Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Pilvo presas, turim...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
2
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051
 
2009-07-15 23:07

Tai va dvynka visos mes zinom,bet zinojimas pilvuko nesunazins,ale gerai butu?


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17
 
2009-11-25 23:35

Atvirai pasakius, tai tureti grazu pilvo presa reikia ideti daug pastangu ir noro :) pati jau ilga laika sportuoju, ir darau atsilenkimus su treniruokliu is tv shopo, ir man tai geriausias pirkinys :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6
 
2009-12-03 20:25

man po gimdymo buvo vargas su pilvu ir tik pradejus kiekviena diena daryti atsilenkimus, ir kitus pratimus su treniruokliu, siaip ne taip atsikraciau tu kilogramu


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6
 
2009-12-03 20:26

beje, koki treniruokli pilvo presui naudoji?


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10
 
2010-01-18 11:03

Siūlau ignoruoti paskutinius komentarus, mat čia akivaizdi reklama... (beje ne vienam forume  :) ))  ;)

Šiek tiek suteiksiu info jums, gal padės:

Žmogaus kūnas turi vietas, per kurias labiausiai kaupiasi riebalai - t.y. pirmiausia jie atsiranda ant sedmenų, pilvo, kojų.. Jei situacija radikali - žmogus pradeda "pampti" visas.

Todėl jūs norėdami gražaus "pilvo" turite suvokti, kad čia ne pilve esmė, o jūsų ansvoryje, tiesiog riebalai "suėjo" į pilvą.

Riebalų naikinimas yra štai kas: jus turite sunaudoti daugiau energijos, nei gaunate su maistu. T.y. kolorijos yra tam tikri energijos užtaisai, kurie, jų nesudeginus, virsta į riebalus ir kaupiasi jūsų organizme. Taigi jūs turite ne tik sudeginti tai ką gaunate, bet ir privalote priversti organizmą naudoti susikaupusius riebalus.

Kadangi, kaip minėjau, jūsų problema yra ne pats pilvas, o ansvoris apskritai - jums reikia koncentruotis ne į pratimus pilvui, o į bendras kardio treniruotes.

Dietos yra žinoma gerai, bet.. Nepadidinus aktyvumo - jos neaktyvios. Keli numesti kilogramai besilaikant dietos yra tik organizmo atsikratymas skysčiais, kuris sustoja. Todėl jums būtina ta taip vadinama "subalansuota mityba", o ne dietos.. Subalansuotos mitybos esmė - pasotinti organizmą į jį prikišant kuo mažiau angliavandenių (svorio metimo atveju).

Žinoma, svorį mesti kur kas sunkiau nei jį augintis - skaitant knyga kur kas maloniau čiaumoti sausainį, o ne lietui lyjant bėgti krosą.. Bet.. Pamąstykite, ar tai ką turite dabar jus ir pagaliau aplinkinius tenkina?
 

Skaičiau ir mačiau  "daug prisisportuoju, nes vaikai yra" , "nėra laiko"... Bet tai tik pasiteisinimai. Galbūt tik "neturiu valios" yra prisipažinimas. Iš tiesų - jūsų bėda valios ir motyvacijos stoka. Jūsų moteriška laimė neva pasiekta - šeima vaikai, kokia prasmė atrodo dar stengtis? Taip jūs neva stengiatės, bet juk, pripažinkit, nebe taip, kaip tada, kai dar pirmom pažinties dienomis "skraidė drugeliai"... Jūs turite suvokti, kad ta laimė ir t.t. gali greit ir subliukšti, nes nevalingų, apsileidusių žmonių ne daug kas ir mėgsta, o jei jūs "pamstat", neįsižeiskit, bet būtent tokios ir esat. Todėl susikaupkit ir pasistenkit. Šeima, vaikai yra labai gerai - bet gražus kūnas yra nemažas argumentas šiame gyvenime. Save prižiūrinčias moterys labiau saugo jų vyrai, mėgsta aplinkiniai ir darbdaviai...


