Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Pilvo presas, turim...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-29 14:48

Labai daug skaičiau apie toki nemalonu ir manau negražu mums dalyka, reikia pratimus dayti, subalansuot mytibą, sportuti daugiau. Pakalbam ar jus darot ka nors kad nebutu pilvuko? Ar tikit tuom juo go neeštumo atsiradus pilvukui su riebaliukais jo galima atsikratyti? Gal yra tokie kurie gali patarki kaip atsikratyti? 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-29 15:06

as keikviena sekmadieni sau sakau na viskas jau nuo pirmadienio reiks pradeti atsilenkimus ir dietos laikytis,bet vis ateina pirmadienis ir as nieko nedarau,esu aptingusi juodai,bet reikes suimti save i rankas ir uzsibrezti tikslo,nes po gimdymo dar formos neatsistate tokios kokios buvo,maziau valgiau 2 savaites ta prasme atsisakiau duonos bulviu ir tai kas labai riebu tik 3 kg tenukrito,bet manes sitas rezultatas netenkina,as girdejau apie body flex reikia daryti kvepavimo pratimus,ir zinau kad veiksminga svoris greit nukrenta ir tvirteja pilvo presas gaila kad nebepamenu gerai kaip visa sita reikala reikia daryti,gal ks zinos is mamyciu,o po gimdymo tvirta ir grazu pilva labai sunku susigraznti,pavydziu toms kurios valgo kiek nori ir niekas neina i kuna,ryciau kaip kiaule tas kas skanu ir patinka ir nesukciau galvos del svorio,na bet cia tik zuikio svajones,kaip kad sako  reikia myleti savo kuna ir sau patikti,bet kaip gali patikti kai tas gelbejimosi ratas stovi ant pilvo ir nervina juodai

2009-01-29 17:46

Jo aš irgi girdejau jog reikia išmokti tesingai kviepuoti pilvu ir tada čia toks dalykas padeda, o da girdejau jog reikia atsigulti ant nugaros  kojos i viršu ir sukti ratus, sako pagražina apatini dali pilvo :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-29 19:03

As tai girdejus, kad atsilenkimai presa stiprina, bet lasinuku netirpina, tai taip kad prie tu atsilenkimu reikia ir dietos laikytis, bet as tai labai jau valios neturiu grieztom dietom...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-29 19:28

nu ka ir as prie jusu jungiuos padiskutuoti,nu zinokit as irgi vis ruosiuosi ruosiuosi,bet visada mane paskatina jei zinau kad nusimato koks didelis balius o siemet nuo pavasario prasides jubilieju maratonas mums labai daug baliu nusisviecia tai norisi graziai atrodyti tai ir prisiruosiau sportuoti,na zinokit kaip ten bebutu bet man tai atsilenkimai padeda pilvuka grazesni pasidaryti aisku rezultatus noretusi greiciau pamatyti bet deja deja tik po 3men. pradeda matytis pastangos ir jei nenutraukus manau tikrai galima graziai atrodyti,tik va as toks zmogus praeina tie baliai ir metu visus sportus ,aisku reikia ir mityba susireguliuoti ir zinokit kaip sportuoju apsisuku plevele tai po sporto kai nusiimu tai zinokit oj oj oj kokia slapia bunu net kelnaites ,tai manau tada kad lasinukai mano tirpsta pabandykit labai tikrai efektas matosi,bet sakau ne taip greit kaip noretusi,aisku kad sukusti greiciau matosi bet tas tvirtesnis pilvukas tai ne taip greitai

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-29 19:51

esu ir as sita buda isbandziusi plevele apsiviniodavau kojas ir pilva,oi bet cia buvo pries gerus 6 metus kai krosus begiodavau vakarais ir tiesiai po saltu dusu lysdavau,o dabar tam laiko ir noro nebeturiu nes jau vaikuciai nebeleidzia laiko skirti tik man

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 84

2009-01-29 21:38

as valios neturiu dietai laikytis nors tikrai reiketu :)

