykloje o i menesi te gaunu 97lt

jei tu mokaisi dieniniam stacionare o vaika augina tarkim tetis tai jus galite pateikti dokumentus gauti pasalpa kaip asocialus. Nu negraziai skamba bet bent jau galite taip gauti pinigu. Tik beda kad juos moka iki 1metu bent jau seniau taip mokedavo. Issamiau reiketu kreiptis i savo miesto socialines rupybos skyriu. Pasinaudokit kol dar galit, kam bereikalo valstybei atiduoti tai kas priklauso jums

2009-02-02 23:06

ir dar man atrodo galima butu susigrazinti tuos pinigus kas jums priklause iki dokumentu pateikimo bet bijau pameluoti

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Nepilnametės mamytės.

Šiandien gimtadienius švenčia (179)