Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Prietarai, burtai,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-11-13 22:28

del ziedo tai jo zinau,bet neikad ir matuotis neduodam su vyru niekad..

o dle indu plovimo pirmakarta girdziu.. db aju zinosiu. pas mane viena drauge yra, atvaro tai isplauna indus ar darka, jei as uzsiemusi, .... bet db gal jau neduoisu... nes ir taip ubagai...

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-13 22:32

Aš niekada vestuvinių žiedų nesimatuoju,net nežinau kodėl,gal irgi koks išsigalvotas prietaras.Be to niekam savo paprasto žiedelio numauti neleidžiu,nes atseit irgi laimę numauniJei tikėti visais prietarais,tai nieko nebūtų galima daryti

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-14 08:36

na jau tiket ar netiket tai cia kaip sakoma asmeninis kiekvieno reiklas...bet kazkaip gaunasi kad vienu prisilaikau tu prietaru, i kitus demesio nekreipiu....

va grizusi is uosvienes visada pasiimu visus saukstus nuskalauju juos indeli su vandeneliu, po to tuo vandenuku suvilgiusi marliuka vaikams veidukus ir rankytes nuvalau....

na ji kazkokia vampyriska nuotaika sugeba apkresti visus, ir vaikai neramus buna, kol griztam, zinau kad svetima vieta ir zmones juos taip veikia, bet vistiek taip darau.... cia greiciau kad man blogas mintis paciai isgalvos isplaut.... ale vistiek darau....ir dar ta vandeni po to uz lauko duru ispilu.... kad niekas blogu minciu neatnestu....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-11-14 08:49

oho,kaip čia įdomiai tu,tai ką nors dar pastebėjai,be to,kad vaikai būna neramūs?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-14 09:05

apie plaunamus indus ir pirmą kartą girdžiu, negirdėta

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-14 10:25

ingule 2009 11 14    

oho,kaip čia įdomiai tu,tai ką nors dar pastebėjai,be to,kad vaikai būna neramūs?

na mes ir patys is ten griztam be jgu ir geru minciu.... taip sugeba motera gyvenima susikt, kad siaubas.... su tais suakstu plovimais tai pas mane jau tokia tvarka, jei svetimas i namus ar mes pas nelabai pazistamus...tai saukstai plaunami.... man sako, kad ir nenoredamas zmogus gali nuziureti maziukus, tai va ir plaunu plaunu....

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-13 16:45

Niu, tai kas nors pradėjo nešiotis karpio žvynus piniginėj? Mama šiemet dalina, o mano vyras sąžiningai sako, "kad aš dar pernai metų turiu" Pakeitėm naujais.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-13 17:32

As,Kabuke,as nesiojuos ir visa mano seima,dar net kelioms draugems "padovanojau",tikiuosi nepadariau nieko blogo pvz. savo turto neatidaviau 

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-02-01 20:31

Per laiptus reikia visada pradėti lipti su kaire koja. Tai neša laimę.

Jei prieš duris pastatysite varlyte su pinigėliu burnoje tai į šituos namus visada eis pinigai. P.S.Pabandykite,veikia.

Nuėję į mišką prisirinkite gilių, padėkite visur - ant stalo, sekcijoje ir t.t. Gilės išvalo namus nuo blogybių, neleidžia užsibūti blogiems žmonėms.

Jei ant jūsų namo kregždutė susisuko lizdą - Jūsų name nebus gaisro.

Jei piniginėje nešiosite kiniškų monetų su raudonu siūlu - bus pinigų.

Jei visada nusiausi batus pirmiausia nuo kairės kojos - niekada neskaudės dantų.

Eik Kūčių vakarą stebėti žvaigždžių. Jei jų bus daug ir susibūrusios krūvomis - tai bus geri metai.

Visada su savimi reikia nešiotis česnako skiltelę, kuri apsaugos jus nuo blogų žmonių.

Jeigu išeinate iš namų, visada pasižiūrėkite į veidrodį, tada ženkite per durų slenkstį - nelaimės jūsų nelankys per dažnai.

Jeigu piniginėje nešiositės viena ar dvi mažas mažas varlytes, pinigų trūkumo nebus.

Radai plunksną - pakelk. Ji tau atneš laimę.

Pagal feng shui, reikia piniginėje nešiotis tris monetas, perrištas raudonu siūlu. Tada niekada netrūks pinigų.

Juoda katė perbėgo kelia iš karės i dešinę - pinigai.