2009-01-30 15:34

Niu o aš planuoju tikrai pilvuko atsikratyti, aišku nežinau arpavyks ir t.t bet reikia, būtinai reikia. Iš pradžiu reikia pagalvoti apie mytibą, nu ir tada pirmin sportuoti :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-01-30 18:27

Na man tas pats piiiiilvas, tas nenaudėlis. Man geriausia pilvukui lanko sukimas, nepakeiciamas dalykas, bet tai ir reik prisiversti. Anksciau nebuvo problemo laikytis dietos., o dabar viskas tvirksciai. bandau antra savaite nevalgyti po 6., sunkoka, bet reiks ko gero dar griesciau save imt.ant saldytuvo dėsiu spyna, gal tada pades. Anksciau tai ant saldytuvo su magnetu buvau prikabinus paveiksliuką,, storulę ant svarstyklių..padėdavo., paziurai ir praeina noras valgyti., reiks vėl tokios foto zurnaluose ieskoti ir klijuoti.

2009-02-01 10:47

Doriuks apie paveikliuką ir aš buvau pagalvojus ;) reikia kažka daryti, nors irgi nevalgau nuo 18 val tai pasakysiu jums jaučias jaučias :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-02-02 17:00

Na man tai nezinau nelabai krenta., nors dabar tingiu lanka pasukt., bet įtaria skydliaukę tai sakua gal tas duoda., kad svoris nenori kristi

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-02 17:32

taip taip  kam su skydliauke tai svoris sunkiai krenta arba isvis nekrenta

Lilypie Pregnancy tickers

2009-07-15 18:30

Tai kaip sekas kovoti su riebaliukais :)  

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-07-15 20:28

kristale 2009 01 29    

As tai girdejus, kad atsilenkimai presa stiprina, bet lasinuku netirpina, tai taip kad prie tu atsilenkimu reikia ir dietos laikytis, bet as tai labai jau valios neturiu grieztom dietom...

lašiniai- tai brudas, atsirandantis vietoj raumenų. kai sportuojam, priverčiam visą organizmą dirbti ir deginti riebalų ląsteles, vietoj kurių paauginam raumenukus. taigi, atsilenkimai ar kitokia fizinė veikla, pratimai pilvo, liemens sričiai, tikrai degina lašinius ;)

prie jūsų minėtų pratimų turėčiau pridėti pusinius atsilenkimus- kuomet atsilenkimas daromas ne iki galo atsisėdant, o sustingstant "pusiaukelėje" kelioms sekundėms- tai labai efektyviai apkrauna preso raumenis ir padeda stangrinti ;)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-15 20:57

Zinokit as tai neturiu valios sportuoti,na gal valios butu,bet kai pradedi visokius atsilenkimus ir t.t daryti tai nugarai labai atsiliepia man,problemos su nugaryte po gimdymo dar didesnes,o siaip manau kad su maziukais tiek prisisportuoji,kad pilvai turetu prie stuburo prikibti,juk cia tupiesi,cia lenkiesi,cia paskui leki,cia supuoji ir pan.

2009-07-15 20:59

na, jei pagalvoji apie sportą, vadinas, pilvas dar neprilipo

tavo atveju pirma susitvarkyčiau su stuburu- patikra pas gydytoją, mankšta, tinkama laikysena. tada- mokytis tinkamai sportuoti, kad nepakenktum ;)

2009-07-15 21:06

Buvau as pas medikus,zinau kaip gyventi su ta problema,tik va kad neprisiruosiu rimtai,zinai,bus kaip su tevais ar seneliais,reikejo rupintis nuo jaunu dienu

2009-07-15 21:13

tai va ;)

pati po nėštumo turiu jautrų stuburą, žinau, koks tai "malonumas". taip kad neapsileisk, kad nebūtų taip, jog sulaukus kokių keturiasdešimties pajudėt nebegalėsi...

2009-07-15 21:15

Na viltis durniu motina,tai as tikiuosi,tikiuosi

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-07-15 21:36

Noriu ir as pilvuko atsikratyt,ir zinau,kad reikia atsilenkimus daryt,bet vis nesurandu tam laiko

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Pilvo presas, turim...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Milena