Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Blakstienų tušas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
Mama.lt

Mama.lt

2008-02-25 22:17

as si karta pabandyziu ta nauja avono tusa, kur ala 12 kartu tankesnes plakstienos. kiek is paveiksliuko supratau su gumuotu sepetumu, man tokie labai patinka

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-28 21:25

isimylejau Lacome Virtuose reikes ir dar nusipirkti..

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-21 19:35

šiuo metu naudoju MF 2000 calorie dramatic look, kolkas esu patenkinta

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-02 19:34

bandzius daug tusu ir LOREAL ir LUMENE(jis man labai patiko is vienos puses tusas o is kitos slapias pravedimas akim) ir MAXFACTOR ir BORJOUS(nezinau ar gerai parasiau pavadinima) o dabar turiu ORIFLAME irgi visai nieko o be to tik 11lt. mokejau dabar jau noreciau kito,bet net nezinau koki pabandyti matau kad giriate LANCOME gal galite pasidalinti savo patirtimi koki butent naudojate

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-02 22:54

Ir as naudojus LANCOME, tikrai labai geras, tik brangokas, jei pastoviai naudot... O dabar nusiziurejus AVON tusa SUPER FULL, man jis labai patinka ir tinka, nes mano blakstienos baltos ir labai plonos, o jis tikrai grerai jas paryskina, pastorina, zodziu, kol kas tikrai nesiziuresiu nieko kito

2008-10-03 16:34

kristale 2008 10 02    

Ir as naudojus LANCOME, tikrai labai geras, tik brangokas, jei pastoviai naudot... O dabar nusiziurejus AVON tusa SUPER FULL, man jis labai patinka ir tinka, nes mano blakstienos baltos ir labai plonos, o jis tikrai grerai jas paryskina, pastorina, zodziu, kol kas tikrai nesiziuresiu nieko kito

o gal gali parasyti koki is LANCOME firmos naudojai?As dar pamirsau parasyt pries kelis metus pabandziau DIOR tusa bet pinigai dideli o tusas neipatyngas papuole.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-03 16:39

o aš neturiu toko tušo kuris man būtų superinis, vienas baiges kitą nusiperku. Nenaudoju vieną tušą ilga laiką, megsu keisti ir megstamiausio nera..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-13 20:41

zemuoge 2008 10 03    

o gal gali parasyti koki is LANCOME firmos naudojai?As dar pamirsau parasyt pries kelis metus pabandziau DIOR tusa bet pinigai dideli o tusas neipatyngas papuole.

Lancome "Fatale" naudojau

2008-10-14 11:07

kristale 2008 10 13     zemuoge 2008 10 03    

Lancome "Fatale" naudojau

aciu reikes pabandyti,nes kaip yik manasis jau i pabaiga

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-14 13:34

As tai kazkaip megdavau viena baigiu nusiperku koki nauja, bet vis tiek mano megstamiausias yra Maybelline Intense XXL, baltas-juodas. Man geriausias efektas

2008-10-15 20:07

Man asmeniškai laba nepatinka baltas-juodas, na a neman ar nemoku naudotis, nežinau, negražu man ir netinka.. blakstenos tokios sunkios ir atrodo gi kilogramais netepi..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-10-16 11:39

as irgi toki turejau juoda-balta tik kad firma buvo LOREAL,bet man irgi nelabai patiko nes irgi labai jau daug jo tepdavosi ant blakstienu,na arba as su juo nemokejau dazytis arba pakliuvo nekoks ,bet mano viena drauge ji irgi turejo jai sake irgi nelabai patiko,nes ir jai nesigavo graziai pasidazyti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-16 11:44

as naudoju YSL labai geras ilginantis ir storinantis, daug isbandziau sitas geriausais

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-04 21:45

Kadangi su bele kokiu tusu mano blakstienos vistiek atrodo neraliai,nes yra labai ilgos ir riestos,tai kazkaip nelabai kreipiu demesi i ji. Siuo metu naudoju BOURJOIS ULTRA BLACK, NIVEA IDEAL REVOLUTION ir MAIBYLIN kazkoki. Man jie tikrai geri.

2008-11-05 11:09

BOURJOIS ir as naudojau bet pas mane jis papuole toks labai jau daug koses buna kaip istrauki sepeteli tai nei labai geras nei labai blogas,siaip mano kosmetologe ji labai gyre tai ir pabandziau bet gal man koks nekoks pasitaike

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-13 08:52

O man geriausi tūšai Max Factor

2009-07-14 15:21

o aš naudojau su alivuogiu alejum tuša, tai žinokit išbere aplink akiu mane, reikejo nustoti dažyti. :(

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-14 15:30

man tušas pats geriausias iš Body shopo, mano akys labai jautrios, tai tik Body shopo tušai man jautrioms akims tinka ir patinka

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-23 20:07

maybelline juoda-balta ir as naudojau,tai visai nieko toks.mazfaktor turejau..bet labiausiai man kazkodel patiko loreal :)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-24 12:32

o as tusiuka is zepter naudoju,man labai patinka,turiu juoda ir melyna,diena dazniau su melynu paryskinu blakstienas,o vakare su juodu padazau

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Blakstienų tušas

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Dominykas