Susmeigtos 5 adatėlės į namų durų (laukuvių, pro kurias įeina svečiai) staktą kairėje pusėje, apsaugo namus nuo vagysčių, o žmones, ateję su blogais ketinimais, čia daugiau nebegriš.

Išeinant iš namų, pamiršti raktai, atneš laimę, nes tuomet negalės atsirakinti durys ir laimė niekad nepabėgs iš namų.

Panašūs pranešimai:

Per laiptus reikia visada pradėti lipti su kaire koja. Tai neša laimę.

Jei prieš duris pastatysite varlyte su pinigėliu burnoje tai į šituos namus visada eis pinigai. P.S.Pabandykite,veikia.

Nuėję į mišką prisirinkite gilių, padėkite visur - ant stalo, sekcijoje ir t.t. Gilės išvalo namus nuo blogybių, neleidžia užsibūti blogiems žmonėms.

Jei ant jūsų namo kregždutė susisuko lizdą - Jūsų name nebus gaisro.

Jei piniginėje nešiosite kiniškų monetų su raudonu siūlu - bus pinigų.

Jei visada nusiausi batus pirmiausia nuo kairės kojos - niekada neskaudės dantų.

Eik Kūčių vakarą stebėti žvaigždžių. Jei jų bus daug ir susibūrusios krūvomis - tai bus geri metai.

Visada su savimi reikia nešiotis česnako skiltelę, kuri apsaugos jus nuo blogų žmonių.

Jeigu išeinate iš namų, visada pasižiūrėkite į veidrodį, tada ženkite per durų slenkstį - nelaimės jūsų nelankys per dažnai.

Jeigu piniginėje nešiositės viena ar dvi mažas mažas varlytes, pinigų trūkumo nebus.

Radai plunksną - pakelk. Ji tau atneš laimę.

Pagal feng shui, reikia piniginėje nešiotis tris monetas, perrištas raudonu siūlu. Tada niekada netrūks pinigų.

Juoda katė perbėgo kelia iš karės i dešinę - pinigai.

Susmeigtos 5 adatėlės į namų durų (laukuvių, pro kurias įeina svečiai) staktą kairėje pusėje, apsaugo namus nuo vagysčių, o žmones, ateję su blogais ketinimais, čia daugiau nebegriš.

Išeinant iš namų, pamiršti raktai, atneš laimę, nes tuomet negalės atsirakinti durys ir laimė niekad nepabėgs iš namų.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-03 11:14

pakalbekim kokiu yra buna ar buvo prietaru.kuo tikim?as pavyzdziui net juokas neima pamatau juoda kate begu i kita kelio puse.jau niekad neisiu jei katinas man kirto kelia.arba neduok dieve pamirstu ka namie gryzus paziuriu ir nusisypsau i veidrodi,kodel ne nzn is kur istraukiau ir nezynau bet tai jau iauge i krauja

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-03 11:27

buvo pasirodo tokia tema nu soriukas tada

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 11:37

nieko baisaus... viskas sutvarkoma :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-02-11 15:42

Norejau paklausti gal jus zinot toki prietara ar kaip cia pavadinus, man mociute padovanojo (perleido kitaip) savo auksini zieda, sako kad ji man nesioti negerai, nes jos vargus galiu pasiimti ar kazkas panasaus.Gal ka girdeje esat.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-22 16:48

aš girdėjau kad,kai gauni,kai kas nors perleidžia kokį papuošalą-reikia pašventinti bažnyčioje.nežinau,neesu to dariusi pati

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-02-22 21:54

Dėl žiedo negirdėjau, esu girdėjus kad jei kas kryželį dovanoja, atiduoda, ar pamestą randi negalima nešiot, nes visas kančias ir vargus perimi - "Perimi žmogaus kryžių". O ką daryt nežinau, gal šventinti?

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-05 11:38

redushka 2009 02 16    

sveikos gal esate girdėjusios apie tai kad nėščia moteris negali būti krikšto mama?

zinau ta prietara , o negalima del to kad vaikucio dar negimusio siela  atiduodi vaikuciui kuri krikstyji, ui tikrai baisu, nes zinau ne viena atveji kad vaikuciai taip ir negime, na gali buti sutapimas, bet manau jau geriau pasisaugot, apsidrausti,  juk galu gale jai svarbu kad kriksto mama butu butent ta moteris juk galima palaukti kada gims mazylis

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-07-05 12:38

ir aš žinau šį prietarą, mane taip pat kvietė būti krikšto mama bet aš atsisakiau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-06-19 22:25

kas galetu isburti?aciu

5

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Prietarai, burtai, prakeikimai

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Eva