Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Prietarai, burtai,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-12 18:29

cia kai mamyte sako kad va koks grazus vaikas,tai tas pats ir su gelemis yra,atsimenu mama turejo grazu paparti tai drauges atejusios gyre gryge ir ka papartis numire,tai dabar kai tik ateina pas mam drauges ir pradeda apie geles kalbeti tai mama jau pasako kad nenuziuretu jos geliu,ir su plaukais ta pati istorija,

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-12 18:57

oi kiek idomybiu cia prisikaiciau ir girdetu ir ne  o va as zinau ir tikrai tiesa, kad jei bloga ranka nukirps plaukus ilgai jie neaugs, va man taip buvo pries kokius 10 metu  drauge kirpo man galiukus, o nukirpusi sako, kerpu tavo plaukus ir toks pavydas paeme, kad net susierzinau, kad tavo plaukai tokie stori, o mano ne, tai zinokit kaip ilgai man plaukai neataugo , mama man sako ar nebus kas bloga ranka tau nukipres, va kaip buna po to laiko nebeleidau belekam kirpti , prasidejo kirpyklu era, kol susiradau savo kirpeja pas kuria lankausi jau penkis metus ir plaukai tiesiog eina is proto

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-12 22:36

merginos as gal ne i tema bet sako jei zmogaus bloga ranka ir kokiam baliuke jis i tave uzsveikina tai rytojaus diena buna bloga,nors cia manau jei prigeri visko ir daug tai ar gera ranka ar bloga nebus labai gera sveikata

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-13 11:56

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-02-13 12:35

na ir burtininku salis ta lietuvele as tai girdejau kad metuku sulaukusi vaikuti reikia nukirpti plikai, o kitur girdejau kad vaiku isvis kirpti negalima

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-13 12:37

vikte 2009 02 12    

dar girdejau, kad iki metu vaiko kirpt negalima, o kodel nzn :)  

Taip ir matau vaiką su kirpčiukais iki burnos... Gerai, jei plaukai neauga. Mano abu meškos buvo - abu žirkles dar iki metų ragavo :)

O nereikia kirpti galbūt dėl to, kad tie plaukučiai dar tokie pūkučiai - tai nėra ką ten dažniausiai kirpti :)  Išslenka jie :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-13 12:39

zemuoge 2009 02 12    

merginos as gal ne i tema bet sako jei zmogaus bloga ranka ir kokiam baliuke jis i tave uzsveikina tai rytojaus diena buna bloga,nors cia manau jei prigeri visko ir daug tai ar gera ranka ar bloga nebus labai gera sveikata

Žinoma, jei prisigėrei iki žemės graibymo su tuo žmogum, tai negi paskui save kaltinsi. Visi kalti aplink, tik ne aš

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-13 14:12

na čia tikrai neitema, bet  sak jei sunki ranka tai žmogus prisigers tas kuriam pyle :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-13 14:17

kuo toliau tuo smagau darosi su prietarais

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-13 15:54

o mane tevas plikai skuto kokiu 6 men (aisku kai mamos namie nebuvo) mol stiprus plaukai bus. tai dar dabar laukiu tu stipriu plauku...  mama pazialavo is pykcio pamacius.

jei as klausyciau visu prietaru, tai is vis butu nei krust. mano uosviene is jamaikos, tai ten visokiu nesamoniu pilna.. net pirmo gimtadienio svest negalima, atseit, nesekme, ir t.t...aisku sventem paslapciomis

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-02-13 16:59

na tikrai cia su tais prietarais kuo toliau tuo smagiau

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-16 19:42

kazkas is pazistamu yra sake, kad negalima maziukams peduciu buciuot, nes paskui "ant galvos" uzlips, dar esu girdejus, kad isdygus pirmam dantukui reikia nupirkti auksini sauksteli, kad lengviau islystu kiti :D na, bet nzn kiek cia tiesos   :)

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2009-02-16 19:45)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2009-02-16 19:52

sveikos gal esate girdėjusios apie tai kad nėščia moteris negali būti krikšto mama?

2009-02-16 19:56

taip, sita girdejau, kad nescia negali but kriksto mama,  bet kodel nezinau   :)  

va radau toki pasisakyma: „Kartais žmonės apie bažnyčią tokios keistos nuomonės. Jie laikosi įvairių prietarų, kurių aš negaliu suprasti“, - dėsto R. Doveika. „Būna, žmonės įsitikina, kad, pavyzdžiui, nėščia moteris negali būti krikšto mama. Bet gi gali! Tas pats ir su krikštu. Nebūtina krikštytis, jei nori gražių vestuvių bažnyčioje. Aišku, tuo atveju, kai tuoksis skirtingo tikėjimo žmonės, bus truputį sudėtingiau, tačiau tikrai įmanoma“.

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2009-02-16 20:01)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2009-02-16 20:10

as ir tiek esu girdejusi o del ko "negali" neaisku...

2009-02-16 20:15

bet tai va, matai, kunigas sako, kad gali :)  

2009-02-16 20:19

jop

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-02-16 20:58

prietarai sako,kad nescioji krikstydama vaikeli,rizikuoja savo arba kriksto vaiko gyvybemis,nes vieno is ju gyvenimas gali buti labai trumpas,nes krikstas-tai lyg ir naujo gyvenimo pradzia,o isciose vaikiukas  dar nepradejes net realiai gyventi.Cia as tokia versija esu girdejusi,bet taip pat esu realus pavyzdys,kad nevisada prietarai pildosi,nes mane kriksto mama krikstydama buvo 6  nestumo menesyje,na ir nieko gyvenam abi su pusesere TFU TFU TFU , kad juos kur tuos prietarus

2009-02-17 11:21

mamba 2009 02 16    

prietarai sako,kad nescioji krikstydama vaikeli,rizikuoja savo arba kriksto vaiko gyvybemis,nes vieno is ju gyvenimas gali buti labai trumpas,nes krikstas-tai lyg ir naujo gyvenimo pradzia,o isciose vaikiukas  dar nepradejes net realiai gyventi.Cia as tokia versija esu girdejusi,bet taip pat esu realus pavyzdys,kad nevisada prietarai pildosi,nes mane kriksto mama krikstydama buvo 6  nestumo menesyje,na ir nieko gyvenam abi su pusesere TFU TFU TFU , kad juos kur tuos prietarus

as irgi ta pati girdejau,kad kazkuris is tu vaiku buna nelaimingi arba mirsta,uoj tikrai kartais tie prietarai 

2009-02-17 11:32

nu ir prietarai...

2

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Prietarai, burtai, prakeikimai

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Urtytė