 
 
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 116
 
2010-01-18 12:31

AUKSINIAI ZODZIAI! as irgi taip manau,su pirmu nestumu priaugau 25 kg,bet is kart po gimdymo suderinau maista ir sporta,numeciau antsvori labai greit... Dabar vel laukiuosi,jau galas ,uz keliu sav gimdyt,priaugau 21 kg. ir ruosiuosi juos numesti,tai pat derindama mityba ir sporta,kad ir kaip sunku bebutu,bet manau,kad moteris turi atrodyti grazi ir patraukli ir visa tai priklauso nuo musu paciu..


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2010-01-18 13:02

Na taip sutinku kad mes patis turim stengtis ir nuo mūsų daug kas priklauso. Džiaugiuos ir aš  jog numetus nemažai svorio kaip ir pilvuko kabančio nera.. :) aišku nepasakysiu,kad yra gražus presas bet ir nekaba ;)Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936
 
2010-01-18 13:44

ai,man atrodo-visos mes ,mamos,gražios


 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2010-01-18 14:47

o as gelbejimosi rata turejau net ir tada kai sonkauliai per oda svietesi.... nuo 105kg buvau sukudus iki 65... bet slaunys ir rinke ant pilvo vistiek liko....

taip kad dabar vel po cezario nelabai suku galva as del to rato, nors ten turetu buti GRAZUS PRESAS... :)

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10
 
2010-01-19 05:50

Be abejo gražios, bet, kita vertus, tokie pasisakymai kaip jūsų ingule tik ir skatina moteris stambėti. Kaip bebūtų- rubenso laikai jau praėjo, a?


 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936
 
2010-01-19 07:55

Vytautas 2010 01 19    

Be abejo gražios, bet, kita vertus, tokie pasisakymai kaip jūsų ingule tik ir skatina moteris stambėti. Kaip bebūtų- rubenso laikai jau praėjo, a?


gal jūs juokaujate-tokie pasisakymai tik ir skatina moteris stambėti?...ką aš tokio pasakiau-pulkim,kimškim,nesukim galvos dėl antsvorio???yra gyvenime svarbesnių dalykų už tobulas kūno linijas


 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192
 
2010-01-19 09:07

Va va, atsirado temoj vyras - ir labai protingo vėjuko pūstelėjo į mūsų bobiškus "tingiu", "visos mamos gražios" :D

 

Deja deja, turiu ir aš tą problemą, o riebalai ant pilvo kaupdavosi dar tais gerais laikais, kai apskritai 56 svėriau. Būdavo, vos kelias dienas geriau pavalgau - jau susilaukiu draugių pašmaikštavimo, ar tik nesilaukiu. Deja, dabar ir kilogramų daugiau, ir pilvukas proporcingai didesnis :( Atsilenkimų darymas man baigiasi galvos skausmu (kažkokios ten vidinės ausies problemos, nuo tokio judesio pirmyn-atgal greitai susvaigstu). Maniau, bus patogiau sportuot su tuo AB rocket, nusipirkau, bet... Viena vertus - taip, patogiau, bent jau nugarai. Bet kita vertus - su juo labai lengva nusimuliuot: atramos spyruoklės grįžtamąja jėga padaro tą atsilenkinėjimą lengvesnį, ri labai reikia stebėt savo padėtį, kad vis tiktai dirbtų presas, o ne šiaip sūpuotumeisi pirmyn-atgal. Taip kad visai ne stebuklas tas treniruoklis.

 

Tai kol kas ieškau sau kitokių alternatyvų. Kadangi lankiau kažkada step aerobikos treniruotes, nusižiūrėjus iš jų turiu tokį savo firminį pratimuką, kurį galima daryti žiūrint filmus ar pasileidus kokius MTV klipus - visai neblogai, toks tarsi kardio treniruoklis gaunasi, kurio priemonės - laiptelis ir svarmenys.

 

Ir dar radau fainų pratimų seriją, paimtą iš baleto:

 

http://www.womansday.com/Articles/Health/Fitness-Exercise/7-Tummy-Toning-Exercises.html

 

Jei kas nemėgstat atsilenkimų - išbandykit. Presiukas tikrai gerai padirba juos atlikus, o ir laikysenai labai į naudą ;)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10
 
2010-01-21 10:09

ingule 2010 01 19     Vytautas 2010 01 19    

Be abejo gražios, bet, kita vertus, tokie pasisakymai kaip jūsų ingule tik ir skatina moteris stambėti. Kaip bebūtų- rubenso laikai jau praėjo, a?


