Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Prietarai, burtai,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 84

2009-01-29 21:35

kiekviena girdejote tai vienokiu tai kitokiu burtu prietaru ir pan. gal galit pasidalinti :) manau kiekvienai idomu

pavyzdziu: mano anyta tvirtina kad vaika gali nuziureti...

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-01-30 10:24

čia visko gali būti... yra tokių žmonių, kurie net nežino, kad tai sugeba... bet jiems gana mestelti žvilgsnį ir bus viskas... pvz. mūsų giminės moterų liežuvėliai geri... jau ką pasakysim taip ir bus... bet užtat taip viską ir pasiekiam...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-30 14:32

kad vaika galima nuziureti tai ir sita esu girdejusi,sakoma kad kai gimsta vaikas sveciai negali i vaika ilgai ziureti kai ateina aplankyti nes galima nuziureti,turiu drauge is maroko,tai pas ju salyje labai daug yra prietaru,burtu tai jinai kai man visko yra pripasakojosu sakiau kad i maroko gyvenime nevaziuociau,atsimenu vaikysteje mes vaikai budami irgi burtais uzsiiminedavome,kviesdavomes dvasias,kvaili tie musu proteliai dar buvo,na as pati tai burtais neuzsiimu,bet idomu paklausyti kai taro kortas ismeta

2009-02-06 14:03

aha man taip  pat patikdavo burtais uzsiimimet nors bijodavau :) bildukus kviesdavom pamenu :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-11 11:42

Dėl vaiko nužiūrėjimo (jei jau kas bijo), mamos ir močiutės sako, kad reikia išvirkščius marškinėlius ant kūno dėti. Galima vaikučiui dėti kokį medalioną, kad pikta akis iš pradžių į tą medalioną nukryptų, tik tiek kad nelabai aš įsivaizduoju tą medalioną ant kūdikėlio kaklo, kadangi ir užsismaugti gali, ir nutrinti ir į burną netyčia įsikišti....

Dar vienas "zabavonas": jei vaikas rėkia nužiūrėtas, reikia jo veiduką vandeniu triskart apiplaut. Pabučiuot vaiką ir nusispjaut per petį.

(Dabar rašau ir taip juokas ima :D   na bet tokie keiksmai ir tokie prietarai :)   )

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-11 12:00

Žinau, kad jei verkia atseit nužiuretas reikia aplažyti 3 kartus vaikui antakis ir išspjauti per peti, :) jei antakiai bus suraus skoknio tai tikrai nužiuretas..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-11 13:25

gal kas girdejot apie raudona juoostele, ar sniureli, nuo visokiu nelaimingu atsitikimu? nas mano padauza daznai 'apsikoliecina' kuo didesne darosi tuo daugiau nelaimingu atsitikimu, net juokinga. uzvakar i siena ibego, vakar pirstus nusidegino, siandien laukiu ka dar pasidarys. kai mazute buvo tai tokia atsargi, nieko nesusimusdavo?!..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-11 14:29

Girdejau aš apie raudona juostele, ją reikia pririšti prie vaikučio  rubų arba prsisiuti.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-11 15:00

as dar girdejau kad vaiko nenuziuretu reikia ziogeli (grafke) isekti vaikuciui kur i koinyte ar siaip kurnors as pati buvai isegus ir ant vezimuko ir prie megzto batuko,nezinau ar cia tiketi tuo ar ne bet mociute taip patare taip ir padariau ,dar sako jei temperaturos mama pati turi tai maitinant kudiki reikia stalini peili po uzpakaliu pasideti atseit vaikui nepereis ligos cia man irgi mociute sake

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-11 16:10

o del tos juosteles, tai jinai turi but paprasta, ar kokia sventinta?

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-02-11 16:16

As dar zinau kad reikia vaikui i rubelius isegti špilka, kad nesimatytu, tai padeda nuo blogos akies vaika apsaugoti. Nelabai tikiu tokiais dalykais, bet kai jau likimas musu kiekvieno yra tai nelabai ka čia mes pakeisim.

2009-02-11 16:50

as ir buvau mazajam i vezimeli isegus ziogeli :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 9

2009-02-11 17:00

Siaip as irgi dedavau vaikam kazka isvirkscio ir kartais kur nors isegdavau ziogeli, kad niekas nenuziuretu, nes istikruju tai imanomas dalykas yra

Butu fana, jeigu kuri papasakotu kaip ir kas vyko?

2009-02-12 16:38

bigmama 2009 02 11    

o del tos juosteles, tai jinai turi but paprasta, ar kokia sventinta?

Nemanau, kad turi būti šventinta :) Prietarai ir burtai nieko bendro su bažnyčia neturi :D

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-12 16:52

del nuziurejimo sita tp zinau :) bet va mama yra sakius, kad vaiko iki 1 metu negalima i veidrodi rodyt, na, kad nematytu saves, nes gali veliau kalbet ar kazkas tokio

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2009-02-12 16:58

na čia nebent vaikas pats save nužiūrės :D

Ir aš esu taip girdėjusi, tačiau nemanau, kad tai tiesa :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-02-12 17:08

mano močiutė visada sako, kad jei kas giria vaiką, pvz.: ai kokos gražus vaikas, kokios gražios akytės, koks ramus  ir pan. visada mintyse reikia pasakyti "pabučiuok į subinę" :D čia tam kad "nenudyvintų" kaip ji sako :D

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-02-12 17:16

Manau kad netiesa apie veidrody, juk vaikas turi save atpažinti veidrodyje.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-12 17:54

dar girdejau, kad iki metu vaiko kirpt negalima, o kodel nzn :)  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 78

2009-02-12 18:23

grafke ir as abiems vaikams segu ir pati sau isisegus nesioju tiesiog dar nuo vaikystes zaidymu atlike kad saugo nuo blogo, vyras vis dar kreivai ziuri bet jau nieko nebesako

1

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Prietarai, burtai, prakeikimai

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Erika