Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Prietarai, burtai,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-17 11:43

prisiminiau dar 1, kad jei nescioji atsistoja ant nukirpto nago, tai gali persileisti, ziauru cia biski :(  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-02-24 12:33

Na dar vienas senas prietaras kaip musu gyvenimas: jei budama nescia ant save kazka siusi,tai ir vaikelis gims su kazkuo prikabintu,pvz. liezuviuku ir.t.t Arba :kodel beveik visos nesciosios daiktus leliukams perka dazniausiai jau perkopusios treciaji trimestra? Todel,kad yra prietaras,kad jei is anksto viskuo pasirupinsi,tai greiciausiai savo vaikelio taip ir nesulauksi,nutiks skaudi nelaime.Vienu zodziu mes pacios kartais nepagalvodamos labai jau atsargiai elgiames vieno ar kito prietaro atveju,bet taip daznai ir apsaugom save nuo nusivylimu bei nelaimiu,persasi isvada,jog prietarai kartais yra ir geras dalykas.Kazkada girdejau toki palyginima:yra prietaras neuzlipti ant sulinio, kitaip diena bus nesekminga bet tai gerai,nes jei juo tiki,tai niekad neturesi galimybes ikristi i ji(na jei netycia jis blogai uzdarytas ir pan.)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-24 15:24

Dėl šulinių - tai mane mama ir be prietarų yra išdresiravusi :D dar ir dabar apeinu šulinius iš tolo :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-02-24 20:23

na kaip tik si vakara per zinias pranese,kad mergaite ikrito i sulini susalo ir mire,nes sulinys buvo butent blogai uzdarytas,apsnigtas.Siaubas kaip baisu tfu tfu tfu

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-07-26 11:57

Kai išeinat iš namu ir kžka pamiršot, ar grižtat? ar i veidrodi pažiurit?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-26 14:02

sigrįžuys tikrai pasižiūriu į veidrodį... visada... na nebent kada pamiršus buvau...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-07-26 15:09

:) ir aš pažiuriu.. :) man net negalvodamai, automatiškai gaunas, užeinu pažiuriu i veidrodi paskui paimu pamiršta daikta

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-07-26 21:38

aš ir visada sugrįžus atgal į namus pasižiūriu į veidrodį. Ir dar jei per gatve pereina juodas katinas visada ieškau sagos sako kad nelaimė praeitų.

2009-07-26 23:26

O aš vat kažkaip dėl katinų tai nelabai i galvą imu.. net jei kelia pereina net negalvoju

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-26 23:35

as is namu iseidama i veidrodi pasiziuriu bet tik tam, kad paziureciau kaip atrodau, o cia pasirodo nuo nelaimes apsaugo?

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-07-27 00:06

gryzusi ir as i veidrodi pasiziuriu, o del katinu seniau nekreipiau demesio, bet is vyro kazkaip iproty paemiau nusispjaut per peti ir jei sumasina vaziuojam pabelst i panele :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-27 09:07

Jei šukuodama ir rišdama plaukus palieku sruoga , tai reiškia kelionę. Man visada taip būna . Dėl veidrodžio jei pamirštu daiktą ir aš grižusi pasižiūriu

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-29 22:17

jei iseidama kazka palieku,bet tai nera svarbu,tai stengiuosi negrysti,o jei jau prireikia sugryzti,tai iseidama visada paziuriu per kairi peti i veidrodi ir nusispjaunu.o palikta sruoga taip pat man atitinka kelione.ir dar jei niezti kaires rankos delna,tai i seimos biudzeta iplauks pinigu ,o jei desine,tai arba islaidos,arba sveikinsiuos.jei niesti koju padus,tai daug vaiksciosi[taip jau daug kartu atitiko].kaista skruostai-kazkas apkalb is geros puses.ir t.t.t.t

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-30 07:48

arba jei niešti kojų padus šoksi  o dėl delnų tai man labai atitinka

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-30 09:02

man ir su delnais labai atitinka.zinau,kada kiseneje padauges pinigu,arba kada vyras alga parnes

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-08-01 15:23

As taip pat visada i veidrodi paziuriu jei tenka gristi pamirsto daikto. :) O seip niekada nededu rankines ant grindu, sako pinigai iseina, siuksles nesu tik ryte,nes vakare sako pinigus isnesi.O daugiau tai kazkaip nelabai. Veidrodziu nedauzau, na stengiuosi ir dar nesu nei vieno sudauziusi.O delnus man nieziedavo pries stipendijos gavima, dabar kazkaip nebe.

2009-08-01 16:35

Sutinku kai minejo apie sroga plauku ir jei delnas niešti, man būn tas pats, pastebėjau arba keliona ir su pinigeliu būna padaugėja, :)

2009-08-01 18:37

Oi ,jau net negaliu pasakyti kaip piktinuosi kai pamatau ka nors ,kas savo rankines meto bet kur.As savaja tai labai pagarbiai ir kuo auksciau ,bet dar taip nebuvo,kad labai pinigeliu truktu.Gal tikrai tiesa?

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-04 11:45

Nu vat su tom šiukšlėm ryte ar vakare įdomiai... Nes esu girdėjusi, kad šiukšles reikia nešti vakare, kad visus šeimos barnius ir nesantaikas su jomis kartu išnešti. Yra racijos, be to, prisikaupia ir nekoks kvapas. Nors mes ir kažkaip nešam rytais

O dėl kito dalyko mergaitės noriu pasikalbėti... Esu kažkada kažkur nugirdus, kad jei peilis verčiasi ašmenimis į viršų - tai kažkas mirs... Nu niekad nesu į tai dėmesį atkreipus, bet jau nuo vasaros pradžios tik taip ir verčiasi peiliai... Man taip baisu, vis kažkaip per širdį kažkokia nuojauta praslenka Ar čia aš tik dabar dėmesį atkreipiu, ar visoms tie peiliai į viršų ašmenimis pasideda?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-04 11:52

aš pirmą kartą girdžių kad apie peilius ir dar su mirtimi. Esu tik girdėjusi jei jau nuo stalo krenta peilis tai atskuba į namus vyriškis kalba eina apie svečią

3

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Prietarai, burtai, prakeikimai

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Enrika