gal jūs juokaujate-tokie pasisakymai tik ir skatina moteris stambėti?...ką aš tokio pasakiau-pulkim,kimškim,nesukim galvos dėl antsvorio???yra gyvenime svarbesnių dalykų už tobulas kūno linijas


Aišku, kad yra, bet jei tema yra apie sportą ir antsvorį, su pasisakymais " mes gražios kokios esame", "visos mes gražios" reikėtų susilaikyti... Jeigu turite tiek daug svarbesnių dalykų, siūlau nemigdyti savo kolegių savęs apgaudinėjimais mama - graži. Graži yra motinystė. O kūno formos yra visai kas kita.. Apie jų tobulinimą čia ir kalbama...


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10
 
2010-01-21 10:13

Lukrecijos pasiūlytoje nuorodojoe efektyviausi pratimai yra 2,6,7,9,10,12. Ypač 9,10,13


 
 
 
 
Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654
 
2010-01-21 11:16

As ir kaip eiwut is tos operos, sveriau 69 o rinkes ant pilvo buvo, nors tu ka daryk. Budavo lanka be proto suku, begiodavau ir nieko, maistas ir buvo tik neriebus. Dabar po gimdymo priaugau, bet po truputi svoris krenta, iseisiu i darba nukris dar labiau. Zinau tik viena dalyka:reikia nustoti esti, o pradeti valgyti-sita sau kaskart kartoj prisedus prie stalo.  

 
 
 
 
Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020
 
2010-01-21 14:32

o as tingiu sportuot ,uztenka man sporto su vaikais dviem per diena,14 kilogramu kai patampau per diena jau nieko nebesinori,kas del pilvo preso kad ir kazkada kudenka visai buvau niekur nedingo tas mazas riebalu kiekis ant pilvo,kiekvienai kuno formai palaikyti reikia daryti atskirus pratimus,buvo laikai kai ir ilgas distancijas begiojau ir tikrai atrodo sportu uzsiminejau eurobika lankiau aisku raumenys tapo daug tvirtesni cia nepaneigsi,deginau riebalus uzsiauginau ant koju raumeniso dabar tingiu tinget,nebent vel sugryzciau prie body flex pratimu tik gerai nebepamenu kaip taisiklingai visa tai daryti,nesu siuo metu nei storule nei dziusna tai matyt ir nematau reikalo sportuot


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10
 
2010-01-25 11:06

Bet tai jei tingi, tai kokio velnio čia rašai? Kažkoks absurdas..


 
 
 
 
Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020
 
2010-01-25 11:08

Vytautas 2010 01 25    

Bet tai jei tingi, tai kokio velnio čia rašai? Kažkoks absurdas..


bet tu ziuriu toks gyvenimu nepatenkintas,nepamirsk kad ne visos plonos gali buti deja,o man smagu pasiskaityti kaip mamos turi valios ne tik vaikus priziureti bet ir atranda laiko pasportuoti,cia laisva tema kas ka nori taip tas ir raso,


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2010-01-31 18:47

O dabar truputi sporto :)

1 pratimas

Kuo patogiau atsigulkite ant nugaros. Kojas suglauskite, o rankas stipriai sunerkite už galvos.
Šiek tiek kilstelėkite galvą, paskui pakelkite kojas nedideliu kampu. Kartokite 20 kartų.
Tuomet atsikvėpkite 2 minutes ir šį pratimą vėl pakartokite.

2 pratimas

Atlikę pirmąjį pratimą, šiek tiek pailsėkite ir darykite antrąjį.
Nekeisdamos padėties, abu kelius pritraukite prie krūtinės, tuo pačiu metu pakeldamos galvą. Šį pratimą kartokite vėlgi du sykius po 20 kartų (su maža pertraukėle).

3 pratimas

Gulėdamos ant nugaros, kojas laikykite pečių plotyje. Rankas sunerkite už galvos, tvirtai suspauskite kumščius. Pakelkite pečius – kojos neturi pakilti nuo grindų. Šį pratimą taip pat kartokite du sykius po 20 kartų (su maža pertraukėle).Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2010-01-31 18:50

Ir dar tikrai labai idomu http://sportuok.blogas.lt/pilvas-35.htmlVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 

2
 


Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Pilvo presas, turim...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
egidijus